Jump to content
rollin

Моя Прелюд срещу Сивика на AlexDJ

Recommended Posts

Aма защо почвате ако това , ако онова ???? Въпроса в момента е СТОКОВ Прелюд срещу БАРАНА Д15-ка .... Какво пак вадите от 100 кладенеца вода ?? Митак, що си мислиш че само 2 Д-серии вървят ? Набързо мога да ти изброя една камара хора с д-серия дето ще разстрелят стокови Н22/23... Иначе нямаш никакви проблеми за двамата човека :D На теб ще ти махнем едната свещ и сме квит ;) От сега може да се групирате тези дето мислите че люда има шанс и да видите как са цените на бира на едро ... :) п.п. Прелюд на 1200 кила ще даде средна 14-ка на 30 февруари .....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко зависи от това колко е барана Д15ката.Сток прелюд х22 е 15,3-15.8 зависимост от екстрите двг и генерацията.Пък и не забравяй,че д15ката ще може да бие не защото е твърде силна,просто на 900кг тегло като качиш 30-40кс. , не е като да качиш същоте коне на 1300кг кола. :D кг:кс бие,не самата сила на д15ката.Точно това ми беше мисълта,че ако тръгне да се прави и х22 става сила.Ето на Живака х22 в 5 ген сивик видяхте как върви,като купето е леко със силен мотор :)пс.ако е 220кс ще даде ;)пс.2 на Живака Х22 колко даде на Лесново,ако не се лъжа 15.2. Нека каже колко кг е празна,ако е мерена.Гаранция това 15.2 ще е висока 14ка на слик или полислик.... а 100кг олекотена,колко ще даде :lol:

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко зависи от това колко е барана Д15ката.

 

Именно, че като не знаете колко върви една кола и какво е правено по нея, е хубаво да се спестят разни смешни изказвания от рода " Вие луди ли сте, как д15-ка ще бие Н22/23" ... защото отговора на въпроса е :ЛЕСНО :lol:

 

Няма смисъл да се отклоняваме от темата. На единия толкова му върви колата, на другия толкова ... Спора е коя е по-бърза :) Не коя е по-бърза ама ако сложим 3 чувала жито на едната, а на другата им сложим турбо .... и разни такива лирични отклонения ;)

Има 2 конкретни коли, няма смисъл от разтягане на лукуми. Застават на чертата като имат възможност и въпроса се решава ;)

 

п.п. Не ти ;) За другите дето спореха и почнаха да се филмират :D И като говоря за Н22 имам предвид 200к.с. :P

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз къде съм казал такова нещо? ТОчно обратното,казах ,че стоков х22 прелюд не е кой знае каква сила,като за кола 185+ кс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата почна да отива точно там, където си и мислех.... Гледам Алекс още не е писал незнам защо.... Адаш звънкай и да се приключва тоя филм дето е почнал още преди националната 2010 сигурно.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
КВО СТАВА ТУКА БЕ МУГЕНИ,ДО ВЧЕРА НА ЕДНА МАСА "ПИеНЕ И еДИНЕ" ПА СЕГА НА КОЙ П....ШКАТА МУ БИЛА ПО ГОЛЯМА СПОКО,ИДВАТ ДОСТА ТОПЛИ ДНИ И ВСЯКА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ ЩЕ МОЖИТЕ ДА СИ ГИ МЕРИТЕ НА ЛЕНОВО,И ДВАМАТА СТЕ ГОТИНИ ТИПОВЕ НЕСЕ КАРАЙТЕ ЩЕ ВИ НАТУПАМ И ДВАМАТА. :) :) Редактирано от GREEN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaa Ванка ние не се караме, нз защо всички си мислят, че се караме :)Неделя на Леново който желае да заповяда ще сформираме нещо само да е хубаво времето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип не пиша в такива теми но този последния пост на колегата slavkov 1984ме провокира.Единствения вариянт да дадеш бинокъл на Х22 е шофьора да е заспал или умрял:) :) :lol: :lol:

:) :) :) и на колегата с Х22-ката му беше смешно ама след гонката на мен ми стана смешно...Кви са тия Х22-ки нали стокови дават средна 15-ка в най добрия случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега защо говориш простотии и караш хората да ти се смеят. Кой ти говори за заводска Д15-ка. Ако си мераклия мога да те пробвам с Д15 и то седан, че и на газ.

 

Ама веднага заставам на старта!

После аз ще се смея. Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) човече спри наркотиците. Прелюд 2.0 е абсолютния еквивалент на сивик 1.3. Един приятел имаше Тигра 1.6 и биеше на негов познат Прелюда колкото пъти се пуснат. След това тоя с Прелюда ми каза че тая Сивиците били зле, а аз тиграта я офрасках с над 2 коли, като и в Тиграта и в моя Сивик имаше по 2-ма пасажера, а аз тогава още карах 1.4-то. След това тоя с Прелюда гледаше така :) , а тоя с Тиграта ми каза че е предполагал че може да падне. Някъде в темата Сгоних се ... я бях споделил тая гонка, но не помня точно кога е било. Тааа, мисълта ми беше..., Прелюд 2.0 :lol: :lol: :)
  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам 3 пресни клипчета на бавния люд,ама нямам кабел за апарата,та ще трябва да ходя до др край на Сф да го взема,пфу,че ме е яд :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не претендирам че Прелюда ми е свръхзвукова състезателна кола, но стокова D13-ка и стокова D15-ка могат да ме минат на 400м само в някой фантастичен филм.

 

Сивика на AlexDJ сигурно е много наточен(не знам, не го познавам), и може и да ме съсипе мене, но H23 -ка - няма начин. Като знам как върви Prelude-a на murder-a, просто D15 без турбо, може само да се снима за спомен до Prelude-а му. Публикувано изображение

 

Единственият недостатък на Prelude-а като автомобил е, че е много тежък. И все пак за гонката на H23 с D15, залагам на "тежкия" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Прелюд 2.0 е абсолютния еквивалент на сивик 1.3" - смЕх СмЕх! ! ! ! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

 

Видео - Хонда среща 27.06.2010 - бавен Прелюд 2.0 финишира преди много наточена D13-ка /на косъм/, и преди /мисля стокова/ D15-ка Публикувано изображение - http://vbox7.com/play:0e5d5491

 

Направо мисля да отворя нова тема "Най-бавният Prelude срещу всички D15-ки!" Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам как върви Prelude-a на murder-a, просто D15 без турбо, може само да се снима за спомен до Prelude-а му.

 

хахаха Ти човече не се обиждай ама приказваш СТРАХОТНИ смехории ! Не разбрах купуваш ли един малък камион с бира ако го бие Д15-ка ?? (без турбо)

Защото ако си съгласен почвай от сега да събираш стотинки, че днешно време бирата не е мн евтина ;)

Редактирано от teror1sta
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

м-ду другото др. тема е отключена вече, не че ви гоня ама :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте кога да идвам в София да се пусна с Х23-ката или най-добре на пистата в Ботевград...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛИЧНО НА ТЕБЕ - TERO ти обещавам КАСА БИРА ако намериш атмосферна D15ка, която да бие Prelude-a на murder-а! Ако не намериш такава, ти купуваш по една каса за мен и за murder-a!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Славков,няма смисъл да идваш,като гледам моето клипче и твоето клипче,спор няма твоята върви повече :lol: пс. Парадокс виж само за какво става въпрос :lol:http://www.vbox7.com/play:3015a6771.5 мотор ;)

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛИЧНО НА ТЕБЕ - TERO ти обещавам КАСА БИРА ако намериш атмосферна D15ка, която да бие Prelude-a на murder-а! Ако не намериш такава, ти купуваш по една каса за мен и за murder-a!!!

 

Аз знам 3-ри Д15-ки на Бойко на Терориста и мойта...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавим и на Доктора. Само не знам защо говориш от името на мърдъра. Той ако смята че натокана д15-ка е по силите му нека каже той.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко е натокана,старт няма да откажа :lol: Моя кораб не знам на измервателна техника колко ще даде,но предполагам под 15.3 трудно,много трудно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'murdera' Видях клипчето и наистина тази кола върви безобразно много за D15ка, но няма да повярвам че върви повече от Prelude 2.3!!! Сходно видео при произволно търсене в YouTube:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Славков,няма смисъл да идваш,като гледам моето клипче и твоето клипче,спор няма твоята върви повече :lol: пс. Парадокс виж само за какво става въпрос :lol:http://www.vbox7.com/play:3015a6771.5 мотор ;)

ОК.Колега няма проблем аз на Парадокса писах ама той не се разбира...иначе то е ясно,че Х23-ката върви и д-15-ка дори и с леки модове няма как да я бие,но има и много доста направени Д15-ки. Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и аз ако сложа х22 глава,х22 бутала,валове стедж 3 и тн. ясно как ще излежда на клипче.Или х22 глава+турбо на 0.7-8 бара... пак същото.Просто х23 в сток вариянт както казах и преди си е 16сек кола...Нищо впечатляващо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'murdera' Видях клипчето и наистина тази кола върви безобразно много за D15ка, но няма да повярвам че върви повече от Prelude 2.3!!! Сходно видео при произволно търсене в YouTube:

Даже върви и повече от стокова Х22-ка ама за съжаление нямам клип...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, нищо лично, ама след аканицата върху H23, оцапахте и H22, сега се очаква да се появи и бабаит, дето засира S2000 от летящ старт ;) Дето се вика, на кума Лиса гроздето все и се струва кисело :lol:http://www.youtube.com/watch?v=z7JjvHqEEM8&NR=1http://www.youtube.com/watch?v=s1jWyM_gh-M&feature=related

Редактирано от ZAPPA
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ака срещу Люда, дори смятам че е много привлекателен автомобил за дълги разходки, за магистрала, за спиране пред кафенето :lol: и т.н., но за спорт твърдо не. Освен ако човек не е безумно вманиачен и също толкова богат.И какво общо има този JUN Прелюд със тези които се карат в БГ. - Нищо за съжаление;)Стига сте гледли клипчета в youtube и да ги слагате като нещо нормално за българската реалност.Пак изпаднах в офф топик. По темата обаче ще заложа на Прелюда :lol:, но каква е истината само на пистата може да се покаже.П.П. Само за информация - на последния за миналата година трак дей на Калояново Д13-ка даде по добро време от S2000. Има много фактори които влияят и затова трябва такива спорове да се решават само на пистата.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ака срещу Люда, дори смятам че е много привлекателен автомобил за дълги разходки, за магистрала, за спиране пред кафенето :lol: и т.н., но за спорт твърдо не. Освен ако човек не е безумно вманиачен и също толкова богат.И какво общо има този JUN Прелюд със тези които се карат в БГ. - Нищо за съжаление;)Стига сте гледли клипчета в youtube и да ги слагате като нещо нормално за българската реалност.Пак изпаднах в офф топик. По темата обаче ще заложа на Прелюда :lol:, но каква е истината само на пистата може да се покаже.

Имам цял филм за този JUN Prelude, но немога да го кача, там има данни, пипана е само изпускателната система и младите пилоти точно така се будалкат в началото, че е кола за кафе и мацки, но на финала се възхитиха, как върви, толкова стар модел, при това недоработван. :lol: Редактирано от ZAPPA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега JUN прелюда е минал покрай стоков. 270 N/a коне е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана сега тук..... Докато ролина и Алекс трябваше да се състезават изкочиха 100 рейсъра и започнаха да философстват ... Slavkov_1984 разбрахме, че ти е много бърза колата стига си дрънкал 1 и също 5 страници глупости ........

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййййй не закачайте лудите ВРАЧАНИ;)бъзик..... Slavkov_1984 винаги прави бързи хонди...... според мен той винаги ще е отпред..... но не казвам че и люда не върви де.....:lol:..... пускайте са МУГЕНИ, че само от четене и писане сте клавиатурни рейсари:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaa Ванка ние не се караме, нз защо всички си мислят, че се караме :)

Неделя на Леново който желае да заповяда ще сформираме нещо само да е хубаво времето :D

 

НЕДКО ПИШИ НЕКЪФ ЧАС,ЧЕ ПОВЕЧЕ ХОРА ДА СЕ СЪБЕРЕМ,ОТ АС. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) човече спри наркотиците. Прелюд 2.0 е абсолютния еквивалент на сивик 1.3. Един приятел имаше Тигра 1.6 и биеше на негов познат Прелюда колкото пъти се пуснат. След това тоя с Прелюда ми каза че тая Сивиците били зле, а аз тиграта я офрасках с над 2 коли, като и в Тиграта и в моя Сивик имаше по 2-ма пасажера, а аз тогава още карах 1.4-то. След това тоя с Прелюда гледаше така :P , а тоя с Тиграта ми каза че е предполагал че може да падне. Някъде в темата Сгоних се ... я бях споделил тая гонка, но не помня точно кога е било.

Тааа, мисълта ми беше..., Прелюд 2.0 :D:lol: :lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:Е ти кво очакваш бе брато прелюда да бие сивик 1.3 ли бе Публикувано изображение:lol::lol::lol::lol:Ако сивика кара на задна :D:D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета аз не разбрах сега какво стана с 2мата човека заради които е темата ? Алекс и ролин какво са се разбрали .. защото само единия пише (ролин) а алекс знаели вопще ,че е придизвикан и има тема за това ? може човека да е зает гледам ,че не пише ?!

Редактирано от Jonh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаааааааааааааааааааа........не съм чел всичко до края,но мога да кажа че с Алекс се виждаме често и от него знам че на гонката с прелюда е паднал с много малко...почти незначително ,но никога не е казвал че те е бил!И все пак още една гонка не бих пропуснал да гледам и ще ми е интересно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше питай Мартин какво му е говорил Алекс, също така може да питаш и Сашо и вероятно още други :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаааааааааааааааааааа........не съм чел всичко до края,но мога да кажа че с Алекс се виждаме често и от него знам че на гонката с прелюда е паднал с много малко...почти незначително ,но никога не е казвал че те е бил!И все пак още една гонка не бих пропуснал да гледам и ще ми е интересно!

ПРелюда е паднал с малко незначително ама никога един вид не са го били ;) това казваш ти.. нали ти е ясно ?! :):D:blink: :blink: Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире, тука явно е двусмислица малко. Колегата явно има предвид, че Алекс е паднал с малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...