Jump to content
NesTea

Предложение към модераторите за...

Recommended Posts

Здравейте. Та на скоро ми хрумна идеята да направите нещо като чат в реално време във форума, в който може да се влиза и излиза по всяко време. За да можем да си говорим по-свободно, за да не товарим форума, а и е по-бързо общуването. Например някой има въпрос, и има 20 човека във чата, той влиза, пита, и му отговарят веднага, и дори му дават някой друг съвет и това в рамките на 1 минута, ако му трябва нещо спешно на човека например. Надявам се да одобрите моята идея :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко е обсъждано и неискат и неискат,единствения чат който става е на лични :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е по едно време имаше чат и си работеше. Беше доста удобно с него, вместо да се пуска някаква тема която е разискване вече, просто питаш някой, който е на линия и готово. И не само това, абе доста добре беше, ама много бързо изчезна :(:)

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам, че един такъв чат би бил доста полезен за някои хора, плюс това и за релакс, да видиш някой познат.. и т.н. Аз лично съм правил доста, онлайн чатове и разбирам тва онова. Мога да предложа помощ. Но знам, че тук има доста добри програмисти и биха направили стига да искат, а ако не им се занимава това е друго... :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко е обсъждано и неискат и неискат,единствения чат който става е на лични :(

ами поне да дадат обяснение защо не искат, какво се крият само :) не виждам нищо трудно да се направи чат,на който хоста да е на същия компютър, на който е и сървъра на форума, за да е 24/7Между другото в google има както платени, така и безплатни готови софтуери за чат във форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форума има чат, той е платен, но за момента "яде" много процесор. За това е спрян за момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за да се поддържа чат и още доста екстри,тук във форума,трябват кинти.Спомням си последният път когато се повдигна въпрос за членски внос какво се случи:) Всеки има претенции ,а никой не се пита с какви средства и как се постига всичко това?По тази причина и както Капоне ви написа няма чат,защото няма пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с горните два поста на 100% , т.к не знам на каква тарифа е сайта и там колко се плаща, ама колкото и келява да е и най -ефтината, чата ако се пусне на по - голям интервал - 25 до 35 секунди, предполагам няма да се товари толкова, колко пък ще струва да може да се ползва чата, айде сега не е чак толкова,верно е много удобно и ще се избегне повтарянето на теми.Е ако пак не се вписва след поставянето на някакво време за писане в тарифата си , вече е неприятно, да дарим по 2-5 лв?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с горните два поста на 100%

не знам на каква тарифа е сайта и там колко се плаща, ама колкото и келява да е и най -ефтината, чата ако се пусне на по - голям интервал - 25 до 35 секунди, предполагам няма да се товари толкова, колко пък ще струва да може да се ползва чата

Ти чуваш ли се? Хем не си съгласен, хем не знаеш как се случват нещата технически.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как смяташ, дали е доста скъпо за чата :) , + това не се ползваше чата кой знае колко, много добре си спомням, имаше един човек с 400 - 500 реда и то за колко време беше това :) , а за флаш чат , какво мислиш Данчо ?п.п Твърдо съм за чат, много ще помогне на сайта, просто хората отначало още не бяха свикнали с новия дизайн и не са се сещали да го ползват, и стига с тея модератори, Администратора върши работа :D и човека който дава парите за сайта . Поздрави колеги ;) .

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип и аз съм за световния мир, обаче нещата никога ама никога не са толкова прости. На този етап чата е в тежест на нашия хостинг план затова е спрян. Надявам се да имаме чат отново, но за момента това не е разумно. Мисля че съм се изразил достатъчно ясно по горе. И ще помоля да се въздържате от квалификации които не бихте употребили по принцип.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...