Jump to content
fenabg

Зимна Хонда среща -Дупница 25 , 26 , 27 февруари

Recommended Posts

Ти щом познаваш клавишите на клавиатурата значи си жив :cool: Дръжте се, идеме утре!

те теч пулета са по лесни осташамкомпа на Кооко иминашам на шиби :angry: нена онааа буикшаааааааааааа :cool: аиии лека и пивкаааааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фела,Малко ти е пиенето щом мислиш за форума още :angry: п.п. Къде виде заспали, ние с мацката просто сме изморени и като няма бира...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седите си по стаите и чатите ли бе хаймани, стегайте се за утре, иде тежката артилерия :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стегнали сме се... Просто 5 дни ставане в 6 и лягане в 00 часа ми идва в повечко след 5тата бира :cool: п.п. Д13 дуал е готов за бой :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбо тийма идва след маса на поне 1.1 бара бууст :):angry::cool::cool: Утре ще има пълен кантар коя от турбо колите ще гръмне ..... има и облози :ghost:10:00 тръгваме с Хюндая и турбо Д-16ката към вас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбо тийма идва след маса на поне 1.1 бара бууст :):angry::cool::cool: Утре ще има пълен кантар коя от турбо колите ще гръмне ..... има и облози :ghost:10:00 тръгваме с Хюндая и турбо Д-16ката към вас :)

Един експресен Вояджер приемате ли за компания по път. Аз към 10.00 от Емил Марков ше тръгвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме чакайте на Княжево, ше се видим направо там :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nazdrave na vsi4ki deto ne doidoha :lol:p.s. latinicatae zaradi telefona.... ne prekalqvaite s worn-a :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Контра на твоето наздраве и терца с белот:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, вие уважавате ли ме или??? Наздраве:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mAaaaaaaaaaаААААА ЛИййййЙЙНЕКАЧВАЙТЕ ОНИЯ КЛИПОВЕ :honda: Риба що ми стана с парите бе :) :) :):D Бати якия купон довечера ако имам време ще кача малко видео и снимки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде 4 архива с файлове, документиращи събитието :D1 2 3 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си бРъз бе Кало :lol: кога смогна да се прибереш от месечна, кога да качваш компромати? :lol: Айде чакаме ОНИЯ клипове ;) P.S. срещата беше сУУУУУпер :D Специални Благодарности на Организатора ииии който не дойде, да знае, че е изтървал много мекИИИци ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко беше ,вили ,вечери ..всичко си беше точно и както трябва ,едно голямо БЛАГОДАРСКО на Фена.И на Андрешко за скарата на пистата и за тоя мех с червеното вино .....дето така май не го изпихме ,май ще да е бил някой вълшебен ;).За не присъствалите ....изпуснахтееее :lol:!п.п. ...да го ева ,чак сега се освестих :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен, както винаги всичко беше на ниво, :D;) ;) За следващият път (ако все още ти се занимава на теб, и хората във вилата са склонни да ни приемат пак) предлагам резервациите да се правят с предварително плащане по банков път, за да няма после недоразумения :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валъооо, меха е празен , лично го проверих :DКога успяхте да се измъкнете всички, ставам, слизам - нема никой, поглеждам паркинга - празен, аз ли съм бил най зле бе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее как бе, имаше месечна в София.... там се броихме оцелелите :D Фенааа, ако продължаваш такива гадни сбирки да ни организираш, на пролетната няма да ни стигне вилата! ;)Всичко беше 6+, пък и почистихме района от малко трънки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей аз се бах уплашил ,че не сме го пресушили :D.Па колко да си бил зле ,щом се прибрахме на два крака значи всичко е било чук ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей аз се бах уплашил ,че не сме го пресушили :lol:.Па колко да си бил зле ,щом се прибрахме на два крака значи всичко е било чук :lol:

Вальо, след това старание дето положихте (еле пък ти ;) ), щеше да е странно да не сте го пресушили :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ора полянки, почиствам и изкоренявам храсти, без инструмент :P Ниски цени, за съфорумци отстъпки :D

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно беше дообре, Жалко, че се наложи да си тръгнеме с приятелката... :D А ве а тоя спрел хюндай ако работи като хората и не си плюе малсото по пистата няма да има спирка :P п.п.Аз съм тоя с бавната сива д13ка / кн9422ах/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение е да се замисли една национална в/на/около Дупница в близко бъдеще, колкото до уикенда ще кажа само: Баси, т'ва верно ли се случи? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше страхотно, ма то как няма като сме се хубави хора :tooth: а фена - евала на него

нема толкова точен и коректен човек, организацията и всичко останало 6+++++

Айде бе къде са снимките, ето две от мен(ще ме извините за качеството но с телефона толкова):

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

п.п. много ме е яд че не можах да дойда на пистата ама нямаше как...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте снимки... не се срамувайте ;)Коко не е дал.... Омбре има около 5-6000 снимки... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам на Коко снимките, не си питал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aааа, те под тезгяха ли се разпространяват? ;)Ще чакам линк-че за точене ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз тва се чудя (за ракията) ама май уморих половин кило ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах гадове, карате ме много да съжалявам , че не успях да ви уловя товя път, но следващия ...хммм няма оттърване :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички прилики и разлики с реални лица са случайни:lol::yes::yes:Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даммм, снимките наистина са супер :lol: Чакаме и останалите от вечерта :yes: P.S. Едиии, гърдите ти бяха просто "unbelievable" :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купона беше убийствен.Ма няма и как да не така,след като толкова Убави Ора се сберат на едно място. ;):fun::bg: А Фена е един готин луд,който се раздаде от сърце. :):D Всичко беше на ниво.П.П.За да разсея спекулациите...... Мотото на срещата беше "Трезвеност в планината" и алкохол не е сервиран.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала фен,организацята беше перфектна.Кога ще има пак?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...