Jump to content
Veseliq

Заводът за автомобили в Баховица, Ловеч

Recommended Posts

:blink: :blink: :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казваше един..."чета и не вярвам на ушите си"....Били легени,трошки,пластмасата им скърцала,все се чупели и висяли по сервизите,в гумите имало въздух....и ей такива едни в безкраен ред.Типично Българско, ма отсекъде да го погледнеш...се Българско...Да оплюем яко щото иначе нема да е Българско....Имам познат от раиона, там хора всеки вложен леф и създадено работно место означава пари да си купиш хляб.Не кашкавал-хляб!Дай боже в цялата страна да се правят "китаиски легени".....големите фирми на "супер надежните автомобили" чат-пат теглят от пазара 10-ки хил. броики щото са мнооо качествени...ае мол ви са...

Редактирано от bate_em4o
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bate_em4o,... да беше чел малко по-внимателно хората преди теб какво са писали, пък били те и българи. :( Завода и работните места за хората нямат нищо общо с продукцията, която ще излиза от там. Някой да е казал нещо лошо... Май имаш проблеми с българите или очакваш при вида на китайското изобретение масово да почнем да правим... примерно предно и задно салто... ;) Съжалявам, ако си много впечатлен от китайското автомобилостроене, ама аз не съм. И точно защото " големите фирми на "супер надежните автомобили" чат-пат теглят от пазара 10-ки хил. броики щото са мнооо качествени...ае мол ви са..." , можеш да си представиш какво ще излиза от Баховица. п.п Ти коя ще си купиш точно, щото чух, че имало голям наплив - ставало със записване... Да не свършат... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се открива завода,да пожелаем успех на това начинание.Отново в България ще се произвеждат автомобили,да се надяваме че всичко ще се развие успешно и ще се отворят още работни места пък и може и други производители да привлечем. P.S За качеството на продукцията е още рано да се гожори нека мине известен период от време и то ще си проличи,а не типично по български да отричаме нещо преди даже да сме го видели. :bg:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посетих импровизиран тест драйф пред има няма 2 месеца на който организацията няма да я коментирам. :dry: Бяха показани 2 джипа - Hover и Speed с двигатели на Mitsubishi; и един лек автомобил С10 с фирмено разработен двигател.Моето лично мнение и за 3-те видени коли е че има какво да се желае от конструктивна гледна точка. За мен една нова кола независимо от нейния клас не може да като погледнеш да няма подкалник и да виждаш болчета и гайки по калника и да няма нищо да ги пази, така и не разбрахме какво държат. :lol: Това беше и при 3-те. Качесвтото на пластмасовата част от инрериора (особедно корите на вратите) и сглобяването му също не е на ниво. Тапицерията не беше лоша. Като цяло моето лично мнение е че ако трябва да си взема кола за тези пари ще е Хонда или нещо друго на няколко години и ще съм по задоволен и щастлив. :rolleyes:

Редактирано от Gaze.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари - толкова. Дачия по-добре ли са според теб? Или искаш още с първата си разработка да са на нивото на Бентли? Не става така, има хиляди фактори в автомобилостроенето, пазарната икономика и т.н., които явно не са ти ясни или ти убягват.

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари - толкова. Дачия по-добре ли са според теб? Или искаш още с първата си разработка да са на нивото на Бентли? Не става така, има хиляди фактори в автомобилостроенето, пазарната икономика и т.н., които явно не са ти ясни или ти убягват.

Първите 2 партиди по 50 коли при пускането на Дачия Логан който бяха закупени в Шумен нямаха никакви проблеми и изпълнението като цяло е по-добро. Друга е темата че следващите партиди имаха доста проблеми по електрониката и таблота ставаше като коледна елха. :D При тях нямаше такива калпазанси изтории.Станиславе ти като си наясно много с нещата значи знаеш, че нова кола за под 18-20 хих. няма как да е на висико ниво. Дано да имаш възможност да ги видиш на живо и ще разбереш какво имам предвид. Накрая ще дойдеш на моето мнение че за тези пари ще си купиш кола на 2-5 горини на по високо ниво. ;) Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе айде стига бе, като за старт са добре. Не можем да очакваме да са перфектни, важното в случая е че се осигуряват нови работни места и ако им потръгне на производителите може да отворят и друг завод и т.н. и малко по малко да започнат да ползват по-скъпи материали и да подобрят и качеството на изработка. Всяко начало е трудно, а човек се учи от грешките си. Стига с тая типична българщина, знаем само да плюем по всичко, вместо да го погледнем от добрата му страна.п.п. извинявай, че не ти знам името, може и да сме се запознавали, но да съм забравил.. :unsure:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам напоследък доста добре се развиват нещата бих казал: http://www.economynews.bg/great-wall-steed-5---%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D0%B2-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-news34876.html Трябва да се радваме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Форума го направих аз, от фенщина (към начинанието, не към марката - от Хонда няма да се откажа), скоро след което спрях да пиша тук по каквото и да е свързано с въпросните коли, за да не дразня никой. Форума е IPB, който съм ползвал и на други места, а темата е платена, купих я от тук бидейки единствената хубава червена тема (търсил съм много):http://www.ibskin.com/forums/index.php/topic/3932-red-pro-32-released-50-off-sale/Предполагам, че и администраторите на Хонда Форума са купили скина по същия начин.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...