Jump to content

Recommended Posts

Внимавайте колеги напоследък много измамници се навъдиха във форума.Конкретно аз бях измамен от потребетеля allmyhate. Не че ме е яд за парите те са 40 лв не в това е въпроса а самото отношение и мислене на този човек.Ситуацията търсих подкалници за сивик 4 г. той ми предложи от црх 2 които се предполага че са същите ок викам вземам ги. Отивам в еконта да ги взема отварям ги те надупчени, орязани,незнам може и в гумата да са се търкали абе в окаяно състояние бяха. Викам аре да не се циганя няма да му ги връщам взимам ги. Слагам на колата не пасват обаждам му се казвам му така и така нестават да ти ги върна и за парите които съм ти дал да взема нещо друго щото той продава и други части. Той вика ок няма проблем мога да ти пратя друго или да ти ВЪРНА парите но ми се обади утре че сега не съм си у нас. Добре званя на другия ден и си искам парите той вика ааа парите няма да ти върна кво ми звъниш всеки ден сопна ми се и вика аз ще ти се обадя след 2-3 дена 1 прави се на ударен 2 гледа да ти набута боклуците си пък после се оправяй както можеш3 говори едно друго върши 4 не си държи на думата щото така му е изгодно 5 уш да се разберем да взема нещо друго няма още чакам да ми се обади Може само с мен да е постъпил така но това не е коректно пазете се от такива хора внимавайте когато си купувате нещо от потребителя allmyhate щото аз се отървах само с 40 лв но гледам има пуснат някъв двигател за продан от allmyhate с него ако ви излъже много ще боли поздрави на всички и пак казвам внимавайте когато купувате нещо което не сте видели лично и най вече с потребителя allmyhate

тези подкалници бяха на моя рекс с тях съм го купил не помня да съм казвал 4е са перфектни затова беше такава цената когато ти ги пратих имаше опция виж преди да платиш ти ги взе и след два месеца ми се обаждаш да ми ги връщаш.и недей писа пове4е така защото не познаваш хората
  • Нагоре 1
  • Надолу 21

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех фар от колегата и съм много доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 месец си взех полиуретаново тампони от тоя. Уж тампоните бяха чисто нови оказаха се ползвани и то с липси. От 1 месец го чакам да ми прати липсващите тампони и втулки.Звъня му телефона или е изключен или не вдига. Апсолютен ЛЪЖЕЦ!НЕ пазарете от него да не ви прекара и вас.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 месец си взех полиуретаново тампони от тоя. Уж тампоните бяха чисто нови оказаха се ползвани и то с липси. От 1 месец го чакам да ми прати липсващите тампони и втулки.Звъня му телефона или е изключен или не вдига. Апсолютен ЛЪЖЕЦ!НЕ пазарете от него да не ви прекара и вас.

я ми ги върни като не ти харесват
  • Надолу 19

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не те ли е срам бе тарикат гнусен долен

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз се мъча да си купя вече месец странично огледало от въпросния човек, уж се разбрахме ,но не ме и отразява вече като му пиша и го питам дали ще ми го прати ......п.с. Пич ако искаш да си тарикат продавай си нещата както си му е реда и като кажеш че ще ги пратиш ги прати не да те чакам аз специално 1 месец!

Редактирано от respawn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се вземат мерки, но администратори и модератори спът и такива нещастници ни правят на глупаци. Ако незнаете как се действа в такива случаи вижте в оффроуд форума. Там такива момченца имат право само на един жълт картон. ПП предполагам че пак ще ми изтрият поста.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 месец си взех полиуретаново тампони от тоя. Уж тампоните бяха чисто нови оказаха се ползвани и то с липси. От 1 месец го чакам да ми прати липсващите тампони и втулки.Звъня му телефона или е изключен или не вдига. Апсолютен ЛЪЖЕЦ!НЕ пазарете от него да не ви прекара и вас.

я ми ги върни като не ти харесват
А ПАРИТЕ ЩЕ ВЪРНЕШ ЛИ ???
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз нямам думи и не ми се занимава с нискоинтелигентни малоумници. Няма да е голяма загуба да си купя 4,5 тампона и една кутийка смазка. Не искам да си хабя нервите с хора правещи се на тарикати, а всъщност пълни смешници, уж фен на марката. Освен фен на измамите незнам на какво друго може да е такъв човек.

Редактирано от Ростислав
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз изгорях тази година от въпросния allmyhate само с 200лв :shock: И получих само лъжи и заплахи :bash: за националната ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заплахи? ????? ама той и побойник ли е бил бре ???? :huh:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще цитирам това което ми каза ``абе дрисльо внимаваи как ми говориш да не да ти разбия тъпата муцуна на някоя среща`` Това бяха думите му :blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бе тоя що си рита здравната книжка :stretcher:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спокоино всичко с времето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,след множеството оплаквания, профила на колегата е спрян. Съжалявам за "ужилените" колеги, но никой не би могъл да знае кой какъв е при регистрацията му.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Евала! Поне няма да лъже и други фенове, както прецака мен и още няколко колеги.

Редактирано от Ростислав
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,след множеството оплаквания, профила на колегата е спрян. Съжалявам за "ужилените" колеги, но никой не би могъл да знае кой какъв е при регистрацията му.Поздрави.

Много ми се иска да мога да се извиня за думите си, но не мога. Верно че не знаеш кой какъв е при регистрация, но при една доказана измама такива хора трябва да са аут форевър. А ти говориш за множество измами.Съжалявам да ти го кажа, но заради вашето бездействие някой колеги са "ужилени", кой с 200 кой с 20 кинта. А на тия времена и 20 лв. не са малко.Спирам да пиша повече в тая тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това е този раздел и точно за това са тия теми, да се вижда кой е честен и кой не. Отделно в правилата виж какво пише:

Екипът на http://forums.hondabg.com по никакъв начин не носи отговорност за извършваните сделки...

Силно се надявам когато има такива проблеми хората пострадали от такива сделки да се обърнат към нас и с ЛС. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам има ли вариант да се регистрира под друго име във форума и пак да си прави тарикатлъците с хората?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно:biggrin:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Голям некадърник е тоя

Редактирано от Sa8o
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Въпреки, че аз лично (за негово щастие) не съм имал взимане даване с този, е хубаво всички "ужилени" да напишат цялата информация за тая личност от фактурите на транспортните фирми с които са работили - имена, телефони и т.н. Щото утре ще си продължи с подвеждащите предложения!

 

Ето кфо предполагаемо инфо се намира за тая личност:

Публикувано изображение

 

Име: Иван Руменов Ковачев

Дата на раждане: 05.09.1988

Зодия: Дева

Години: 22

Студент: Великотърновки Университет "Св. Кирил и Методи"

Факултетен номер: СУЗ-965

....

 

Потвърдете името на личността!

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз доколкото разбрах се казва милен:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята бележката от Еконт пише:Подател : Милен Росенов.Телефон : 0878115033.Адрес гр. Троян, ул. "Хан Аспарух" №21, ет.8.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви казвам, че е милен....... момчета от Троян са ми казвали, че тоя е страшна риба:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята бележката от Еконт пише:Подател : Милен Росенов.Телефон : 0878115033.Адрес гр. Троян, ул. "Хан Аспарух" №21, ет.8.

И при мен е същия Милен Росенов от адрес:ул.Хан Аспарух 21,ет,8 гр.Троян

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една идея какво трябва да направим, може някой да ме обвини но.... световното наказателно право е изградено върху принципът на отмъщението.

 

....просто вече много зачестиха измамените колеги. Всяка седмица май има по една-две теми от различни колеги за разни "коректни търговци".

Не бива да подминаваме просто ей така разни "колеги измамници" употребяващи форума като пазарска сергия, защото накрая наистина ще го превърнат в такава....

 

В макар и редките случаи когато съм имал възможност да помогна,с каквото и да е, съм го правил с удоволствие ,защото и на мен са ми помагали колеги и това ми е спестило много, много пари и нерви !

 

Форумът, преди всичко е място за взаимопомощ и бих искал да си остане такова.... А Вие?

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да допълня че въпросния потребител ми продаде шенкели и спирачки за 5-6та генерация Civic и се оказа че не стават. Платих 250лв. за комплекта.Сега не си вдига телефона вече. Ако има желаещи да се разходим до Тоян и да му начупим канчето.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Немога да разбера, кво още чакате?! Като ви гледам сте изгоряли сигурно 20 човека.

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може.....ама като го гледам май не е за бой ами за х*й, изглежда ми от онея с меките китки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да го посетим лично... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да разбера толкова измамени и всички мълчат. Колкото по-рано си кажем нещата толкова измамените ще са по малко. Евала на Синоптика че пусна темата. Казвайте ги тия неща на администратори и модератори, дори и на лични. Май е време да създадем рездел прееби другарче.Разбира се и мен са ме преебавали и завличали с кинти. За щастие не в този форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен не са..... и знаете ли защо? Защото няма такива еконти, меконти, спидита, плати не плати отвори и т.н.Да пипнеш с ръце.... Лице в лице, очи в очи.... просто на тази географска ширина такова сляпо доверие е лукс който не мога да си позволя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен не са..... и знаете ли защо? Защото няма такива еконти, меконти, спидита, плати не плати отвори и т.н.Да пипнеш с ръце.... Лице в лице, очи в очи.... просто на тази географска ширина такова сляпо доверие е лукс който не мога да си позволя.

В опциите на куриерите обикновенно има не само "виж преди да платиш", ами и "тествай", тогава имаш 10-15 минути под надзора на човека в офиса да разгледаш, ако трябва да разглобиш тук таме това което си си купил. Аз съм продал и купил бая неща на този принцип и да чукам на дърво до сега не съм прецакан ( за което никога не е късно де ... ). Не смятам, че е виновна системата - просто винаги ще си има някакви тарикати, които ще се опитват да мамят. И аз се чудя след като има толкова ужилени, защо чак сега започват да си признават, а не са пуснали темите по-рано, за да се реши по-бързо въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не, не казвам че е виновна системата..... гадно племе сме, иначе на системата и няма нищо.

Редактирано от Red

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам доста познати в Троян,ще поразпитам за тази МИШКА,но маи учил в друг град,и може да не е на територията на Троян. Но ако ми подшушнат че е там,тези дни ще ходя към Ловеч и ще мина да го поздравя :box::bash::guns:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е в друг град е още по-добре. Университети има в няколко областни града и столицата. Повече калабълък, повече бой и повече ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...