Jump to content
fenabg

Зимна Хонда среща -Дупница 25 , 26 , 27 февруари

Recommended Posts

Правилно си се ориентирала

vesivanova

Публикувано изображение

Редактирано от Sektant

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФЕН а за Дупничани ще се налага ли да спим горе или....Публикувано изображение освен ако има Яки Каки де...Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, като новачка да попитам : това ли е мястото ?

Вес ,не мисля че е там :) както е казал кало вилата е извън града .Бе споко ,има агенти ще помогнем на тези които не са идвали да се качат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив ще има ли народ, да се комбинираме в ултразвуковия сивик ??? :dry: :dry: :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скалъпена набързо картинка:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eddy.... вместо да правиш картинки, пиши че ще идваш :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,Ае да се организираме в петък да пътуваме заедно. С жената ще сме на работа, но 17:30 сме на линия :lol: Ако искате можем да се разберем да се чакаме на Шел Студена на магистралата? Да реем в 18 часа стартираме и като караме културно и в колона 19 часа макс сме там. Има ли навити?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дон енцо -2ма

чиренски 2ма 25/26......... под въпрос

м.г. 1

барси 2ма

фриско 4ма

омбре 2ма

кало 1

 

..........................

14 човека

 

андрей и дойчин 2ма

4ма които са ми заявили на мен

мони мс-ауто 2ма засега

 

до тук '

 

..................

22 човека

 

saaron 1

 

до тук 23ма

 

vesivanova 1

weapon R 2 за два дни

mаrto 2 за два дни

Тео 1

 

до тук 29 човека

 

................

 

Koko 2ma за двата дена

 

31 човека досега

 

Мони мс-ауто ,остава по въпрос ? не е на 100 процента сигурен .

 

kalinski84 1 за два дена

 

и рибата ма тои само за цирковете през деня ли ще е не каза ?

 

32ма до сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С рекса ли ще си ;)

пфф. за съжаление няма да съм.. едно че 80 кинта не мии мърдат за бенц и второ че е зазимен и скоро ще влиза в бокса че малко проблем има с кратуната или по точно гарнитурата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+3-ма за една нощувка-събота вечер/ако не съм на работа/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

frisko - 2ма ;):angry::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

frisko - 2ма ;):angry::D

Ша та прибия !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша та прибия !

Кво да направя бе брат..... от 2 седмици не съм бачкал.... пресъхнах.... ;):angry::D Ако си мислиш, че не искам да се разцепим....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде приготвяйте хондите за драг, ако е лошо времето само за яко пиене ;)Искам всеки който се мисли за бърз да застава на дупница :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то като гледам с турбо коли ще сте само ти и Рибата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша та прибия !

Кво да направя бе брат..... от 2 седмици не съм бачкал.... пресъхнах.... ;):angry::D Ако си мислиш, че не искам да се разцепим....
Когато има желание, има и начин, иначе търсиш оправдания. Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша та прибия !

Кво да направя бе брат..... от 2 седмици не съм бачкал.... пресъхнах.... ;):angry::D Ако си мислиш, че не искам да се разцепим....
Когато има желание, има и начин, иначе търсиш оправдания.
Освен да взема палатката в раницата, и да напълня с ядене и пиене и на стоп :D :D :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти се добери до София на там ще те извозим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и Рибата ..... ще преспива с напиване събота вечер ....Обаче съм с Хюндая ,че Хондата докато не получи Безгръбначното няма да я показвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към всички които ще идват в петък да се разберем някъв час и среща и заедно да ходим към вилата. Аз знам къде се намира и мога да ви водя (освен тези които вече са ходили от придишния път и си спомнят пътя)Предложението ми е следното:Още в началото на Дупница (главния път Е79- с автокъщите) непосредствено след тях има ОМВ и мисля че е идеално място за събиране и изчакване в някъв диапазон от време и потегляме към вилата.Пишете тук ако сте съгласни или който иска или незнае къде точно е вилата, предложете час, аз лично ще съм от следобяд още в дупница и нямам грижи само кажете час. Сигорно ще има и такива които ще успеят по-късно примерно но няма проблем има мобилни ще се разбереме.п.п. Предлагам си услугите щото по стечение на обстоятелствата вече познавам доста добре Дупница а и знам Вилата и пътя до нея:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,Дайте направо да се съберем на McDonald's на "Шел Студена" и направо да пътуваме колона... Аз и жената сме на работа и в 17:30 сме на шел-а ;) Ти енцо в колко часа пътуваш? Вилата нз къде е, но ще досаждам на фелата в най-лошия случай докато ме отведе по тела /с местна годеница и пак треа да се звъни/ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ще тръгва от София в Събота ? Колко часа и къде ще е срещата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,Дайте направо да се съберем на McDonald's на "Шел Студена" и направо да пътуваме колона... Аз и жената сме на работа и в 17:30 сме на шел-а :) Ти енцо в колко часа пътуваш? Вилата нз къде е, но ще досаждам на фелата в най-лошия случай докато ме отведе по тела /с местна годеница и пак треа да се звъни/ :rolleyes:

Значи аз ще гледам в петък по рано да се измъкна и ранния следобед(14-15ч) да съм тръгнал, с който можете се съберете на Шела, аз ще ви чакам на ОМВ-то в началото на Дупница след автокъщите да речем до към 19-19.30ч да се събереме колкото може повече, пък ако има някой закъснял ще го ориентираме.Мога да си дам и тела ако е необходимо.Пишете и давайте да се разбираме щот ейго къде е петък :mellow:п.п. За събота може да остане пак същото място за изчакване и събиране(ОМВ-главен път Е79 след автокъщите) кажете само час. Редактирано от Don_Enco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. За събота може да остане пак същото място за изчакване и събиране(ОМВ-главен път Е79 след автокъщите) кажете само час.

Направо за събота на пистата посока самоков ,които прецени ! Организацията и кифтетата са за 12:00 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее нямат отказване тия момчета.... ше ипотекирам къщата за да се напием една вечер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дон енцо -2ма

чиренски 2ма 25/26......... под въпрос

м.г. 1

барси 2ма

фриско 4ма

омбре 2ма

кало 1

 

..........................

14 човека

 

андрей и дойчин 2ма

4ма които са ми заявили на мен

мони мс-ауто 2ма засега

 

до тук '

 

..................

22 човека

 

saaron 1

 

до тук 23ма

 

vesivanova 1

weapon R 2 за два дни

mаrto 2 за два дни Отпада

Тео 1

 

до тук 29 човека

 

................

 

Koko 2ma за двата дена

 

31 човека досега

 

Мони мс-ауто ,остава по въпрос ? не е на 100 процента сигурен .

 

kalinski84 1 за два дена отпада

и рибата ма тои само за цирковете през деня ли ще е не каза ?

 

32ма до сега

 

30 човека дано не бъркам нещо сметките

 

TrAdIuLi - 1

 

засега 31 май ох вече хептен обърках сметките

 

 

така стаите са 10 двоини ,останалите са по 3 и 4 места .Несъм правил никакви настанявания поради факта ,че има хора които не са сигурни.Затова ще се настаняваме на място :cool: ,в деня .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към всички след Диканите карайте внимателно и леко ,дон енцо изкара 1месец без книжка та и фотосесия му маправиха :rolleyes: .

 

Телефонът ми е 0898 520 997 ако някои има да пита нещо и има нужда , да звънка !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 12.00 на пистата ли в събота и ще се ориентираме ли ние с гайдите, къде е отбивката или през града трябва?В крайна сметка ме бройте двама (фен - искам двойна стая) - диджейчето по основателни причини не може да дойде ,ако пък реши в последния момент е добре дошъл. Аре поздрави и до скоро

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези които ще доидат в събота направо на пистата :rolleyes:

 

пътя от софия - влизате преди омв-и на првия вход към града .И карате на право на светофара на ляво посока Самоков 8км. е до пистата тя е от ляво а от дясно има насипи вижда се от пътя .

 

Тези които се опитат да стигнат вилата сами ;) следват този ред .

 

Влизат на детелината в дупница от свтофара карат само на пред :P след около 2км. ще стинат Т образно кръстовище -на дясно .Следвате табелите парк рила ако спрете да питате някои -въпроса е каде е вилата на теца или парка /парк рила. и двете са в една посока .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и все пак за тези които идват днес и мислят че няма да се ориентират за към вилата мога да ви изчакам на ОМВ-то в началото на Дупница и да караме заедно на там, звънкайте на фена аз ще съм с него :) п.п. И наистина карайте си внимателно по пътя за Дупница, щото си има полицаи а някой от тях са и с камери и те записват на клип направо/както стана с мен миналата година - и не се поддават на подкупи Дупничанските полицаи, много проклети/ Утре ще имаме достатъчно възможност за тестове на пистата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашето семейство отпада, за съжаление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета всичко е напазарувано и натоварено.Вече съм на полусъединител :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е горещо - в ресторанта и топло по стаите . Пътя е разчистен до самата вила от сняг . Малко по-внимателно каране в началната му част - има на три места вдлъбнатини от пропаднал асфалт - опасност за спойлерите ...

Иначе е мнооооооого готино като природаПубликувано изображение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах в 12.00 жалко че няма да мога да присъствамПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maliiiiii едни се напиха други заспаха :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти щом познаваш клавишите на клавиатурата значи си жив :angry: Дръжте се, идеме утре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...