Jump to content
Riko_Chervenia

Срещи Пловдив.......

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Явно се сещаш за някакво друго място,преди 2г го направиха пътя СТЪКЛО.

Редактирано от Japan.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм ходила там ниските ниама да оцелеят но и аз съм за сивика ми е висок и така ми се пие биричка че ще гледам да се застоя.хаиде хора от кога не сте го правили:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момци искам да ви се похваля и да споделя видяното с ваз http://gencho82.snimka.bg/super-expensive-cars/red-bull-muzei.593996Моля да ме извините ако съм объркал мястото за побликацията на тези снимки ама с ваз се знаем.Уникално беше има и 1 мотор Хонда. :honda:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:worthy::bow: Ей такъви гуми си търся :lol: що не взе един чифт :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генчо каде се намира музея,нищо не казваш и на кое място стана на симулатора:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Japan. Другия път ще взема даже ако може и с джантите.n2o Та аз нали тръгнах на гурбет в Германия пари да вада близо съм до Австрия на 20 км. от Залзбург. И реших да се пошляя из улиците на тоси град да потърся този музей който един приятел ми показа снимки от там.И реших да го намеря и да сподела видяното от мен с ваз да ви зарадвам разбира се . За мен беше уникално преживяване като циганин с кроасан :o:worthy: Поздрави на всички ХОНДАДЖИЙ от мен :punk::robot::bg::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е какво стана?? ще се ходи ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана на Сливен? Няма ни вопъл ни стон!Чух че голям дъжд се е изсипал и маи е провалил драга.....?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

до колкото разбрах малките класове са се изявили и на най интересното е заваляло.. ще има продължение за големия клас. Тва състезание бахти каръка с тея дъждове

Редактирано от kytila
8.�е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам какво става в сливен датата за срещата маи ще трябва да се промени,аиде давайте идеики.примерно 11 или 12 юни как е?даваите идей да направим една яка среща.Подготовка за НС. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:no: Няма желаещи ясно. :alien:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям застои в темите а? Скелет,след тази неделя ще се видим на по бара две!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs1: ОК,може и на по каса две. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе,на по каса,две и тряя да завещавам на някои хонделата.....щото ша съм много мъртъв...ха ха ха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некои е пил бира маиче???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо затишие се усеща за седмичната среща. Явно всеки чака месечната или ...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kъм 18.10 тръгвам за Асеновград на разходка и на мини хонда-среща! Ако има желаещи да идват на там да ми дзъннат...0888 657 032!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес докато отивах към Автосервиз Тракия на задния паркинг на Бриколажа видях същата като мойта ЕG9 (или поне си мисля че е такава) с номер СТ64ХХ нещто си, много лачена, бордо с бели джанти и крило. колага ли ни е или просто някой кара много лачена красавица :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички! Мисля че е редно да си организираме едно готино потегляне за националната от Пловдивчани! Как мислите??? Даже и нещо като обиколка на града преди поемането към пистата ...например! Пловдив и региона не сме малко коли и ще стане интересно мисля! Даваите някакви предложения по въпроса за да няма неразбрали и да няма разпокъсани колони от по 2-3 коли или единични броики,което няма да е добре!Даже е добре да си направим една специална среща за да уточним това,ако във форума не успеем! ОК??? Поздрави на всички ХОНДИ от региона!!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес докато отивах към Автосервиз Тракия на задния паркинг на Бриколажа видях същата като мойта ЕG9 (или поне си мисля че е такава) с номер СТ64ХХ нещто си, много лачена, бордо с бели джанти и крило. колага ли ни е или просто някой кара много лачена красавица :rolleyes:

Пича е от СтараЗагора,колата е (d15b2)казва се Иван,от него си взех едни работи точен тип.Работи тук но незнам дали е във форума.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 16-ти до 27-ми съм ви на гости, ще се мяркаме по-често.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички! Мисля че е редно да си организираме едно готино потегляне за националната от Пловдивчани! Как мислите??? Даже и нещо като обиколка на града преди поемането към пистата ...например! Пловдив и региона не сме малко коли и ще стане интересно мисля! Даваите някакви предложения по въпроса за да няма неразбрали и да няма разпокъсани колони от по 2-3 коли или единични броики,което няма да е добре!Даже е добре да си направим една специална среща за да уточним това,ако във форума не успеем! ОК??? Поздрави на всички ХОНДИ от региона!!!!

само кажете къде и по кое време ще се събирате, и аз съм със вас,както миналата година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам,че на седмичната преди националната ще има яснота кога,къде и т.н........добре е да тръгнем заедно! Все пак се отива на национална хонда среща!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре някой за седмичната. аз ще съм там за да си взема стикерите за събора. п.с. някой все пак може да дойде да се запознаем, че миналата седмица ми беше супер неловко :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На линия сме както винаги.Поздрави.п.п Пак мистериозно изчезват постове. :alien:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо ще има ли среща,какво е това затишие?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехооооооооооо,има ли живи тука??? Ако има.....мисля да си направя едно Бачково утре към след обед! Ако има желаещи за групова разходка нека пишат 2 реда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs1: Добре си решил Тоше .

И да запалиш една свещичка за всички хондафенове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй... късно го видях, иначе съм навит за едно групово каране да се посъберем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бееееееееее,то и аз късно го пуснах,но нищо ще има пак разходки!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за :) утре на срещата може да измислим нещо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май след националната много замряха темите в Пловдив??? Няма ли желаещи за едно излетче на писта например? Много бегачки се навъдиха в последно време пък никакъв ентусиазъм не виждам.Аиде помислете нещо в скоро време да направим,че съм се затъжил за звукът на 8-9 хил. оборота!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,че ще има.Заповядай да се похвалиш с новата придобивка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искате ли Събота или Неделя да си направим едно шофиране някъде около Пловдив - примерно до Бачково или до Наречен - сравнително близко е и пътя не е фатално лош, а и е планинско Хем и групата от Асеновград може да се присъедини :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги последно каде се събирате през седмицата защото в сряда не видях никои на пощата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...