Jump to content
sand0

LPG към CNG лесния нячин както казват в рекламите :)

Recommended Posts

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде хвани пусни нещо на български бе човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде хвани пусни нещо на български бе човек.

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе и ПДФ ли да превеждам??Концепцията е че всичко е вградено до гърлото на метановата бутилка и нямаш магистрали за високо налягане към двигателното отделение.Аре четете малко и други езици де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора сме превели статии за форума, а не просто сме дали линковете. Въпреки че съм привърженик на алтернативните горива темата ти е нечитаема от голям процент от хората във форума. Освен това от две три годни има помощ в преводите. Гугъл не е перфектния преводач но върши доста черна работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото схващам - бутилка за метан, побираща еквивалента на 20литра пропан-бутан, заедно с елементите под високо налягане. Дотук добре, само ще трябва приспособление да се изведе навън пълначката.От пидиефа не става ясно дали метана ще се подава по тръбите на газта (би трябвало, ама не е очевидно)В крайна сметка 350 кинта за модула + доставка - ама трябва и някой да го монтира :thumbs1:А как ще се узаконява?Ако има кой да поеме отговорност за монтаж, ок, макар че не пише колко тежи, а еквивалента на 20л пропан не е много.+ трябва се добави аванс процесор, туй-онуй.Бих казал че е по-скоро добро за начално вграждане с по-евтини компоненти, тепърва да се мигрира от газ би си струвало при повечко километри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност го дават по скоро за мотокари това решение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капоне прав си. Другия път ще пусна два линка. Един с превод от гугъл и един директен.Щото е сложно разбираш ли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо реши че се заяждам. Казах че гугъла върши черна работа, а не че става за хора които нямат каквито и да било познания по езика. Най-вече за технически текстове. Новините иначе добре ги превежда гугъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега san0, в този форум има правила, правила, с които ти си се съгласил, още при регистрирането си. Аз недоумявам, защо се толерира пускането на тема (ще се радвам, някой да ми отговори), която не отговаря на тях! Ако искаш да си полезен, направи превод на информацията, която смяташ, че ще е полезна, като после, евентуално, пуснеш и линк към оригинала. Ако не ти се занимава, да превеждаш - защо изобщо започваш темата? Не го приемай, за заяждане, но това е все едно посочиш близкият магазин, на някой гладен просяк, без да му дадеш пари за ядене :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си. Спирам да пиша тука полезни теми на анлийски. Ще ги пускам в анлийските форуми. Дано поне там вдяват от английски и са по благодарни.Иначе знаеш къде са сервизите. Там няма нужда да се напрягаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sand0 темите са адски полезни, за съжаление за малка част от хората във форума. Просто идеята е да сме си полезни един на друг, а не само определен кръг от хора които разбират английски. Много е радостно че си намерил тази информация. Но още по добрият вариант е да можем да помогнем на още по голям кръг от хора, например и на тези които не знаят английски.Съгласен ли си с мен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм. Най ми е омразно да превеждам. Ако някой иска да ги превежда. Изобщо колко % не разбират английски?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай ми доста голям процент са. Още повече когато става въпрос за технически текст. Просто не е като си поискаш кафе.П.П. А гугъл за това улесни доста превода на текстовете, но ако знаеш език, а виждам че ти го знаеш. Просто трябва да е корегират неточности. Но ако и понятие си нямаш от езика и става още по голяма обърквация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега san0, в този форум има правила, правила, с които ти си се съгласил, още при регистрирането си. Аз недоумявам, защо се толерира пускането на тема (ще се радвам, някой да ми отговори), която не отговаря на тях! Ако искаш да си полезен, направи превод на информацията, която смяташ, че ще е полезна, като после, евентуално, пуснеш и линк към оригинала. Ако не ти се занимава, да превеждаш - защо изобщо започваш темата? Не го приемай, за заяждане, но това е все едно посочиш близкият магазин, на някой гладен просяк, без да му дадеш пари за ядене ;)

Човек съди за другите по себе си. Когато знаеш даден език то го приемаш за даденост. И за момент не се замисляш, че друг може да не го знае. Колегата просто е видял нещо интересно, посочил го е и толкоз. Не смятам, че и за момент се е замислил колко от четящите владеят английски. Аз лично не виждам голяма драма. Ако знаеш езика - използваш дадения ресурс, ако не - не използваш, или пък намираш начин (някой съфорумец, автора на темата или някой друг). Ако искате вземете организирайте една анкета, колко процента от форума владеят английски, руски, немски и т.н., а след като се видят резултатите приемете правило, че подобни теми не бива да се пускат. :)ПП Онзи ден ми стана инересно мнението на Ombre в подобна тема, със същия автор. :D И по-точно послеписа. Пуснах си го през Google Translate и разбрах, че е персийски (фарси), както и че означава "Живи и здрави".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за анкетата - след англ. спомена руски нарочно, нали? :) П.П. Не е по темата и чакам наказание... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за анкетата - след англ. спомена руски нарочно, нали? :)

Не разбирам? Не съм написал нищо с умисъл. :D Просто написах най-разпространените и полезни (от нашенска гледна точка) езици. Аз използвам руски и английски, налагало ми се е да се боря с немски, защото е имало полезна информация, а и си е технически език. Няма проблем да се добави който и да било друг, а ако проблемът е в подредбата (че руският е след английския), пак ти казвам - не е умишлено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...