Jump to content
kytila

Сенатор 4

Recommended Posts

И така моми и момци,както разбирате от заглавието, става въпрос за поредния метъл купон на Сенатора.Условията повечето ги знаят, а който не ЦЪК .Нощувката за петък и събота е 35 лв на човек, а само за събота 20 лв . Датите са 25 и 26 март. Пускам темата за да има време да се организираме. Хижата е запазена засега само за нас. Реда на заемане на стаите става по реда на записване . Пари може да пращате на :

IBAN : BG82TTBB94001510011975

Експрес Банк

Титулят на сметката: Стойна Донева Донева

Засега положението е следното:

Публикувано изображение

:dry: :dry:

Дерзайте :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено и платено за 2 нощувки -за 1 - .

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Аз съм за 2-те вечери в двойка стая - 2ма души парите пускам в понеделник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA .... ше гледам тия дни да метна малко кинти за събота вечер ... че къси панталонките ! ;)Ше се радвам зверски да ви вида гадните муцуни на сичкото хеви-метЪл ! :)Жиляз .. евала за инициативата мен ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй.. на мен се падна честта да обявя - Rust+1, Jimmy, Morridina +1 - за целия купон :) Бихме искали, ако е възможно, да вземем 2 3-ни стаи, щото с нас ще нанка още един фингърошубрак, ама той още не знае ;) Утре превеждаме парите.Благодарим ;)

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде рокаджии СЕНАТОРА зове ,купон до зори с яка музика, с тежка храна и алкохол тип хеви метал и много приятели.Очаквам този ден да се видя с вас.Всички са поканени;):lol:;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Положението дотук е следното.Тези, които са платили, са отбелязани. Само да кажа че краен срок за записване и плащане е 15 март.Това е от мене засега.

:);) ;)

И един поздрав за всички :

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ebCvQHXQs0Q

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратих ви малко кеш. Миналия път купона беше перфектен, надявам се да се повтори и да е дори по-добре. ;):rolleyes:;):P;) сий ю деър дудс ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че Джими педерими ми напомни и аз да метна 70лв :rolleyes:Утре трябва да са там .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2+1 за 26/27(събота срещу неделя). Плащането мога да направя на 10.03. По мойте сметки 60 лева - ако бъркам поправете ме :D, както и да помоля за потвърждение.

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Frisko добавен :D . Сметката е вярна.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вила 1, стая Първа за двете нощувки за 2ма на мое име - БЛАГОДАРЯ :D

Редактирано от nia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получаваш я :P

Публикувано изображение

 

Айде не останаха :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Леко разместване, един записал се и един отказал се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Да повдигна малко темата :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry:;):unsure: ...аз ще пропусна купона...:ph34r::D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, които ми се иска да видя отново, нещо се колебаете...май ?!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времето върви, айде група не остана и да се дигни настроението,поздрав с превод http://vbox7.com/play:9c368bea

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
и аз да ви поздрава в случай ако немога да дойда :S !!! Да се размажете от ядене и пиене и мн тежък Метал a xxaax и Умната с Язовира до вас :P да не цопне някои с Хондето :angry::P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради технически причини, ще трябва да извърша плащането на място, ако е възможно, ако няма как да стане просто ме отпишете и мен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Както виждате по горе, вече има само 1 свободна стая и леко разместване . При въпроси съм на разположение :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жиляз, 105 лв имаш на сметката от мени - за 3 my муни... едната от тях и тя са зове Жиляз даже :-)...

Девойки и девойчовци, давайте да са наговаряме за обурудването, амбалажа и т.н., ве? Нали ше разтърсваме планината...

От мен колоните, както обикновено, но пък осил-о-WATелят не е в добро здраве и може би ще съм без него... изгоря светейки, така да се каже... и сигур няма да мога да го съживя до датата... Та - трябва ни бекъп вариант за него?

Друго - амбалаж, реквизит и т.н. :honda:? Трябва да почнем да се стягаме, че не остана....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да помогна с бекъп вариант на усилвател : ЕТО ГО . Не съм сигурен обаче дали ще захрани въпросните колони. От към реквизит имам останала една китка от миналия сенатор :D . За ЕдЕнЕ и пиЙене ако искате вариант да се разберем по вили като миналата година.Купоня иде с пълна сила !!! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За наше огромно съжаление ... вероятността ние с Конова да присъстваме клони към "-0" :D , така че ако има желаещи за стаята ... бай Жиляз .. действай !! Ако се случи некфо чудо до тогава ... спането шЪ нии най-малката проблема за ина вечер ! :DИ нека жицата да бъде с вас ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За наше огромно съжаление ... вероятността ние с Конова да присъстваме клони към "-0" :lol: , така че ако има желаещи за стаята ... бай Жиляз .. действай !! Ако се случи некфо чудо до тогава ... спането шЪ нии най-малката проблема за ина вечер ! :DИ нека жицата да бъде с вас ... ;)

Не е честно... !Част от моята стая е на ваше разположение. Помислете с Адашката.... Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради слабия интерес и отказването на Ниа и Иво,се освобождава още една вила. И понеже на 15 потвърдих и дадох капаро за 4 вили, ще изчакам до 18 дали има някой желаещ и ще видя как ще се измъкна от това положение.Поздрави на всички :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е честно... !Част от моята стая е на ваше разположение. Помислете с Адашката....

Сърдечно ти благодарим Веси ! Силно се надавям да успеем да ти равалим рахатя ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е честно... !Част от моята стая е на ваше разположение. Помислете с Адашката....

Сърдечно ти благодарим Веси ! Силно се надавям да успеем да ти равалим рахатя ! :)
А дано,трябва да сте там задалжително и искрено се надявам че ще дойдете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Айде не остана. Въпреки, че сме толкова малко, успяхме да издействаме механата само за нас :lol: . Това горе е последната версия на стаите .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ако може да добавя. че ще има 4-ти човек с мене. Той си върви с леглото и оборудването , но все пак ако може да го имаме предвид заради малкото ссвободно място необходимо за легълцето му. Мислех да не го взимам, обаче няма кой тоя път да го гледа :DПък и му е време да го включим в обществото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK няма проблем :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 2 дена .... до Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли още места?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за колко човека и колко вечери ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам въпрос и молба:1.Въпрос: Някой ще носи ли гориво за скарите?2.Молба: Някой да зареди лед в хладилник. Аз може би ще пътувам по тъмно.Благодаря! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ф

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 Ще заредим лед2. Ще купя дървени въглища3. Марто кво е тва ф :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 Ще заредим лед2. Ще купя дървени въглища3. Марто кво е тва ф :)

Писанието беше за лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...