Jump to content
frisko

Счупи се - искам нова , СТЕФО къде си?

Recommended Posts

Днес, след близо 8 години вярна служба всяка сутрин, се счупи последната ми трета чаша за кафе. Спомням си, че ги прави колега от форума - мисля СТЕФО му беше ник-а. Ша та търся да знаеш :) - искам чаша нова и хубава да замени спуканата баба. В тая връзка, ако още се занимаваш с тези неща може да се направят за който иска пак. Надявам се силно да има резултат от темата :)Моля колеги не ми препоръчвайте този или онзи който прави чаши и квото и да е - искам същата чаша, силно съм привързан към нея :Dдаже ще я пазя за мостра ако трябва :P

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимка да видим.Вче на много места правят чаши с надпис или снимка,дори и единична бройка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога в момента да снимам, общо взето матирано стъкло, чаша за чай(като размер), с надписи(пак матови) на фен клуба и логото на Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте съболезнования ;):) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правя такива чаши..ако пазиш снимката от старата и имаш интерес пиши ми лс и ще я стъкмим..ха сега видях ,че говориш за чаша от стъкло , която най- вероятно е лазерно гравирана ..но правим и такива, така ,че реши такава или обикновена с реална снимка..печалба няма да играе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 ако ше се правят бройте и мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен :rolleyes: Ще бъде хубаво също така да се добавят и никовете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще има обща поръчка на чаши :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също искам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам! Предлагам Едмундо да ги направи без пари :tooth::D :D :angry:п.п.Нека каже наистина кой може да ги изготви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам! Предлагам Едмундо да ги направи без пари :tooth::D :D :angry:п.п.Нека каже наистина кой може да ги изготви ;)

Съмняваш се ,че мога да ги направя , иронизираш ме, или просто си чешеш езика???Веднъж вече ти предложих да се видим по работа , ти се направи на утрепан..п.п..Аз не съм чорбаджията , без пари няма как да стане , но мога да осигуря страхотни цени ако се съберете повечко..ще ви снимам една две мостри тия дни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едмундо :rolleyes: просто се пошегувах братле :lol: това е всичко.Снимай и да поръчваме, че няма в кво да си пия кафето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже чаши със реални или каквито и да било снимки , силно се влияят от качеството на самите снимки и биха породили недоразумения ми се струва ,че чаша от матирано стъкло със лазерно гравиран Ник и логото на клуба е удачен вариант..всеки я вижда и евентуално харесва или не , там няма какво да се сбърка и няма да има недоволни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да дам тази за мостра и да действа който ще действа въобще. :) Ако са същите и цената е разумна да направим обща поръчка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 Ще е супер да имаме такива :) Но според мен трябва да се пусне нова тема (като за кърпите) за да може повече хора да видят и да направим по-голяма бройка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за мен 2.Едната да ми е резерва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и мен +1 брой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам колегата да ми прати счупената утре за да видим за какво иде реч..аз ще предложа и мои варианти и ще избистрим образеца...след това СТРИКТНО спазвайки правилата на форума ще организираме една покупко - продажба от , която трябва да са доволни най-вече купувачите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юруш на чашите. Най-вероятно и за мен 2. А ако успее колегата да предложи достатъчно ниска цена, сигурен съм, че и цели сервизи ще се поръчват. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение да се развият нещата, ще следя темата понеже и аз съм мераклия за чаша ;D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накакво развитие по темата ? Хайде давайте че и аз искам чаша за сутрешното кафе с лика на нашата марка :bounce:

Редактирано от Mahadeva

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искаааам!Мога и цял сервиз да взема!Дайте да видим мострата:bounce:!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата така и не ми прати счупената...най- късно вдругиден , че сега ми пуши главата качвам моето предложение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ето и въпросната мостра , тия дни имахме много работа и днес я скалъпихме набързо.Фотографската ми техника се оказа под средното ниво и върху капака на колата попадна отражение , бързах и да ви я снимам затова тези снимки пък ги правих в момента на осветление и не са никак добри. Идеята обаче мисля ,че става ясна , просто трябва да се стараете да ми изпратите качествени снимки.Отделно не съм се отказал от варианта с гравираната чаша, но ще имам такава другата седмица , тя става също доста ефектна и изчистена..на кой каквото му хареса..

п.п не съм я пускал в темата кой какво кара , та това на чашата е моят акордеон...

Редактирано от Едмундо
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се е получило надявам се скоро и другия вариянт да ни покажеш за да си харесаме. ;) Също така и какви ще са цените на двата вариянта. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това - кой какво кара - не е важно...въпрос на договорка и цена.Но снимка на дизайнерски проект - за Хонда.... на фона на спално бе...о,...;) +1 за мен.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Жената току що видя какви съм ги свършил...тя снима доста повече от мен и ето какъв е резултатът, колкото до бельото търсих подходящя светлина и намерих такава в спалнятя, но ние мъжете сме си такива , не гледаме какво и къде го вършим :) , но не това е най-важното мисля в случая!

Редактирано от Едмундо
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 лева излиза чашата в този си вид..казвайте какво мислите и как би се осъществила евентуална поръчка...цената ще е такава и ако искате да има 2 или повече снимки , по пощата пък мога да пратя макета на всеки желаещ предварително да си го одобри..

Редактирано от Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 лева ако се направи на всеки индивидуална чаша (с ник и др.) или при обща поръчка на една и съща чаша?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 лв само принтирането или с чашата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 лева ако се направи на всеки индивидуална чаша (с ник и др.) или при обща поръчка на една и съща чаша?

Ми засега това е цената за индивидуална чаша , демек всеки ще си изпрати снимки и горе долу ще опище как си я представя , ако пък сте харесали модела ,който аз ви предложих просто сменяме ника и колата . Но пак казвам има възможност на чашата да има 2 дори 3 снимки , като това няма да промени цената нагоре каквато е практиката. При другия вариант с гравираната чаша , нещата са ясни , правя ви едно моделче и се придържаме към него. Тоест и в двата случая можем да достигнем до един конкретен модел на изпълнение , и ако тогава да речем наведнъж се оформи поръчка за 60-100 чаши може да се помисли нещо за ценичката.Ако пък ги правим индивидуално , остава висящ въпроса с доставката , ще ми се да не пълним гуши на куриерите..помислете и вие и предложете вариант..За София и Пловдив примерно мога да ги доставя накуп ако се организирате..п.п-Естествено ,че това е цена за чашата в готов вид. Редактирано от Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емундо това което ще напиша надявам се да не се засегнеш ама записах се за кърпи,ключодържатели,лепенки,тениски сега и за чаша ще искам , ама май ще си остана с искането.Още ги чакам ;)По организиран човек от българина няма :D п.п не ти са виждат снимките който си дал,но не ми пречи да ти дам и моя разработка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емундо това което ще напиша надявам се да не се засегнеш ама записах се за кърпи,ключодържатели,лепенки,тениски сега и за чаша ще искам , ама май ще си остана с искането.Още ги чакам :worthy:По организиран човек от българина няма :) п.п не ти са виждат снимките който си дал,но не ми пречи да ти дам и моя разработка ;)

Снимки бол на втора страница :worthy: Аиде да пробваме щом си ербап, пращаш ми снимка и аз до два дена ти връщам готова чаша с куриер и наложен платеж , навит ли си , или си чешеш езека само???Аз зор нямям , имам си достатъчно работа.Лична финансова изгода също нямам..просто исках да свърша едно добро дело.. Редактирано от Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да пробваме, да почистим темата и да се придържаме към чашата от матирано стъкло и търсенето на Стефо, щото порцеланова чаша от 1.20 с шибан дизайн има навсякъде( сори колега, модела ти е ужасен). Поздрави , бате ви Фриско.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чашата която виждаш е със специално покритие , или си мислеше , че се принтира върху всеки евтин боклук от 50. стотинки ;):worthy: :worthy: Щеше да ми пращаш счупената..прати си оная работа.Дизайна бил шибан..дотук ти си единствения който го мисли.Търсиш Стефо , ми приятно дирене , само по-леко с тона :)Опитваш се да помогнеш , а ти серат върху главата ...бахти злобата вирее у някои индивиди....п.п Ма ти май сериозно си мислиш ,че света се върти около теб :worthy: :worthy: :worthy: Ако някой все пак хареса" шибания" дизайн или си хареса друг, както вече съм посочил нека драсне едно л.с...Ще направя и матираната , но за бате ви Фриско няма да има , тя ще е още по-шибана...Абе къде е Стефо????

Редактирано от Едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да ти отговоря с мълчание. :) Моля модераторите да преценят кво да направят с темата, а ти приятелю, не се изказвай неподготвен за хора които не познаваш.И другите с мойто мнение за дизайна - кажете си го, не си мълчете.

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...