Jump to content
pumata_dp

Винетките за 2011 г. с вписан рег.номер на автомобила!

Recommended Posts

Винетките за 2011 г. вече са в продажба. Заради фалшификаторите са със съвсем нов дизайн и по-големи, заради наличието на каре, в което ще се вписва ръчно с химикал рег.номер на возилото. Публикувано изображениеЦените са непроменени на всички.

Редактирано от pumata_dp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hard :) ...и аз го четох това, и искам да кажа, че колкото и неловко да ми е - и аз съм се възползвал от номера с фолио на винетката.. Въртиш я на няколко коли после....Явно този номер приключи :)

Редактирано от peroludiarom

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През изминалата година имах чувството, че само аз не шматкам винетките по всичките коли. И някак си се чувствах прецакан, че съм купил винетка за всяка от 3-те коли у нас. Е вече ще сме равни :)

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все на по - зле отиват нещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то голямо въртене беше до сега, но ще приключи. То хубу ги плащаме тия винетки и данъци, но поне да имаше за какво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм менкал винетки, така че се1 :) Има ли някакво намаление на винетките, ако си вземеш преди нова година ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че някой ще пусне тема и за това, въпреки тръбенето по телевизиите :) Как няма да ги променят? Българина се хвали за всичко, с което смята, че спестява пари :) че прави или е купил фалшификат, или пък ползва редовна винетка на няколко коли :D А и всяка такава "далаверка" рано или късно бива разкривана. Нормално е да ги променят. Сега приходите от винетки ще нарастнат значително, а за здравите пътища да се надяваме...тоест с надежда нищо няма да стане с тоя начин на мислене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, колега... аз не гледам телевизия и ми е полезно като пусне някой тема тук. Такаче съм доволен.Аз до сега се лъгах да си купувам седмични и месечни винетки... сега като настъпи новата година кихам 80-те лева и да ми е мирна главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зашо ще кихаш 80 лв.. ? Това е пак да ограбват бедните хора :) няма пари.Личното ми мнение е че обстановката по пътищата няма да се промени -някои ще глътне повече пари ТОва ще е основната разлика.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение е че обстановката по пътищата няма да се промени -някои ще глътне повече пари ТОва ще е основната разлика.

 

Абсолютно :) Хубаво е да сме оптимисти ама все пак се сетете къде живеем и какво ни е управлението !

А относно промяната- преебаха ме! :)

 

Ако "пътищата" бяха пътища с удоволствие бих им дал парите ... ама с таея подобия само .... не мога да насмогна да си правя окачването, те пари ми искат ... само се гушат :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фолио и триещ химикал...Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

нищо подобно... директно изрязваш със орегиналното фолио и отгоре дето е надписа НАПИ се трие с кореселин и ти си човека :)

4 коли в къщи се караха с една винетка :), много лошо че ще пише вече рег. номер...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зашо ще кихаш 80 лв.. ? Това е пак да ограбват бедните хора :) няма пари.Личното ми мнение е че обстановката по пътищата няма да се промени -някои ще глътне повече пари ТОва ще е основната разлика.

Колегата е много прав за жалост :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Фолио и триещ химикал...Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

нищо подобно... директно изрязваш със орегиналното фолио и отгоре дето е надписа НАПИ се трие с кореселин и ти си човека :)

4 коли в къщи се караха с една винетка :), много лошо че ще пише вече рег. номер...

 

Рег. номер ще се пише с химикал от продавача,за това мисля че с някакъв триещ химикал ще стане номераПубликувано изображение Как ли пък няма да купя 3 винетки за 3 коли в къщата,като оправят питя и в задния ми двор тогаваПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко коли едновременно можеш да караш с 1 винетка?????? Редовно изправям джанти..имам 2 коли, докато генерално не се оправят нещата ще карам с 1 винетка..начини бол:D!:D!:D!:P!:D!:P!;)!;):)!:)!:)!!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осъзнавате ли че открито призовавате и показвате начини за нарушаване на законите на Република България? И че някой който го е прочел може да отнесе не малко и не леко наказание?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че, то всеки може да си измисля (и да пише каквото си иска) а колко е истина хахахаха :):D:D:D:D:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко полицаи и пажарникари познаваш,които си купуват винетка?????? Аз трима и са без такава...:)!!Абе те гражданска не си плащат ..ЩЕ КАРАМ С 1 ВИНЕТКА,АКО ЩЕ И Цветанов да ми чете поста:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един ден ходих с приятел дето си сменя номерата на колата в КАТ Пловдив и понеже нямаше какво да правя се разходих из служебния паркинг... какво да видя.. нито една кола нямаше нито винетка нито застраховка... да не говоря какви бяха регистрационните номера(от 3 повтарящи се числа нагоре) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗАКОНИ ли? ДЪРЖАВА ли наричаш това? ако имаше закони а държавата беше държава немаше да караме тези издухани контейнери в които съседните ни Държави са Акали в тях и са ги смазвали от каране,преди да дойдат при нас и ние да им се кефим кат малки деца и да праим проекти СТАРТ ОТ СКРАПАПубликувано изображение а щехме първи да си наебем жените в чисто новите ни ХОНДИЧКИПубликувано изображение така че майната и на държавата и на законите и без винетка ше карам ако мога!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, евала! На следващата тема която някой от вас пусне че си е спукал гума или изкривил джанта ще му пускам цитат на собственото му мнение защо не може да се оплаква и да е недоволен! Вместо да се връзвате на въдицата с винетките проверете цените на гражданската утре. Ще бъдете много по-неприятно изненадани. + 70 лева за малолитражките. + 100 за до 1.6. +130 за до 1.8. Кеф дето се вика. Всички граждански са с поне по една годишна винетка горница. На печелившите честито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, евала! На следващата тема която някой от вас пусне че си е спукал гума или изкривил джанта ще му пускам цитат на собственото му мнение защо не може да се оплаква и да е недоволен! Вместо да се връзвате на въдицата с винетките проверете цените на гражданската утре. Ще бъдете много по-неприятно изненадани. + 70 лева за малолитражките. + 100 за до 1.6. +130 за до 1.8. Кеф дето се вика. Всички граждански са с поне по една годишна винетка горница. На печелившите честито.

 

Е хубава работаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако използваме някои приоми на статистиката, ще излезе, че една трета от колите които трябва да ползват винетни стикери, са с редовни такива.Е как тогава да са добре пътищата когато селският тарикатлък е навсякъде.Аз копувам винетки за всичките си МПС ( лични и служебни)и се гордея с това.Хайде сега , нападайте ме и ме съдете колкото искате .... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Е*и му матата! До сега 3 години ме тумбят с гражданската, щото съм бил нямал 25 години и сега тъкмо ги направих и се зарадвах, че от догодина няма да ме товарят, и те ги вдигнаха!!! :(:P:lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако използваме някои приоми на статистиката, ще излезе, че една трета от колите които трябва да ползват винетни стикери, са с редовни такива.Е как тогава да са добре пътищата когато селският тарикатлък е навсякъде.Аз копувам винетки за всичките си МПС ( лични и служебни)и се гордея с това.

 

Хайде сега , нападайте ме и ме съдете колкото искате .... :lol:

 

Катоо си Плащаш данък смет чистят ли ти Кофите всеки денПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение защото на мен не!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако използваме някои приоми на статистиката, ще излезе, че една трета от колите които трябва да ползват винетни стикери, са с редовни такива.Е как тогава да са добре пътищата когато селският тарикатлък е навсякъде.Аз копувам винетки за всичките си МПС ( лични и служебни)и се гордея с това.

 

Хайде сега , нападайте ме и ме съдете колкото искате .... :lol:

 

Катоо си Плащаш данък смет чистят ли ти Кофите всеки денПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение защото на мен не!!!!!

 

Това е извън темата. Чистят ги когато е необходимо, никога не съм виждал да са препълнени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че темата се обърна повече за това дали имаме истинска държава а отговора е НЕ!!! ако бяхме задоволени мислите ли че сега щехме да спориме за някакви си 60-70лв-Не,щехме сега да сме навън и да ги изхарчиме в бензинПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз пък харесвам това с винетките :(, не е лоша идеята.И все пак е хубаво да запълнят детските гробове вече.Това за гражданската - хм мойта е на разсрочено от ноември, да не е нещо да я променят?Тогава ще ги кълна до 9то коляно !!! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за вас. Аз обаче не мога да сам като вас в трите си коли едновременно. Тоест защо за всяка кола нова винетка??? Нали ползвам във всеки момент САМО Една!!!Някак си ми е невъзможно да съм с трите едновременно по пътищата в един и същ момент.тия дето пишат закона обаче явно не им е проблем!

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които следят за спазването не е проблем явно, щом могат да карат без това което изискват от нас......и с един работещ фар и т.н. Здраво се използва обаче незаинтересоваността на народа да кара по добри пътища... нормално!!! На последния обявен протест против състоянието на пътищата бях сам в моя град. От интерес какво ще се случи отидох - все едно беше подаден сигнал за бомба на площада :( Оттам също изводи. Вярно, че правят всичко възможно да не се разгласи, но който се интересува научава...

 

Много дразни и как се оправдават с вече действащи модели в страни от Европа, които обаче на нас ни идват в повече копирани и приложени ей така, тъй като при тях не са се одобрили така отведнъж, а са се изграждали, дограждали и утвърдили с времето...

Тук всички средства изкарани с честен труд трябва да ти бъдат взети ако има начин, за да има още за тези с нечестен... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо се излагат, това за винетките добре разбирам го все пак правят се далавери, а не е правилно(не е правилно да караме и в дупки, но това е друга тема на разговор), но ако качат и цените на гражданската това вече ще е прекалено... Не стига, че 3/4 и повече от хората карат коли за по 3-4 хиляди лв. и се чудят как да спестят някой лев от някаде, ами продължават да дигат разни цени само и само да изкопчат максимално пари от народа, който така или иначе в момента не е в много добро финансово положение ... Нямам думи, и това може ли да се нарече държава питам аз ? Гледат нашите министри какво правят в ЕС и дайте и при нас да пробват, няма лошо ама стандарта ни няма нищо общо с нормалните европейски държави ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, че данъчната оценка на колата пада с всяка година и данъка ти става по-нисък.... има ли значение?Ще се намери нещо да компенсира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то става, ама ти цял живот да не смяташ да си караш колата 94-5 година ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа, че ще ти вземат от другаде парите, които се предполага, че уж спестяваш от възрастта на колата.offtopic: Иначе цял живот не, но засега напълно ме устройва, радва и никаква смяна!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм те разбрал правилно !!! То е ясно, че все от някаде ще ти ги вземат, няма вариант, в който ти да си добре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа, че ще ти вземат от другаде парите, които се предполага, че уж спестяваш от възрастта на колата.

 

offtopic: Иначе цял живот не, но засега напълно ме устройва, радва и никаква смянаПубликувано изображение

 

а в Чужбина обратното за новите коли до 5 год данък и застаховка на половина, поне за Италия съм сиггурен,а за старите кошници страшни цифри...Просто стимулират народа вместо да дава тези пари за дануци и застраховки да ги даде за лизингови вноски за чисто нова кола,ама друг стандарт просто!!!Там дори социално слабите дет живеят от помощи биха си позволили нова кола на лизингПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми начи от днес нататък, сваляме винетката с фолиото, заедно с реггистрационните номера и местим на другата кола !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой от вас спомня ли си пътния данък? Че тогава караш не караш извън града плащаш пътен данък. Сега има опцията ако караш само в рамките на общинската пътна мрежа да не плащаш "пътен" данък т.е. винетка. Плаща се само данък за автомобила. И караш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но ЗАЩО си принуден да си купиш за всяка кола винетка?? Възможно ли е с ЕДНА винетка да си едновременно по няколко репобликански пътища в ралични коли??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да но ЗАЩО си принуден да си купиш за всяка кола винетка?? Възможно ли е с ЕДНА винетка да си едновременно по няколко репобликански пътища в ралични коли??

За да понахраним още някой останал гладен в парламента !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...