Jump to content
Honda_Z

JeepersCreepers

Recommended Posts

1. Дата: Януари/Февруари 2011г

2. Предмет на сделката: Коплект алуминиеви джанти

3. Оценка за качеството на закупените авточасти: Много съм доволен

4. Оценка на отношението към Вас: Много съм доволен

5. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с него: Накратко, по зададени от мен параметри за ляти джанти, той ми намери, докара от Англия до България и ги изпрати надлежно опаковани до София. Същите пристигнаха в абсолютно същия вид, в който ми бяха показани на снимките в Англия. И всичко това се случи в рамките на предварително уговорения срок.

При нужда с определено бих се доверил отново на услугите му, защото предплащането на непознат човек за стока, която е в чужбина, винаги буди опасения, но в случая колегата напълно оправда доверието ми.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злати много кореспондирахме с теб ,радвам се че всичко е Ок и си мн доволен,но забравих да ти спомена че бих искал всичко да си е м/у нас и че няма нужда от такава тема,той който е пазарил от мен в повечето случай става редовен клиент ,затова неискам да ме хвалите така да се каже,стига ми като се чуем да кажиш всичко е така както се разбрахме :rolleyes:,аз даже и в моята тема предупреждавам момчетата че няма нужда от хвалби :P Още веднъж радвам се че всичко е ок.ПП: Ще помоля модераторите да заключат темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джийпърс, тук темите не се пускат по твое желание, както и не се затварят по желание на търговеца. Искахте раздел за отзиви, имате го! Не искаме да заключим темата, която е отворил потребител, който иска да изкаже мнение за съвместната Ви работа. Както и няма да изтрием негативно мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре разбирам ,няма проблеми щом така сте го решили така да бъде :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм пазарил от колегата 2 комплекта джанти и 2та комплекта бяха перфектни,едните бяха дори с гуми който бяха още с мустачките,точен и коректен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно коректен и много точен.Днес си получих нещата, които напазарува за мен. Всичко бе точно както го исках. УСПЕХИ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм доволен от jeepers,взимал съм си доста неща от него и винаги е бил точен и коректен :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Януари/Февруари 2011г

2. Предмет на сделката: Коплект алуминиеви джанти

3. Оценка за качеството на закупените авточасти: Много съм доволен

4. Оценка на отношението към Вас: Много съм доволен

5. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с него: Накратко, по зададени от мен параметри за ляти джанти, той ми намери, докара от Англия до България и ги изпрати надлежно опаковани до София. Същите пристигнаха в абсолютно същия вид, в който ми бяха показани на снимките в Англия. И всичко това се случи в рамките на предварително уговорения срок.

При нужда с определено бих се доверил отново на услугите му, защото предплащането на непознат човек за стока, която е в чужбина, винаги буди опасения, но в случая колегата напълно оправда доверието ми.

 

Така и така колегата е пуснал тази тема с този образец... нека да се придържаме към него както е в другите такива теми за да става ясно на хората които не са контактували с него за какво иде реч. Мисля че, ще стане по прилежно и приятно за четене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам и аз един + за Иво порачвал сам му 3 комплекта джанти каза че ще ме уреди с уникални джанти и го направи за което съм му много благодарен особенно за KOSEI RACING-a Иво всеки ме пита от каде сам ги барнал тези джанти мн ги искат ама не ги давам!!! Точен и коректен винаги ще гледа да ви предложи най - доброто няма да имате ядове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Купувал съм си много неща от ИВО, бързо лесно игодно и коректно това е :cool: :cool: ! :cool: :cool:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1. Дата: За първи път юли 2008г.2. Предмет на сделката: Много неща, включително и CR-V .3. Оценка за качеството на закупените авточасти: Отлично4. Оценка на отношението към Вас: Много съм доволен, винаги помага,когато се налага.5. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с него: Ще бъдат консултирани и обсужени на ниво!!!

Редактирано от jivaka
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: доста дати2. Предмет на сделката: части хонда3. Оценка за качеството на закупените авточасти: Много съм доволен4. Оценка на отношението към Вас: Много съм доволен5. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с него.Ще останат доволни

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво отново реагира бързо и свърши работа .Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Август 2011г2. Предмет на сделката: Коплект алуминиеви джанти3. Оценка за качеството на закупените авточасти: Много съм доволен4. Оценка на отношението към Вас: Въпреки ,че го изтормозих с 1000 въпроса той имаше търпението да бъде отзивчив.Преди две седмици уж на майтап го питах дали има джанти,които отговарят на моите изисквания а сега вече са при мен.5. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с него: Все си мислех че в този раздел нещата са малко нагласени,но съм сбъркал:) За пръв път си поръчвам нещо от Иво и получих добро отношение и качествен продукт за минимален срок от време.В България всички сме свикнали да бъдем подозрителни и с право,но на тези които не са контактували с него мога да препоръчам да бъдат спокойни,той няма да ви подведе:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: 09.112. Предмет на сделката: фарчета за мъгла за Црв 3. Оценка за качеството на закупените авточасти: Много съм доволен4. Оценка на отношението към Вас: Отлично5. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с него: Иво е страшно точен ако на някой нещо му трябва няма да ви подведе бъдете спокойни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Дата-тези дни :) 2.Предмет на сделката-Купуването и доставката на изпускателен колектор3.Оценка на качеството на закупените стоки-всичко е 64.Оценка на отношението-точно и коректно 5.Инфо-препоръка към тези които не са контактували с него-Колегата е точен,няма да съжалявате :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Дата-тези година2.Предмет на сделката-Купуване и доставката на 2 книги (ръководства)3.Оценка на качеството на закупените стоки-всичко е 64.Оценка на отношението-точно и коректно 5.Инфо-препоръка към тези които не са контактували с него-колегата е точен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: декември 2011г

2. Предмет на сделката: Коплект биели

3. Оценка за качеството на закупените авточасти: Много съм доволен

4. Оценка на отношението към Вас: Доволен от шоуто:rolleyes:Нещата дойдоха много бързо-2-3 дена

5. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с него: носете си валидолче ако ви е за първи път-има изненади :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ххахахахаха и той непомага,сега наистина ме е яд че не сложих една камера да ви снимам физиономиите с киро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...