Jump to content
Pesheto.st

Проблем с централното на Акорд 00

Recommended Posts

Здравейте колеги , имам запитване некой зблъсквал ли се е с проблем с централното когато извадя акомулатора се занулява и имам централно до момента в който не запаля колата след това дистанционното ми губи настройките това е всеки път ! Някой има ли идея как да се справя с проблема за да си запазя старото дистанционно или да слагам нов модул кум старото с две думи ново централно с аларма направо Благодаря Ви предварително !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно проблема е в самата аларма. При мен имаше подобен момент, но не същия. Причината беше в допълнителната аларма, която беше задължително изискване на застрахователите за каско, че фабричната не била надеждна и познай? Не можаха да деактивират фабричната, понеже е ненадеждна и сега съм с две дистанционни - родна идиотия. Отиди при добър жичкаджия, защото съм почти убеден, че генерира грешка като следствие от некоректно действие по веригата (монтаж или нещо др.)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже моето дистанционно въобще не работи,ме посъветваха да си сложа само допълнителен модул.В смисъл може и без звукова аларма.Не че ми пречи да отключвам с ключа,ама все пак... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ходох аз при един уж алармаджия добър и ми го оправи некви кодове чудеса .... и си работеше ... прибирам се и пробвам и чеп работата ходих пак и оня ми вика ами нема да стане пълни идиоти .. и се чудя дали да слагам модули тъй като ми доиде на акъла да си паля колата дистанционно и с дистанционно да ми се отваря и багажника Вие какво ще кажете колеги некакви мнения ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дистанционното запалване поне на този етап забрави! В момента в който монтираш запалването ще опреш до имобилайзера а там дръвцето е голямо! За момента при този Акорд варианта е да зарежеш ключ вътре в колата, но идва един момент в който ако стане гаф и колата засече два ключа по-някакъв начин, ще имаш проблеми ! (http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=42336). Ако ще се монтира допълнителна аларма на този модел Акорд, е препоръчително да Ви е познат и Вие да му кажете къде да се закачи за заключване и отключване (и багажник). Единия път ми я оплескаха алармата и сега новата аз си я закачих с един приятел. Сигналите (отключване, заключване и багажник) се взимат от таблото (пасажерското), буксата е от долната страна на таблото. Не съм сигурен за кабелите кои точно бяха, но когато се върже допълнителната аларма там при заключване и отключване ми активира и оригиналната, така с едно дистанционно управлявам и двете аларми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами да ти кажа аз мисля че нямам имобилайзер и си я отключвам и заключвам с ключа ,но си мисля че ще трябва да сложа нова аларма с ново дистанционно макар че много искам да си ползвам оригиналното но то пък е с 2 копчета само и незнам !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнява ме да нямаш имобилайзер, варианта е някой доста добър да го е изключил, защото с тестера на Хонда не може. Когато изгасиш колата и извадиш ключа, мига ли ти зелената лампа на таблото с ключе на нея ? Ако на дистанционното нямаш копче за багажника, ще трябва да смениш най-вероятно самата брава, защото е различна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да мига ... ами ще питам за какво става въпрос и ако ли не само модулче ще сложа за да ми работи централното поне !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем - само не знам защо го прави ?как се рашава задачката тука ? И къде точно е проблема - в управлението , в някое реле след управлението или някъде другаде ???http://forums.hondab...entry1057245184 ето я и моята темаИли пък този модул за дистанционното е в самия компютър на колата нямям си на идея , ако някой знае нека каже.

Редактирано от btu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...