Jump to content
Dzenky

Невалиден подсигурителен ключ.

Recommended Posts

пак от дубаи имам проблеми при ползване на форума с мозила съм и ми го изписва това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[#2033] Личният ти ключ, защитаващ настройките на твоя акаунт не съвпада с този, който дойде с изпратените данни. Моля върни се назад, презареди формата и опитай отново. как се решава тая задачка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се твоят проблем да се реши след обновяването на форум, но се появи при още един потребител. А това което казват други администратори на IPB форуми и официалното становище е че това се получава заради браузър, cookies, IP или локални настройки касаещи достъпа до интернет напр. прокси сървъри. За мое голямо съжаление не мога да предложа никакво работещо решение на този проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от около седмица мога да пиша във форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след като влезнах във форума от белгия,и се върнах в дубай,пак не можех да пиша известно време,дали е възможно форума да детектва че влизам от различни държави и да ме блоква?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е било случайно веднага след 8-ми юни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22ри юни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи се извърши профилактика на от страна на хостинга, все още ли го има този проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега всичко е наред,ще попътувам още малко и ако срещна проблеми ще драсна,мерси много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери ли се някакво решение че И аз имам същия проблем. Ако е от значение ползвам Google Chrome и мобилен интернет . Немога да използвам ЛС.

Редактирано от tts

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз проблема си го имам, но вече не му обръщам внимание. Ако презаредиш формата на 2-3 път захапва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз немога да не му обръщамвнимание защото постоянно ме „изплюва” от профила ми като натисна бутона „публикувай” изписва ми какви ли не грешки и ме връща в началото .Или въобще не ми позволява да пиша. Ако не се закача някъде на някое Wi-fi нестава. Някакви идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее каква посещавана тема имало за моят проблем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах, че след рестарт от страна на хоста проблема се появява само когато страницата се достъпва от чужбина. Когато се логна от вкъщи или от някъде другаде с българско IP нямам проблеми, но когато се логна от работа, където минаваме през немски проксита проблема е на лице. Доколкото разбрах има и други колеги, които имат същият проблем, когато се логват от чужбина. Не че и така не се оправяме (или по-специално аз), но е малко неприятно да се логва човек през 2-3 мин или да напишеш нещо и да не можеш да го изпратиш (както ми се случи докато пишех този пост). Благодаря предварително за отделеното време и внимание!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...