Jump to content
mitko_90

проблем със запалването

Recommended Posts

Здр на всички . имам сивик 95г 5ген. и ми прави накакви проблеми със запалването , дава на контакт , има ток на всякаде , но неиска да завърти стартера . Ако някои има мнение по въпроса моля помагаите public/style_emoticons/default/excl.gif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери първо стартера с отверка дай накъсо контактите му директно -после виж клемореда как е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си имобилайзера, ако имаш такъв.Друго за което се сещам, е че на мен ми направи така и се оказа акумулатор.Всичко светваше и когато завъртиш се чуваше само едно цък и до там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм имал този проблем (беше ми паднал акyмyлатора) въртя и нищо чат-пат цъка. Може да не ти е хванала някоя от клемите или да се е разхлабила.

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Послушай колегите и провери първо дребните неща акумулатора,клемите и имобилайзера на мен зъщо ми се е случвало заради него(имобилайзера).

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат сме тръгнали да се оплакваме, да се оплача и аз :D и на мен понякога(доста рядно но го прави) ми го прави тоя номер, връщам ключа пак така и чак на 3-тия път тругва. Но според мен това е от акомулатора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте със стартери DENSO шалтера е разглабяем и там има медни пластини,който като понагорят малко в следствие на слаб акомулатор,или просто от годините започва стартера да върти бавно,или само да щрака леко без да завърта.Ремонта е около 10лв,такива части има в почти всички магазини :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно същия проблем го имах и аз.СТАРТЕР със сигурност отидох на Раковска работилница *ДУНАВ* 40лв ремонт +20 лв сваляне и качване на стартера готово Ти си от Пловдив там дори ще е по -евтино но не знам къде да те пратя

Редактирано от kembo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...