Jump to content

Recommended Posts

Колега извинявам се за случилото се,но ти казах че 1-во гумите не са мои а на братовчед ми:lol: гумите ти ги пратих с опция ''отвори преди да платиш'' ти вземаш гумите след няколко часа ми звъиш ми казваш че не ги искаш зощото са Регенрат:lol: 1-во бъобще нямах на идея какви са 2-ро ти казах че за 30лв гумата да не очакваш Чисто нови гуми, още преди да ти ги пратя:lol: въпреки че гумите имаха 6-7мм грайфер...

В последствие от човештина ти казах върни ми ако толкко е наложително,като си мислех че братовчед ми ще излезе човек и ще ти върне парите,обаче се оказа че не е и излезнах аз виновния:) Както ти казах и когато се чухме ако трябва ще ги извадя 120лв от своя джоб само и само да сме чисти.....

Уви , по колата ми тези дни ми изледнаха около 200лв непредвидени разходи и просто нямаше от къде да ти ги извадя:worthy:

Въпреки че нито ти нито аз сме виновни се оказах АЗ виновния и затова повече с истории от сорта да продавам части на друг няма да се занимавам:ph34r:

Съжалявам още веднъж за недоразумението...

АЗ съм си Виновен:angry:

Ако преценят Модераторите да ми Изтрият профилаПубликувано изображение

  • Надолу 9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Момента,в който полисмена каже, че са му върнати парите нещата ще застанат по местата си, до тогава за мен си е измамен.

И все пак ще помоля да пишат предимно лично замесените, останалите можем да анализираме малко след развръзката. В противен случай ще се напълним със спам и ще нажежим обстановката излишно.

Личните нападки ще бъдат изтривани!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Момента,в който полисмена каже, че са му върнати парите нещата ще застанат по местата си, до тогава за мен си е измамен.

Това е малко от сорта купих си кола 1.3 ама нещо ми е слаба може ли да ти я върна да си купя 2.5......

... колегата е отворил гумите преди да ги платиПубликувано изображение Нали така колега ПолисМен така че вината си е в известна степен и твояПубликувано изображение

Не се оправдам Виновен съм Просто гледам и от двете страни...

Ако смятате да ме хулите за това по-добре ме премахнете като Потребител...:worthy:

Редактирано от pumata_dp
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не желая да взимам страна в спора, за това ще кажа, че да, видял ги е, но някои неща не могат да се видят с очите. За това е отишъл да ги сложи, но се е разбрало, че не са могли да ги балансират.

От казаното до тук неговите доводи са по-силни, но това няма значение. Единственото важно е ти коректен ли си или не.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да внеса малко яснота по този въпрос. Колегата с ник pumata_dp ако беше спазил правилата на форума нямаше да има такъв проблем. Там пише: "Обявите са лични. Несе допуска пускането на обяви на трети лица!"

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не претендирам за цената на гумите,нито за грайфера!Гумите ги взех на честна дума,както и аз винаги съм пращал на честна дума какво ли не:P и претендирам,че винаги съм бил коректен!!!Претендирам за това,че ми "спести" това,че са регенерат,а още по-лошото е,че НЕ СТАВАТ за каране,поради невъзможноста да се балансират със по-малко от 200гр. тежест на гума:rolleyes: .Също така и куриера,който поех след уговорката да ги върна,а и сега обратно до Плевен общо 75лв.+няколко дни магазинаш Х 5лв./ден.Яко а?А най-кофтито е,че гумите не бяха за мен и се изложих пред на жена ми баща и:) !Е, в крайна сметка дали не можех да си купя нещо на детето,а не да ги хвърлям тия пари на вятъра?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако желаеш ше ти пратя за моя сметка Една предна Броня с Лип от 5ген Сивик като подарък и извинения за недоразумението + едни кабели за свещи ползвани по-малко от Месец..... http://pumatadp.snimka.bg/automobiles/bronq.561485.21967497 + http://pumatadp.snimka.bg/automobiles/kabeli.562037.21987996Знам че няма да ти върна парите по този начин но се надявам поне да ме запомниш с Добро....!!!Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле за напред да знаеш че еконт имат опция за монтаж/проба така че ползвай я ,и не се доверявай така лесно !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля,затворете темата!Няма смисъл от повече коментари.

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратено предупреждение за търговеца :

Здравейте искам само да обърна внимание че е възможно колегата да подава невярна или неточна информация.Купих от него /по еконт/ 4бр. алуминиеви джанти и въобще не бяха в обявеното от него състояние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...