Jump to content
Al Capone

Предпочитания за НС2011

Какво да има на НС 2011  

326 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

здравейте за мотото ок,може и да не знам че е вече използвано такова мото,понеже съм нова и не съм присъствала на националните събори нито на седмичните срещи,но ако може да се предложи за датите да бъде поне към юни-юли-по-средата на хубавото лятно време....ако някой предлага други дати да сподели :P:D:D;):P:honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега мероприятието се очертава за края на м.Юни

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, задължително трябва да има следните неща:-състезания на писта-шествие из някой по-голям град-конкурс за визуален и аудио тунингСкарата, бирата и мацките са по подразбиране :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега мероприятието се очертава за края на м.Юни

Това означава ли че мястото е вече избрано?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега мероприятието се очертава за края на м.Юни

Това означава ли че мястото е вече избрано?
Да.До края на седмицата ще има подробности.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само искам да Ви помоля ако може да са съобразим и със студентите(които не сме малко тук)за да можем и ние да присъстваме!Последните изпити се очертават към 2,3 Юли...... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има и нещо като измервателна техника, ще бъде още по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те обезкуражавам, но (според мен) техника няма как да има. Такава техника е крайно скъпа за наемане. Като знам, че миналата година имаше хора, които правиха на въпрос таксата от (май) 10лв беше за Националната, а тази година, ако е на Калояново (според вота до момента) предполагам ще е по-голяма. Ако се удари чертата и излезе, ПРИМЕРНО че трябва да се даде по 30лв на човек, колко човека ще дойдат на Националната??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Националната Хонда Среща 2011 ще се проведе на 24,25,26 Юни 2011г. :) Мероприятието,което взе превес в анкетата за предпочитанията(Писта и състезания)ще се проведе на 25 Юни на Писта ДРАКОН в Калояново. :) (цялото съоръжение е запазено за нас :) )Организационният екип вече работи по програмата,видовете състезания и маршрута на шествието.Под въпрос още са хотелите,заради това ,че в близост до Калояново има малко подходящи места,които могат да задоволят изискванията ни за подобен род мероприятие като настаняване на 300+ човека и паркинг за 150+ автомобила.Пуснати са запитвания към хотелски бази в Пловдив,Хисаря,Карлово и са посетени някои от тях,които смятаме ,че могат да ни поемат и да изпълнят условията ни.След подписването на договор с една от базите ще бъдете уведомени незабавно в тази или в нова тема.Следете темата.Започва се :)П.П. А колко ми се ходи на Национална............. ;):P;) ;)

  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеПубликувано изображениеНе остана.......
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравявам организаторите за правилния избор.Само да добавя, че ако мога с нещо да помогна съм на разположение.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се казва СУПЕР Новина ;) Очаквам с нетърпение 24-ти :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягайте Хондите,че това ще бъде яка национална срещаПубликувано изображениеПубликувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...