Jump to content
rollin

Моя Прелюд срещу Сивика на AlexDJ

Recommended Posts

Пускам темата понеже постоянно чувам, че съм падал от Алекс(а аз такова нещо не знам) той се хвалел пича и за това нещата ще станат публично достояние.Сори че пускам цяла тема но "сгоних се най накрая" все още е заключена...Така... Алекс за да нама кавги ще ти дам половин кола преднина, чакам когато решиш заповядай на Леновската писта ще има хора дето ще снимат и в началото и в края :rolleyes:Просто ми омръзна да слушам глупави коментари които са разправяни на мои познати, нищо лично не ти се сърдя явно си такъв по характер ;)Та заповядай да направим клипче и да се качи в интернет да стане ясно кой кой е ;)Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак няма да се получи тема фен ;) , по -добре от сега катинара, да не се изпокарате :rolleyes:;) .

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се караме споко :rolleyes:Целта е да замерим колите ОТНОВО и да пуснем клипчетата тука ;)Даже ето две от преди на които Алекс твърдял че ме е бил ;)http://vbox7.com/play:58256279И тоя другия е веднага след "официалните дръпки" на националната среща ;)http://vbox7.com/play:cfb38e52

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам да е казвал че те е бил но като гледам старите клипове този път наистина ще паднеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно ако не беше пуснал клипчетата щях да заложа за по-голяма разлика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да доживеем да видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на мнението на

 

PB8774HH

алекс доста я насъсква:)

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е вашия спор и дано го решите цивилизовано на пистата, но добре че си сложил "най-бързата" Д15- ка в кавички защото иначе щеше да е подигравка.Офф топик :Преди малко като видях на Доктора Д15-ката как върви на пистата тази "най-бързата" едва ли ще премине средата на пистата :) при гонка на 402 м.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама колеги това не е тото да залагаме на едно или друго число :)Спират се двете коли една до друга и всичко се решава на момента :)пп... "най бързата" е в кавички понеже това стана факт на националната.Сега че някои бяха сърдити и не участваха е друга бира която ми е ясна.Спора е точен и конкректен за това не виждам смисъл да намесваме др. коли и хора :)

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е вашия спор и дано го решите цивилизовано на пистата, но добре че си сложил "най-бързата" Д15- ка в кавички защото иначе щеше да е подигравка.

 

Офф топик :Преди малко като видях на Доктора Д15-ката как върви на пистата тази "най-бързата" едва ли ще премине средата на пистата :) при гонка на 402 м.

 

На доктора д15-ката не падна ли от сток Б16А1 при това в купето на 6ген?

 

п.п. та по темата, доста интересен стрт ще е. Успех и на двамата

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че падна-падна но незнам дали ще се повтори:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале ако не го биеш с тоя Прелюд 2.3, голям срам ще е....Стискам палци. От личен опит знам че до сега не съм падал от D15-ka, но бях на косъм да загубя от направена D13-ka....(Прелюда ми е F20A4 stock, а H23 с колектори ми прави 3 коли!) GoodLuck!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТ кола до кола има много голяма ралзика за това ,че такива изказвания са излишни... наи вече за 15-20 годишни автомобили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит знам че до сега не съм падал от D15-ka,

Не си падал, защото си се пускал само с д15-ки с моното още :) Напълно нормално си е да падне, при положение че д15-ката е натокана. Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става, има ли някакво развитие по темата? До колкото знам Алекс е с нов всмукател (махнал е д15-ковия) и още жокери, та ми се струва че ще е фаворит в гонката

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си чакам :) Тая неделя може да организираме нещо на нашата писта(Леново) ако е хубаво времето. Мераклии?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели сме с Алекс помагаме си с квото можем, ама резултатът ще е в полза на стоковия параход понеже знам и двете коли.... Знам и за последните модификаций по на Алекс колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава тогава Прелюда да не е сток, а да има скрити жокери, защото сток Х23 не е кой знае какво.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа не е бе хич нее..... понавървява си се пак си е Х23... незнам незнам нека да се пуснят пак имаче тея отгатвания кой печели и кой губи нищо неможе да се разбеере:angry:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на колегата Д15-ката е с жокери като мойта Д15-ка Прелюда няма шанс ако е стоков....такъв Прелюд стоков върви колкото ЦРХ 2г. 125 коня сток....Я кажете какво е правено на Д15-ката и хеч. ли беше тя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека самия Алекс да каже... ще гадаем ли сега какво е правено:rolleyes::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няма смисъл от гадаене... колко вървяла едната или другата.Ако някой се съмнява в това, че моята кола не е сток нека заповяда и да види(да разглобява компютъра или там каквото ще)Спора се надявам да се изясни на пистата :rolleyes:А и от кола до кола си има разлика, така че да слагате всички под един знаменател едва ли е най разумното решение :lol:Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! аз съм нов из форума ,но добре запознат с хонда . и немога да разбера какъв е спора тук ?

ще копирам само малко информация от Уикипедиата и ще попитам пак .

да речем че тази кола на Алекс е достигнала - D15B Vtec

[*]Power : 130 hp (95.4 kW, 130ps) @ 7000 rpm

[*]Torque : 106 ft·lbf (14.1 kg/m, 138 Nm) @ 4800 rpm

европейските прелюди са H23A2 160 PS (118 kW; 158 hp) & 154 ft·lbf (209 N·m)

 

все още немога да разбера какво сравнявате ?! при разлика 30 конски сили и 70 нютона

какво трябва да се случи ?

Редактирано от Jonh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А теглото ? Или то не е от начение :rolleyes:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема сякаш беше пусната с друга цел.. ама като я няма лубимата на всички сгоних се наи накрая.. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой се съмнява в това, че моята кола не е сток нека заповяда и да види

 

Налей един резервоар, да дойда да го изгоря и ще видя дали е сток :lol:

 

Jonh , не се засягай ама не знаеш за какво приказваш в момента. Далеч си от истината.

 

п.п. Пуснете ни темата !! :rolleyes:

 

п.п.п. paRADOx, ти сериозно ли говориш ?? Д15-ката не е стокова ... нали се сещаш ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие май се шегувате. Аз ви казвам че D15-ка не може да ме бие мене с F20, а Н23 ми прави на мен 3 коли без проблем. И казвате че H23 не върви, а? Защо някой не се пробва с Prelude-a на murder-а?

 

Предишната ми кола беше Civic D15B2, и знам много добре възможностите на тази кола.

Силата и е на старта, но след 100км/ч загива!

 

При гонката в тази тема аз залагам за Prelude-а да речем... 20лв. :rolleyes:

Някой друг? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,видях , че си написал , че падаш 3 коли от х23,ако визираш гонката от преди 1,5год. мисля беше не повече от 200м :) Иначе времето като се стопли може да пробвам всякакви коли,стига да има интрига ;) (тя моята не върви много,за това де ) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, то вярно, нещата не бива да се взимат толкова сериозно, ама някои по- горе са много неуважителни към Прелюд 2.3 Недейте така, това чудовище, като ревне най- малкото предизвиква респект, а който го е карал и има малко усет, не би се изказвал толкова неподготвен. :) 160 Hp /5800209 Nm /45000-100 /7.7 s1250 kg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сток,колата дава мн висока 15ка(при това моделът трябва да е максимално лек,т.е без аир бег,клима,кожа и тн).По скоро 16-16.2 сек е реалното време на сток х23.Не е кой знае какво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие май се шегувате. Аз ви казвам че D15-ка не може да ме бие мене с F20, а Н23 ми прави на мен 3 коли без проблем. И казвате че H23 не върви, а? Защо някой не се пробва с Prelude-a на murder-а?

 

Предишната ми кола беше Civic D15B2, и знам много добре възможностите на тази кола.

Силата и е на старта, но след 100км/ч загива!

 

При гонката в тази тема аз залагам за Prelude-а да речем... 20лв. :)

Някой друг? Публикувано изображение

 

Колега не си в час нещо Д15-КАТА НЕ Е СТОКОВА......това е мойта Д15-ка http://www.vbox7.com/play:3015a677 ....на Х22-ка и давам бинокъла... Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип не пиша в такива теми но този последния пост на колегата slavkov 1984ме провокира.Единствения вариянт да дадеш бинокъл на Х22 е шофьора да е заспал или умрял:);):D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда си и кола за "аристократи" що го сравнявате със колата за масовия японец визирам сивика , вижте им цените като нови през 93г. - 94г. и ще се сетите за какво говоря

Редактирано от anastas83

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

anastas83 , въпроса е коя бяга повече ... нищо друго. На всеки трезвомислещ трябва да му е ясно че Люда е по кола (ако мога така да се изразя).

 

Честно не вярвах, че ще има толкова много заблодени хора относно вървежа на тези коли. Вие май наистина си вярвате че Люд с Н22/Н23 е голяма сила :);):D

Осъзнайте се малко, какви смехории приказвате ... Гледам и пари слагате ... Намерете най-бързия атмосферен Люд и ако падне от Д15, купувате Малък бус с бира за националната ?? Навити ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие май се шегувате. Аз ви казвам че D15-ка не може да ме бие мене с F20, а Н23 ми прави на мен 3 коли без проблем. И казвате че H23 не върви, а? Защо някой не се пробва с Prelude-a на murder-а?Предишната ми кола беше Civic D15B2, и знам много добре възможностите на тази кола. Силата и е на старта, но след 100км/ч загива!

Колега защо говориш простотии и караш хората да ти се смеят. Кой ти говори за заводска Д15-ка. Ако си мераклия мога да те пробвам с Д15 и то седан, че и на газ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, никой не визира теб или Хондю. Нека го направим по друг начин, по двама човека във всяка кола и искам да видя кой ще купува буса с бира. Какво ще кажеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

anastas83 , въпроса е коя бяга повече ... нищо друго. На всеки трезвомислещ трябва да му е ясно че Люда е по кола (ако мога така да се изразя).

 

Честно не вярвах, че ще има толкова много заблодени хора относно вървежа на тези коли. Вие май наистина си вярвате че Люд с Н22/Н23 е голяма сила :);):D

Осъзнайте се малко, какви смехории приказвате ... Гледам и пари слагате ... Намерете най-бързия атмосферен Люд и ако падне от Д15, купувате Малък бус с бира за националната ?? Навити ?

 

на максимална скорост как ще е !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то люд х22,особено 185к.с в 5 ген,ако има кожа,клима,2 аирбега,4вс и още екстри тежи празен ~1350 k.g 7,3:1 kg:hp . Грубо казано црх-а ми 125к.с на 910кг има същото кг:кс. и ще даде също-то време на 400м. горе долу(15ка висока). Иначе ако се оклекоти х22 и е в 4ген. леко пипнат може да даде средни 14ки... Ама тука в БГ няма такива животни :)пс. 4 ген х22 може спокойно да се олекоти до 1200кг., а JDM версията 200к.с с ген,колектор,интейк и еку отива към 215-220к.с. Това както и да го гледам ще даде средна 14ка ;) Дори може и по-добре ако се сложи слик :D

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...