Jump to content
nsx

Карайте внимателно по бул. Брюксел (към летището)

Recommended Posts

Здравейте колеги,Много често ми се налага да го ползвам този маршрут - до летището и обратно по обновения бул. Брюксел. Незнам как го направиха, но усещането е като на ледена пързалака с кола, ако решите да спирате... Ето снимки от днес, има за жалост и няколко Хонди.... http://www.dnes.bg/sofia/2010/12/22/verijniiat-vyrgal-na-bul-briuksel-v-snimki.106995

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mm,, то това на първата снимка е колега ... Едва се вижда лепенката, но се вижда... Дано е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го по новините ...... е*ана работа :) Казаха че всички са добре :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз имам чувството, че стане ли лошо времето и хората се побъркват. Днес сутринта бе доста хлъзгаво почти навсякъде и на няколко пъти ми се случи да буда изпреварен от дясната страна, рязко сечене на пътя и ако може даже и едни спирачки да ми набие... и то защото карам с 40 понеже знам, че пътя е заледен.... (единия даже слиза да ме бие)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно, като замръзнат улиците и им замръзва и малкото сиво вещесто ... Сутринта за 10 минути до работа само 3 пъти се помъчиха да минат през мен... Не мога да разбера какво става ...Или явно е някаква завист към хондите,че нямат никакъв проблем в това време (:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...забелязвам,че служебните и СУВ-те карат най безорговорно прелита с над 100 по заледен участък!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз като карам с 30 защото ми е много ниска колата заради дупките ме изпреварват от ляво, от дясно от всякъде никаква толерантност няма. тези хора не знам как са си взели изпитита за шофьори... няма дупки, заледено, сняг ... карат като ненормални из града :):drunk:

Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли, кой е колегата с accord coupe-то? :drunk: Да не вземе да прати колата за скрап....

Редактирано от Staykov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина е колега.Преди малко гледах новините и има лепенка на клуба в дясно на багажника.Дано да е добре,а също и другите.Народа съвсем изперка - как ще караш на такъв учактък с 120/140км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,Радвам се, че имам възможност да ви пиша в момента, защото не знам от снимките и репортажите дали наистина си личи колко на косъм бях. Човека с CRV-то се удари директно в мен докато аз бях завъртян напречно на пътя от друг удар в задницата ми от Тойота Лендкрузър, която пък ми помля тотално задницата. Реално беше чист късмет, че само в моята врата не успя да се забие някой и вече положението нямаше да е толкова приятно...До самия мост нямаше никакви заледени участъци и като се качих на него бях към 70-80, но почна да се усеща, че пътя стана хлъзгав изведнъж и намалих до към 60, но пред мен пък стана мазало (няколко коли се удариха) и една от колите беше направо напречно на пътя пред мен, а отдясно на нея пък друга кола ударена. Реално нямаш от къде да минеш.. Пробвах със спирачки, никакъв шанс. Пробвах със скорости да намаля, но дори и тогава нямаше никакъв резултат. Аз се удрям централно в напречната кола, и успоредно с това допълнително ме забива Тойотата отзад, завърта ме и в същия момент човека с хондата ме смазва отпред на 20см от шофьорската ми врата..Най-глупавото е, че най-важното на КАТ и тн, беше да си напишат максимално бързо актовете, да разкарат колите и до там. Накрая трябваше да вървим с приятелката ми замаяни до края на моста сигурно 40мин, но на никой не му дреме да те закара, подминават си те като пътни знаци..Отделно гледах някакво интервю, мисля че беше на шефа на КАТ. Коментара му беше нещо за обещетения и в цялата наглост той заяви "Пътя може да се каже, че е бил заледен и не добре поддържан и проверен в дадения случай, когато има доказателства, че е имало лед"..Явно на 50на коли (толкова бяха) не им работят спирачките на сухо...Най-важното от всичко е, че аз и приятелката ми сме добре доколкото може в такава ситуация. Нахлузвания, главобол и болки в гърдите, но поне за момента нищо по-сериозно.Поздрави от мен и весело изкарване на празниците! Бъдете здрави и внимавайте по пътя!

Редактирано от Ivu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега незнам какво да кажа :D...Ебати ужаса, ебати мазалото....Най-важното е че сте се оттървали невредими и сте имали късмет да не стане нещо по-лошо......

 

Жив и здрав да си!

 

 

 

П.С> ...и не ги мисли ламарините, след време ще ги смениш с нови...

 

 

Някой знае ли, кой е колегата с accord coupe-то?

:D Да не вземе да прати колата за скрап....

 

Ти вместо да се интересуваш от състоянието на човека, мислиш за резервни части! ;):);)

 

 

Към колегата Ivu с Accord-a...такова ли беше положението верно? :D ->

 

Публикувано изображение

 

Източник: DNES.BG

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега незнам какво да кажа :D...Ебати ужаса, ебати мазалото....Най-важното е че сте се оттървали невредими и сте имали късмет да не стане нещо по-лошо......

 

Жив и здрав да си!

 

 

 

П.С> ...и не ги мисли ламарините, след време ще ги смениш с нови...

 

 

 

Някой знае ли, кой е колегата с accord coupe-то?

;) Да не вземе да прати колата за скрап....

 

Ти вместо да се интересуваш от състоянието на човека, мислиш за резервни части! :D:angry::D

 

 

Към колегата Ivu с Accord-a...такова ли беше положението верно? :D ->

 

Публикувано изображение

 

Източник: DNES.BG

 

Да колега:) Минах от там 10 мин. преди катастрофите, някъде към към 8:40ч и беше ад;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде беше така дхес.По оковръсното се движехме с по 60км./ч. и то пак на късмет.По стоповете на предния и с халогена гледах разделителната ивица.Де що имаше мост беше лед-явно никой не го е..бе да опесъчава.На караулката на кв.Горубляне даже не работеше и светофара,а катилите вътре сигурно гледаха шоу... Никъде не видях регулирорчик,опесъчителна машина илипоне нужната маркировка.Нз Цветанов,Яне,Бойко или Стойчо са виновни,но аман вече.Тези хора по Брюксел с какво са виновни за лошото време та трябва да си направят колите на кашкавал,да отнесът по акт за несъобразена скорост и да си провалят поне днешния ден.А 90% от тях си ходят с тях на работа.На нас ако ни смачкат и двете коли оставаме безработни.И двете са бес "Каско"...Живеем вв ш..бана,малка,жалка и нещастна държавица ебати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз минах малко по-късно под моста.. .и там беше ужас. и там лед и мъгла ... А катаджийте седят и гледат как да те спрат за 20лв ....Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено съчувствам на хората за случката. Миналата година и аз имах инцидент на невидим лед и знам какъв ужас е както караш на нормален път с 30-40, изведнъж да стъпиш на леда и да се опиташ да спреш с всички спирачки и скорости, а колата не само не спира, а по-бързо се пързаля. На мен ми се случи пред кръстовище и се забих странично в една кола, която чакаше. Докато проверя дали хората в др. кола са добре щяха да ме убият другите минаващи през кръстовището, защото всеки се въртеше и се удряше.Докато чакахме застрахователи се изтеглихме на близкия паркинг и една кола както се пързаляше успя да стигне до мен и ми удари бронята, натрошавайки си фара. Тънкия лед (black ice) е някакъв кошмар и не знаеш къде и кога ще стъпиш на него, дори 90% от останалите пътища да са ОК и да си караш уверено. В такъв момент ти идва да захвърлиш някъде колата и цяла зима да не припарваш до нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колата а държата трябва да се захвърли някъде. А на тъпите ченгета що не им фърлихте един бой та друг път да знаят че не се парви така не стига че общината е виновна, колата ти е смазана па и акт :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам в белите държави на виадукти и мостове, там където има опасности от заледяване, се прави отопление, така че да не замръзват зимата. А тука на бул. Брюксел правиха ремонт за стотици хиляди левове, може би и милион да са, и никой не се сети да направи нещо по въпроса с леда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам в белите държави на виадукти и мостове, там където има опасности от заледяване, се прави отопление, така че да не замръзват зимата. А тука на бул. Брюксел правиха ремонт за стотици хиляди левове, може би и милион да са, и никой не се сети да направи нещо по въпроса с леда.

Това бе преди този ремонт - оригинала на "бул. Брюксел", бивша ул.'Фестивална", май я имаше тази екстра в участъка на моста...май..;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох някъде, че в асфалта на Брюксел имало противозамръзваща добавка... Май са я сложили в средата да не помръзнат цветята...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...