Jump to content
Krelion

ДРАГ РЕЙСИНГ СЛИВЕН 22.05.2011

Recommended Posts

Трябва ли да имаш ролбари ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше прочел по нагоре щеше да знаеш. !!! АКО ИМАш салон ролбара не е задължителен. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носете си каски ;):lol: :lol:Защото май ще падат ...рекорди :huh:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да идва заветната дата, да дойдем от пловдивско голяма шайка маймуни да чоплим и да се кефим на гледката.А надявам се и на победите, които със сигорност ще ги има, уверен съм :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава месец, а все едно е утре и вече закъснявам.. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бах маа му като гледам какви коли са участвали в клас стрийт 2009г, къде отивам аз може би?!.....

 

КЛАС "СТРИЙТ"

1. Радослав Павлов - Мицубиши Еклипс (БФДР)...................................11т.

2. Константин Динев - Ауди S2 ............................................................6т.

3. Георги Петров - Мицубиши 3000 GT (БФДР).......................................4т.

4. Калоян Станчев - Порше 996 турбо TechArt (БФДР)...........................3т.

5. Иван Минев - Ауди RS6.....................................................................2т.

6. Веселин Чутурков - БМВ Е30............................................................1т.

Това ли се има в предвид под: "автомобили , годни да се движат по улиците."???

Клас "А" вече ми се струва по-привлекателен.

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

струва ти се така,защото не си загледал че в клас А дънят 12-ки :D С нашите курници сме далеч от конкурентни (излючение на няколко коли естествено). Просто човек може да иде да си свери часовника на апаратура :D, ама да очаква нещо повече .... Особено като няма клас 1.6 , където хонда няма конкуренция просто. То и заради това го няма тоя клас явно :D

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в клас А като изключим пълнежа едва ли някой ще дава над 14,7 . а един прелюд 2ка е адски трудно да падне под 15 повярвай ми ,аз лично неуспях дадох най добро време 15,07 но с много зор :D Ако питаш мен иди си покарай събота на свободните тренировки и неделя гледай самото състезание.В класовете мисля че имаше ограничение от 32 ма участника,евентуално ако всички решат така да си покарат за кеф 100% някоя бегачка няма да може да участва поради липса на място в класът .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ме разбирай погрешно колега,несъм г рязал,просто му обясних че ако е да си замери колата да иде ще може да дава много времена в събота,в неделя ще направи един старт макс 2 ако има много късмет и това е .Просто наистина ако всички решат така да запълнят класът много коли ще отпаднат.ПП:Аз ммисля че трябв ада има ограничение на колите като времена които дават ,примерно над 15 да не се допускат,така че останат наистина само добри коли ,а не някоий да се пусне с кола която дава 17 или 16 и тъака да минава напред .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви 15 :D За 2 литра си е смешно. Трябва под 14 да пускат само. Иначе в събота ако може да си караш на тренировки , какво му трябва повече на човек :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Точно затова този клас е АДски ТЪП .Защото само каруци гледаме 12 сек ...които не приличат на коли ! АЗ ЛИчно бих предпочел такива Таралясници да не се пускат.(направо да ги забранят) :D :D :D :D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всички положения ще се видим там момчета. В Съботата ще разбера времето си, и дали си заслужава да участвам в Неделя. Все още не знам възможностите на РЕКСа си, но предвкусвам че са доста големи (за атмосферна кола разбира се). :D

Ако не друго, то поне ще се запозная с много хора които пишат в тази тема. Любопитен съм да разбера 'каква фигура' стои зад някои от никовете. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класовете са подбрани перфектно за да може всеки да си покара.Няма значение какво време даваш, важното е да си направиш кефа.... а и бързите коли се чупят лесно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За събота трябва ли да си се записал за участите, че да караш на тренировките ? И в крайна сметка накрая не отбират ли най-добрите 30 времена (примерно) и тези с по слабите така или иначе не карат в неделя ? И на тренировките гледа ли се оборудването и интериора на колите ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като участвах със сивика беше така : Утивам неделя сутринта записвам се за участие после давам време и като всеки даде 2 3 времена ни слагат в една шапка и ни теглят кой с кого се пуска /това става дума за слабите/като се изредят и пускат най силните от слабите със силните коли и това е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от последните 2 страници, ако искаш да провериш какво време дава колата ти, отиваш в събота без предварително записване и се нареждаш на старта. Райт ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като участвах със сивика беше така : Утивам неделя сутринта записвам се за участие после давам време и като всеки даде 2 3 времена ни слагат в една шапка и ни теглят кой с кого се пуска /това става дума за слабите/като се изредят и пускат най силните от слабите със силните коли и това е .

Иво, как е колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез дни ще се разбере,вчера адски много ме издразни невдигаше повече от 0,8 и то с много зор махнах контролера и прасна пак 2,5 бзра 3 пъти така и хвърли водата,все немога да отделя за малко утреди и един гоям радиатор и така става ,ако карантията е ок ще съм на линяи но може пак да се наложи да търся нов блок,Което ме навежда на мисълта че да си направя 2 двигателя да си имам резервен хахахахха.Ама иначе на 0,4 бара лексъса ден е 5000 кубика и 425 коня ме минаваше чак на 180 и до 230 само 2 коли пред мен :P За това нищожно налягане колата бега адски ;)Но заради електрониката се прецаках снощи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как направи 2,5 бара бре...затапи гейта ли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

драго аз преди я карах доста време на това налягане,но сега нетрябваше да го правя но неискаше да вдига налягането и изолирах соленоида на буст контролера и пуснах директно от турбината в гейта,а електрониката ми кътва на ~2,5бара и така ,ако беше кътвала на 4 щеше да има експлозия хахахахха.Аз се надявам поне карантията да е ок блок ще изнамеря,но тез дни ще разбера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е таксата, за участие ако искам просто да си замеря колата в събота?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

0лв /като не включваме 3-то лв вход на човек/

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо замря темата, да я вдигнем малко ;)От Стара Загора поне за сега сме доста сериозна групичка, ама повечето сме семкаджии за съжаление :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Draik от къде и в колко часа ще тръгвате да пътувам и аз с вас да не ми е скучно по пътя :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От бургас ще тръгна сам понеже ще се отбивам другаде по пътя.Другите колеге от бургас да се уговорят.Иначе съм там и двата дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
rusiq_81 още не сме решили в колко и от къде ще тръгваме, но ще кажа на Димо да ти се обади като се разберем да пътуваш с нас. Обаче ние мислим да ходим от събота там с преспиване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ние ще тръгваме в събота към три следобед.Имам един въпрос - там хондажиите ще се съберем ли да хапваме и пийваме ,заедно ли ще сме?

Редактирано от Dominiko
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз в събота сутринта ще пътувам,изгарям един резервоар бенз на пистата и са пребирам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тръгвам в събота сутринта, дано да направя генерацията до тогава да замеря какво става горе-доло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ние ще тръгваме в събота към три следобед.Имам един въпрос - там хондажиите ще се съберем ли да хапваме и пийваме ,заедно ли ще сме?

Е че как иначе ;)Разпъваме пак няколко шатри и си правим вечерта :rolleyes:
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 с подвижен хотел "Вояджер" с една спалня, 6 парти маси, 6 стола за дебели хора, 1 барбекю, 2 чадъра и квото още се сетя. :rolleyes:

Ей чичо Никола 1 стол да ми запазиш, ще гледам лошо и ще набивам мезета :P , другите да ходят да си чупят колите ;) , + 1 одяло ако може за мене, че веечер припадам рязко и да ме завиете ;) . Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надпреварата е все по-близо, и някаква странна тишина прокарва пръсти из тази тема...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тарикатите си пазят козовете...... ;) така трябва да е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 с подвижен хотел "Вояджер" с една спалня, 6 парти маси, 6 стола за дебели хора, 1 барбекю, 2 чадъра и квото още се сетя. :)

Ей чичо Никола 1 стол да ми запазиш, ще гледам лошо и ще набивам мезета :) , другите да ходят да си чупят колите :rolleyes: , + 1 одяло ако може за мене, че веечер припадам рязко и да ме завиете :D .
Ще си го познаеш по табелката ;)п.п Останаха само 2 свободни , моля не се бийте Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п Останаха само 2 свободни , моля не се бийтеАбе аз ще взема едното, но ако почерпиш една пещерска :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондовия лагер ще е на същото място , където е всяка година , да знаете ;)Барбекюто ще е запалено от петък :)

Аз пристигам в Петък. Само ми кажете къде е Хондовия лагер. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То няма как да не го забележиш лагера, с толкова много хонди покрай него :)Но все пак се намира в началото на сервизната зона, таям ще видиш няколко шатри събрани в една :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда за да погледам ,изплакна очи и да стискам палци на японската секта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...