Jump to content
AbsolutHonda

Вакса за гуми?

Recommended Posts

Някой знае ли къде се продава такава вакса за гуми,която слагат на автомивките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колега...използваи Гугъл преди да постнеш нещо :lol:http://fusione.bg/bg/accessories/TYRE-GLOSS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че по метро преди продаваха такива препарати а иначе наи добре е да имаш някои познат които работи на автомивка и да ти даде малко :blink: да си го купуваш е напълно безсмислено защото е консентрат и се разрежда попринцип :tooth: ще има да си мажеш гумите 1 година :blink: :blink: :blink::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам колегата е прав. Разрежда се и се маже с гъбичка примерно. Аз си купувах спрей, пълен та..к, хаби се много и с миииинимален ефект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам колегата е прав. Разрежда се и се маже с гъбичка примерно. Аз си купувах спрей, пълен та..к, хаби се много и с миииинимален ефект.

има спрейчета които са много добри и гумите нестоят само черни а имат и блясък нещо което го няма при мазането със препарат :thumbs2: става много по хубаво и ефекта е по -дълготраен нооо също така и цената е друга :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде се продава такава вакса за гуми,която слагат на автомивките?

здрасти ,има такава вакса исе намира в магазините на Багира ,марката е МОТОКС зелена е на цвят и е концетрат и нее много скъпа само за 2.90 лв. е поне толкова струва тук в Ст.Загора .успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от една пяна на Абро, малко е скъпичка (10 и нещо лева), подхранва гумите и не стоят лъскави, черни стават като нови. http://www.didi94.com/cosmetics/ochistiteli.htm#ABRO%20TC-800

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчаха ми завода на Химатех в Дружба,но не съм го пробвал мисля тази седмица да отида да видя 1 л е 6,50 лв има всякакви препарати за автомобили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Публикувано изображение на живо стоят по-лъскави :D преди 4 дни съм ги правил."Препара" го копувах от локойл или омв, но цената не помня каква беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, а ще кажеш ли съотношението вода-глицерин? И този глицерин е същия, който се продава в аптеките ли?

Да колега, същия като в аптеките. За съотношението не знам, аз си го правя една тубичка с глицерин с два пъти по толкова вода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Публикувано изображение

Редактирано от ATon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и моя опит.

 

Ползвам този препарат

 

Публикувано изображение

 

концентрат в разфасовка от 5 кг. около 4 литра е. Пише, че се разрежда в съотношение 1:3 до 1:6, като аз лично го разреждам в съотношение 1:4 и го нанасям чрез пулверизатор и ефекта и дълготрайността му ме устройват ! По думите на дилъра, от който го купувам препарата е произведен от немска суровина, а е разфасован в БГ от Старозагорската фирма "В.И.П. Почистващи системи - ООД" тел. 042/91 93 91 ! Цената на която го купувам е 35 лв.

 

 

 

Ето как изглежда след нанасяне

 

Публикувано изображение

 

и след 1 ден интензивно градско каране в сухо време

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

А това е са ми зимните гуми свалени и третирани с препарата преди близо 2 месеца.

 

Публикувано изображение

 

Мога да кажа, че след повече от една година употреба не съм забелязал вредни ефекти или въздействия от употребата му, а ползата от третирането му върху свалените летни или зимни гуми е повече от добра за тяхното състояние след близо 6 месечен престой !

 

Толкоз от мен :cool:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за изчерпателната информация и труда, който си направил да я онагледиш.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк към сайта на представителите на препарата.

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ползвам парафин от аптеката както за гумите така и зимно време за уплатненията на вратите. Ефекта е добър. Пробваите го една опаковка е между 1 и 2 лв непомня точно. Нанесете го с гъбичка и преценете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех от завода на Химатех препарат за гуми 1 литър е 6,40лв. също така си взех препарат за табло и той на тази цена.На пръв поглед като ги нанесох изглежда много добре, след седмица ще пиша да кажа дали още има ефект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително съм доволен от посочените от мен по горе продукти, вече една седмица при дъжд стои ваксата идеално на гумите, а вътре препарата който намазах още няма прах по купето и ухае много приятно. Силно ви препоръчвам да пробвате тези продукти, видях още че продават и шампоан за измиване на автомобила и още куп други неща но не съм разпитал за какво са, другия път сигурно ще взема и от тях, но като гледам от половин литър дето си взех нещата ще имам от тях за 2, 3 месеца най-малко.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...