Jump to content
batko777

Разход d16z6

Recommended Posts

Колега не мога да се оправя с търсачката...бихте ли ми казали какъв е разхода градско и извънградско (при нормално каране не повече от 3000хил. оборота) извън града със скорост 110-120.Или ми даите някои линк.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е малко извън темата , но Аз имам d16y3 и ми гори градско 7/100 извън градско горе долу по мои изчусления отива на 6.5. Карал съм д16з6 ама само около месец, че не беше моя. Разгода на дълго беше по-малък, А градско пак някъде 7-7.5. Дано съм бул полезен. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зимата нормално каране градско 7.5-8л./100км извън градско 5-5.5 със средна скорост 130-140км/час

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не зная има ли нещо с моя d16w7, но:магистрала 8/100градско 10/100На мен малко множко ми се струва, уж бил правен за икономичен, но го отдавам на това, че още не мога да му се накефя и често ходи до 6K :)

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата гори около 8/100 смесено.Лятото под 8/100.Това е за малкия Vtec.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D16Z6 - 10/100 при нормално каране. Извънградско 8-8.5 . Но двигателя не е точно с частите от завода...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

градско 7,8 до 10 макс/100, извънградско 6,5 до 8/100( в твоя случай изванградско 6,5-7, градско 7,5-8)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги.Но ако наистина 5,5.5 дава извън града ще е супер особено със 130-140

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извънградско под 6/100 трудно ще паднеш , градско от 9 до 11/100 зависи от задкормилното устройство .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресен пример в сегашните температури.Карам д16з6 седан,за 246км извънградско със скорост между 110-140км/ч ми е изгорила 15,6 литра.За градско по начина по който аз карам за 106км=12,3литра.Това е засечено като винаги съм допълвал догоре резервоара докато изключи пистолета.И все пак всичко е много субективно.Поздрави и безаварийни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извънградско под 6/100 трудно ще паднеш

То си е факт, че пада, но не и със 130-140Км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е за тук,а и се превърна в поредната статистика -кои колко .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...