Jump to content
Plevelcho

Pimp My Ride

Recommended Posts

Просто исках да попитам това ли се счита за квалитетен тунинг?

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Все пак говорим за West Coast Customs! "Големите" Без значение че не говорим за реален клиент, който е отишъл при тях с пари. Пак са длъжни да не претупват работата така. В България ще се справят по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахххх таз броня на ръка ли са я моделирали? Крива кат хармоника...фугите и напасването не ги коментирам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това аз лично го считам за цигания ама някои явно го считат за тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са се поизложили даже малко повече.Аз лично съм фен на JDM :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То от негри кво да очакваш. Все цигания братче, на мен тва предаване ми е ебахти грозното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То от негри кво да очакваш. Все цигания братче, на мен тва предаване ми е ебахти грозното.

Прав си колега :) Там каквато и кола да докарат се опитват да поберат всичката възможна цигания в нея... Поне за мен това не е тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тфа е типичен "Ром My Ride" мене ако питаш, липсват зарчетата на предното стъкло и светодиодните пръскалки...И финално да се махне емблемата, та белкем някой не припознае наща марка в горката кола...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто исках да попитам това ли се счита за квалитетен тунинг?

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Все пак говорим за West Coast Customs! "Големите" Без значение че не говорим за реален клиент, който е отишъл при тях с пари. Пак са длъжни да не претупват работата така. В България ще се справят по-добре.

 

Точно тва предаване съм го гледал цялото,бронята е малък проблем,ако знаете кво разминаване :) имаше в линията на вратите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там каквато и кола да докарат се опитват да поберат всичката възможна цигания в нея... Поне за мен това не е тунинг.

Ми то не е за тунинг това предаване. То просто е взаимно изгодно сътрудничество между телевизията и текущите "тунери". Едните правят някаква собствена продукция (сигурно има някакви такива изисквания за телевизиите) и си уплътняват програмното време, а другите демонстрират какво многат по възможно най-тъп начини, с едничката цел да привлекат потенциални "пациенти". Все едно да гледаш кеч и да се впечатляваш от нагласените "битки". Нали не вярваш, че курници като показаните в това предаване имат шанс да се движат по тамошните улици, без да ги спре полиция? То не са изпотрошени фарове и мигачи, откъртени части от интериора и какво ли още не. Вътре обикновено приличат на сметище и то само с едничката цел да има колкото се може по-голям контраст преди/след.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези брони са ужасни като снегорини те и снегопочистващите машини ги тунинговат така всяка зима

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то тунинга в хАмериката е 100% bolt-on, и ако нещо не пасва става "глобален" проблем. В West Coast Customs настана паника когато рабраха че няма готов комплект брони за Майбах. Дебело подчертавам ГОТОВ и ЗА МАЙБАХ. В Orange County Chopers ползват CNC фреза за има няма един милион долара за да си произведе паралелепипед с два проходни отвора и два глухи отвора - разбирай преден спирачен апарат, защото нямало такъв с такова междуболтово разстояние, вместо по-простото решение да се презавари точката на окачване, при положение че и тя е свободно направена. Там всяка ръчна работа е непонятна за тях. Там реално само тези които претапицират салона и част от заварчиците правят неща които не са 100% предварително готови. И в тези предавания има хора които доста се труднят но и двете за които се сещам са английски - Chop Shop и Wheelers Dealer. Там за всеки проблем се търси решение което се прави с максимално малко ръчен труд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то за това е PIMP my ride, а не Tune my ride. PIMP значи кич, блъскат в колите всякакви blink-blink джаджи без смисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то за това е PIMP my ride, а не Tune my ride. PIMP значи кич, блъскат в колите всякакви blink-blink джаджи без смисъл.

 

Мда, като например монитори в подглавниците на предните седалки, за да може тъпите им дечурлия, болни от ADD* да се забавляват докато се возят отзаде. ;)

 

*Attention Deficit Disorder - букален превод, болестно състояние в което вниманието ти е разсеяно, не можеш да се концентрираш - що за глупава болест?!? Проучваниятя сочат, че изписваните хапчета за тая измислена болест не помагат в 95% от случаите - чудно защо ли?! ;)

 

п.п. По-напредналото състояние на **болестта** се казва пък ADHD - Attention deficit hyperactivity disorder. !!!

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам за тия но аз съм виждал доста тунинговани коли правени в америка и ако мислите че там работят много добре,жестоко се лъжете там, че някъде не съвпада или нещо малко се разминава хич не им дреме.тъй като аз съм се занимавал доста с танекиджийство и ако в бг.направя на някой колата така ще видя пари на кукуво лято,а ония нали са профани и щом си го правил допълнително и на ръка значи е супер и е сериозна цифра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последното дето гледах е на някакъв пикап слагаха монитори във ... калобраните! Тва беше върха на тъпотията и спрях да го гледам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в тези предавания има хора които доста се труднят но и двете за които се сещам са английски - Chop Shop и Wheelers Dealer.

Бих добавил "A Car Is Born", "A 4x4 is Born", "A Racing Car is Born (Westfield Seiw Zetec20)". Пак са английски. Лично аз много се забавлявах едно време с 4x4 проекта. Сега съм ги дръпнал всички изброени ("Chop Shop", "Wheelers Dealer", "А _____ is Born") и ги гледам отново. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда за серията "A ....... is born" я бях забравил, а тя също е много добра. Който не я е гледал има доста да наваксва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...