Jump to content

Recommended Posts

Браво на пича.Просто на който му се работи-работи.Това винаги се отплаща .Много се дразня от търговци(човеци) с които е пълно тип "колко съм велик,не си ми важен"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам мнението на автора на темата!Винаги е имал желание, цените са фенски а не кожодерски!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа - благодаря ти много;)!

 

п.п Никола(Фриско) ми донесе джантите от София до Русе и то без никакваи пари, просто нямам думи, много много благодаря - ти си страхотен човек и ти си знаеш че в мое лице винаги ще срещнеш подкрепа и добро приятелство.Още на бакаджика даде признак за страхотен фен и човек - и го оправдаваш с действията си , пожелавам си да общувам с повече такива хора.Между другото ми спести 60лв и той това го знае и пак си каза -" няма да ти взема пари, просто бъди там :P, какво мога да кажа повече... ;) ;) :thumbs1:

 

п.п 1 - дано ти хареса виното -скромно е, но е от сърце ;)

Публикувано изображение

Ето и една снимчица от 10мин ни среща - бързаше по работа ;). Който не го познава по -големия е той ;):P

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фриско си е Фриско!Той си е от ИСТИНСКАТА НАША ПОРОДА, а не от ОНАЯ другата уж много изтъкнатата.Евала пич, голям си , и като търговец, и като личност ... ъъъ и като физика :tooth::D :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: преди 3-4 месеца

2. Предмет на сделката: очиларка за Сивик 5г. хечбек

3. Оценка за качеството на закупената част: Доволен съм !

4. Оценка за отношението към мен: Много добро приятелско отношение

5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: частта замина за 3-то лице

6. Препоръки към нас, ако има такива: Продължавай все в същия дух :lol:

7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Още един Ъп за колегата :zen: След като си закупих от него на безсрамно ниска цена част за колата , която други ми предлагаха в най-добрия случай за два пъти по-скъпа цена , а други за три пъти и в крайна сметка се оказа , че не ми трябва - беше така добър да ми намери купувач за тази част :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Преди 5-6 месеца 2. Повод за контакта Ви с нас / Предмет на сделката: Бутала с биели ,сигменти за Д13 ,както и гуми с джанти 13'3. Оценка за качеството на закупените от нас авточасти/хонда/услуги: Предоволен съм ...всичко е без забележки ,евала пич ;)4. Оценка за нашето отношение към Вас: Обясни ми всичко най любезно и ми каза какви са забележките на частите ,и докато не бяха монтирани и всичко не беше ок .......все ме разпитваше - Всичко наред ли е ,стана ли ?5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авточастите: София ,сервиз "Омбре"6.Препоръки към нас, ако има такива: ?7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Фриско верно е Пич ... и верно е Голям :lol:- При нужда... - отново бих се обърнал към "frisko" и бих използвал отново неговите услуги и авточасти: ДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде и от мен да се изкажа положително за човека от когото си купих скоростна кутия на 01.12.2010 която за уточнение ми беше докарана лично на място посочено от мен в София, като цената си беше същата, без "пътни" :lol:. Иначе от краткия ни разговор и аз мисля, че пича е точен, коректен, любезен и отзивчив и може само да ви помогне, а пък и както казаха други цените при него мисля, че са почти без конкуренция. Не мога да споделя каква беше частта като качество защото я откраднаха от общото мазе на блока, но си беше пълен комплект и цената беше предоволно добра. И така успех с работата на BIG frisko :cool:П.п Сега се сетих че преди половин година и стъкло си бях купувал от него за хондака, като цената както някой каза беше 2-3 пъти по-ниска от нормалната а качеството беше на ниво. Така че все така и занапред и поздрави от Варна, гларусите, и мен :cool:)))

Редактирано от velislav

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

frisko е голям пичага, колега мерси за обещаната част и ко се видим на националната имаш бирата от мен. Още веднъж ти благодаря искрено frisko се така да си точен и да има по вече като теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото е голям на ръст :D , сто пъти по-голям пиЧ е . Трябваха ми зимни гуми и си ги закупих от него. Страхотна цена за перфектни гуми Yokohama Winter Drive!Дота е 2211!!! :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и днес, колегата се занимава с моята кола. Спести ми много време - работно и нерви. Поднови каско, гражданска, преглед. Заведе щети.... и издържа на претенциите ми...Публикувано изображение

Изключително точен и коректен.Благодаря Никола!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Дата: Преди около седмица2. Предмет на сделката: Завеждане на щета и подновяване на каско...3. Оценка за качеството на закупената част: Доволна е(приятелката ми ... не е от форума затова пиша аз)! 4. Оценка за отношението към мен: Много добро приятелско отношение 5. Информация за сервиза (механика) извършил монтажа на авто частите: Монтажа предстои... :)6. Препоръки към нас, ако има такива: Продължавай все в същия дух 7. Инфо-препоръка към тези които не са контактували с нас: Другия месец и аз ще се възползвам от услугите ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате ви Фриско ми поднови каското в Армеец, без грам да се занимавам с глупости. Даже ми предложи още няколко варианта и то по-евтини!Много благодаря за помощта! Грам нямах време да се занимавам и с това...Оценка: Отличен 6. Дай си бележника :P

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да цъкна + на предното мнение, но излезе - не знам защо. Подкрепям, Фриско е много точен и върши работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на него успях да се явя с турбаланата на срещата в Дупница и пак благодарение на него имам с какво да ходя на работа. Ако не беше той щях да гледам пистата на Дупница през крив макарон.Благодарско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...