Jump to content
frisko

Счупи се - искам нова , СТЕФО къде си?

Recommended Posts

Понеже чаши със реални или каквито и да било снимки , силно се влияят от качеството на самите снимки и биха породили недоразумения ми се струва ,че чаша от матирано стъкло със лазерно гравиран Ник и логото на клуба е удачен вариант..всеки я вижда и евентуално харесва или не , там няма какво да се сбърка и няма да има недоволни...

Хич не ща и да те познавам, едва ли си с два чифта т...и.Не ми се обяснявай като ученичка..както виждаш още от самото начало предложих гравирана ,матова чаша но ти реши ,че аз на твой гръб искам пари да правя , продавайки порцелан от 1.20 лв :);):worthy: ..вече го казах , искам да зарадвам някой, не да предизвиквам интриги или да вадя кинти...така ,че може и да е прецедент но май ще е по-удачно да не се обаждаш повече в собствената си тема!п.п Нещо взе да ми се изпарява мерака , просто кажете кво да правим...Въпреки простотиите изписани от бате ви Фриско ще направя и матираната , гравирана лазерно..А за дизайна кога и къде съм казал , че е окончателан???? Навит съм даже да изготвя индивидуалан проект за всекиго , нещо за , което в доста рекламни агенции няма да ви се зарадват, давайте предлагайте модел..но не бат Фриско си чете между редовете и отсече"шибан" дизайн ... Редактирано от Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господин АКАДЕМИК - направи си тема и си сери там и си философствай, помолих за матирана чаша от стъкло, не конкретно теб - ти си предложи услугите,получавам модел от порцелан с УЖАСНО ШИБАН ДИЗАЙН, не видях също така някакви нападки срещу теб от моя страна , изказах си мнението и мисля че най добре да вземеш да млъкнеш и да вървиш някъде си ....където си избереш. Това ми е последния коментар, надявам се да се вслушаш в съвета ми и ако обичаш спри да ми дразниш нервите.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много уеб сайтове, в които може да си поръчате чаши от типа на ЕДМУНДО... Темата не беше въобще насочена към порцелановите принтирани чаши.... Даже съм виждал чаши, на които може да се вижда надписа само ако са горещи.... Едмундо не се засягай ама това го предлагат във всеки втори сайт за подаръци. Темата беше за МАТОВА чаша с гравиран надпис а не порцеланова с принт.... Ако си прочел внимателно щеше да разбереш за какво става дума и щеше да се усетиш че не е тук мястото на порцелана :lol: ПРедлагам ти да отвориш тема, в която да могат съфорумците да ти поръчат порцеланови чаши, а някой ако може да направи стъклена с гравюра нека пише..... PEASE :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие четете ли изобщо бе хора :hondarulez: Хиляда пъти казах ,че не е никакъв проблем да направя стъклена , матова гравирана чаша НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ:lol: Просто в момента нямам подходяща чаша , Фриско ми писа л.с , че ще ми изпрати неговата ама не,така и не я изпрати. Междувременно поради значителния интерес и вероятността да ме обявите за празнодумец аз направих въпросната чаша и отново няколко пъти подчертах ,че ще направя гравирана и ,че тва не е окончателния дизайн и т.н и т.н. КОЕ В СЛУЧАЯ НЕ РАЗБРА БЕ КОЛЕГА, КЪДЕ СБЪРКАХ...бахти простотиятя...п.п Бил си виждал вълшебни чаши , ми убаво де и такива правим ама тогава пак няма да има угодия , сигурна щот се вижда образа само кат са топли :D сега разбирам какво им е на търговците във форума, че чак си и плащат за тоя психо тормоз :honda:

Редактирано от Едмундо
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бахти простотиятя...

Не виждам някъде да съм се изразил така относно теб..... :lol: П.С. Дай да видим стъклените направи една мостра с надписче и може да направим поръчка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Big Brother гледа. Да не си помислите нещо. За това спрете да се "храните" един друг. И се придържайте към темата. А не към здравословните проблеми на другите потребители.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко , спряхме..писахме две страници глупости без нито едно конструктивно предложение, това го можем най-добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не само, че гледа ми и действа, почини си 2 седмици, сам каза че си имаш работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...