Jump to content
civicgonemad

Сваляне на мокет

Recommended Posts

Колеги кажете моля как се сваля мокета? Одеве погледнах и видях че на няколко места е срязан отпред... Мисля че е свалян и преди, А е страшно мръсен от към пътническата врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Влизаш вътре в колата и почваш да махаш всичко което го затиска, седалки, прагове(пластмасовите от вътрешната страна), стойките за коланите, барчето+средната конзола и т.н. Гледаш къде се държи и отвиваш едно по едно докато не излезе, не е някаква сложна операция, трябва ти комплект "гедоре" ( камъни+тресчотка ) + кръстата отверка, време и нерви да не строшиш нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш седалките и пластмасите около скоростния лост,също и барчето.Пластмасовите прагове,които са между мокета и кората на вратата.Много внимаваш да не им счупиш щипките ,че ще стърчат после.Трябва да свалиш и коланите,защото там е хванат мокета с едни пластмасови правоъгълничета дето го опъват да не се събира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А отпред... Един специалист се изказа че мокета стика чак под таблото... Вярно или не? Същто така какво може да се сложи под него след това да стане малко по-безшумно? Или там няма какво да се направи?

Редактирано от CivicGoneMad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ма там е на лепенки велкро .Ще ги видиш като се навреш под таблото.За друго не се сещам в момента нека някой колега да ме допълни или редактира.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стига чак до таблото, ако се наведеш до педалите ще видиш къде свършва. Скоро свалях моя и стана сравнително по-лесно отколкото се бях подготвил.

Публикувано изображение

Можеш да си свалиш едно сервизно ръководство. Има линкове някъде в полезни технически.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля скоро да се пробвам. Смятам и да зашия някакъв друг по тънък отгоре че да го освежа още повече. Персийски килим :lol: . Благодая за инфото.

Редактирано от CivicGoneMad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...