Jump to content
Gencho

Неделните гонки на пистата в Пищигово

Recommended Posts

:P всеки път като съм на изпит в Пловдив пиша в няколко теми че ако има навитаци за гонки аз съм насреща. Защо тогава си траят всички? Мен не ме ебе дали ще падна, карам 1160кг купе със 105 коня. Скромна тежка кола. Нали се сещаш че няма да тръгна да се доказвам на всеки пубер, който реши да ме предизвика и да обикалям всеки ден градове и села ;) Като има мерак спеца ще ги пуснем, няма проблем, но аз не съм на повикване ;) Ако пък е толкова навит да дойде той, нямам нищо против. Старт няма да му откажа, въпроса е да се сверим :D

Не бе понеже си много устат с всички и говориш без да мислиш в всички теми айде идвай Предизвиквам те в миналата тема говореше че не можеш да паднеш от мене пред толкова много хора го каза сега ще се отметнеш ли айде и момчил те покани и резо те покани и един приятел даже пеш иска да се пробвате ИДВАЙ :lol:
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: елате вие бе, ако можеш да четеш ще видиш че пише "Нали се сещаш че няма да тръгна да се доказвам на всеки пубер, който реши да ме предизвика и да обикалям всеки ден градове и села". иначе нямам спомен да съм твърдял че ще бия б16-ката ти, а че б16-ката ти не е сила. Мога и да ти го докажа, в Понеделник мисля че ще минавам през пазарджик, ще ти се обадя да ги пуснем при изравнено тегло, да видим с колко ще ме биеш :P 1000кг б16-ка срещу 1160кг д16 без втек не е много успорвано, но 1160кг б16-ка (говорим за твойта б16-ка) срещу сток 1160кг д16-ка без втек (105 кончета) ще има някаква интрига. Навит ли си?
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха б16 ка та ми тежи 1150 кг но няма проблем ае идвай в неделя защото много взе да говориш ако изкаш я изкормвай идвай в понеделник съм в пловдив във неделя на пищигово сме там казах ти .... ела ако искаш само по двигател чакам те на чертата ся зе да се обясняваш айде нали много говориш колко съм говорил аз малки джанти изкорена кола хаха всички говорите ама никакви ви няма виртуални рейсъри .. аз поне всяка неделя съм на пистата :lol: това нямаше да стане ако всички не се обаждахте да говорите :P съобразявайте се как говорите айде неделя съм там и ви чакам който иска да идва и не ми говори бубери защото и ти не си по добре ;) пък и не ме познаваш аз до сега гонка не съм отказал

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе шматко и на мен да ми е на 10км пистата и аз ще съм там всяка неделя, нали не мислиш че ще се припна в неделя да ти се доказвам :lol: като си голям мераклия ела ти. Има даже и бивше трасе от планинския шампионат, на което да се погавря малко с теб ;) Даже ще качим б16-ката на кантар да видиш колко ти тежи щото явно не си запознат. Или имаш 100 кила кит :P Ще идваш или не?

  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момчета какво ви става какви са тия спорове и напатки недейте така то всичко е за тръпката то кефа цена няма.По добре е да сте приятели по бързи ще има винаги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не твърдя че съм по-бърз, а че конкретно тая б16-ка е слаба за характеристиките си. Все пак карам сток автомобил, не мога да претендирам, че съм по-бърз

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сме приятели добре ако те престанат с тези напатки към мене с какви джанти съм карал и какво ли още не което не им влиза в работата като ги поканя оревават света ... аии няма да пиша повече по темата в неделя съм на пистата който желае да заповяда после ще се говори :D ама да говориш без дори да си ми виждал колата как върви извинявайте много ... аз да съм казал на кой колата върви и на кой не или кой с какви джанти кара или нещо ама не тук се напълни с голфари и зависници които си нямат друга работа освен да си чешат пръстите по форумите :D хора който се имат за Хондаджии купили си кола и отишли на 2 сбирки и краи вече са фенове ... Глупава работа ...Амм и извинявай ти ли знаеш колко ми тежи колата или аз ? пак говориш наизуст както в темите за обиколките щел си да доведеш жигула която да бие терориста .. тая жигула трябва да дава времена като Еволюшаните .... мисли малко логично после говори да не ти се смеят някаде :) П.П.2 Рико на пистата в неделя от 2 чеса ако благоволи да заповяда господина от Панагюрище

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не твърдя че съм по-бърз, а че конкретно тая б16-ка е слаба за характеристиките си. Все пак карам сток автомобил, не мога да претендирам, че съм по-бърз

Уффффффффф.....я стига дрън-дрън ами кажете кога ще ходите да се организираме повече хора и да погледаме малко шоу??? А между другото каква е тая б16-ка 105 коня без витек? Не съм отворен на двигателите но не знам за такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе, човека като не ще да дойде аз викам ако ви се ходи ние да му отидем на гости.Rulemaker, има ли в панагюрище хубаво място за гонки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай но точно тази б16 ка върве много, лично съм се убедил в това само собственика и да сменя скоростите по добре и малко коли биха и се упънали.Просто машината си върви прелично.Никой неможе да говори за на някой колата без да знае на какво е способна.Най добре на пистата ще се разбере кой е по бърз.И на нас ни се иска да дойдем но направих една беля и още не сме в кондиция за път но дано преди да падне снега да съомеем да дойдем и да се видим.Приятно прекарване на пистата и дано да си искарате добре защото кефа цена няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай но точно тази б16 ка върве много, лично съм се убедил в това само собственика и да сменя скоростите по добре и малко коли биха и се упънали.Просто машината си върви прелично.Никой неможе да говори за на някой колата без да знае на какво е способна.Най добре на пистата ще се разбере кой е по бърз.И на нас ни се иска да дойдем но направих една беля и още не сме в кондиция за път но дано преди да падне снега да съомеем да дойдем и да се видим.Приятно прекарване на пистата и дано да си искарате добре защото кефа цена няма.

Момчета айде идвайте и вие че не съм ви виждал очите от доста време :D а за проклетите скорости :D още няма парички да ги пооправя и сигурно ще е напролет :)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не твърдя че съм по-бърз, а че конкретно тая б16-ка е слаба за характеристиките си. Все пак карам сток автомобил, не мога да претендирам, че съм по-бърз

Уффффффффф.....я стига дрън-дрън ами кажете кога ще ходите да се организираме повече хора и да погледаме малко шоу??? А между другото каква е тая б16-ка 105 коня без витек? Не съм отворен на двигателите но не знам за такава.
Ами д16у7 е двигателя, спеца в понеделник няма да е в Пазарджик, аз в неделя не мога да ида на Пищигово, така че предполагам във вторник може да имам работа към Пазарджик и да му се обадя.Място за гонки има в Панагюрище, но се правят 1-2 старта и след това идва полицията, та ако ще са много стартове няма как да стане.п.п. пак казвам, не мисля че съм по-бърз от б16-ката, а че при изравнено тегло, ще падна с много малко Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де кво сички бягате кат п***и.... мястото е казано Пищигово, деня също Неделя .... само тъпи оправдания кой за кво неможе да дойде .... Спеца е на лекций цяла седмица как мислиш ще дойде до ПЗ вторник спец за теб че немога да се сетя ... Айде и аз сам ти навит ... Предизвиквам те .... ти с Купето аз пеша ... Да видим тогава ;):):D:):D :D :D :D

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега rulemaker нямам нищо против тебе просто от известно време се заяждаш със мене и не зная защо честно казано .. а и не си само ти ... честно да си кажем много хора се заяждат с мене на последак. Точно това ме дразни още от миналата тема в Пазаржишката говоря още от там се заяде с мене без да съм ти казал нищо айде всичко да приключи мирно и тихо няма да се караме няма смисъл ама МОЛЯ ВИ не ми дръжте сметка с какви джанти карам и какво правя.П.П. През седмицата съм в Пловдив само събота и неделя съм в пазарджик и неделя я прекарвам на пистата можете да ме намерите там :D който е мераклия не отказвам гонки а пък паднал победил това не е важно важното е братята с баварците да са отзад :) и всички останали разбира се :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спец и аз не съм започнал спора, просто ти предизвика всички и пича се съгласи, а ти започна да го храниш и това беше тъпо.Иначе като каза че в понеделник те няма, реших че във вторник си свободен, затова го предложих. На мен пък в неделя ми е невъзможно да дойда защото имам ангажименти, а и да се разкарвам 50км (в едната посока) за една гонка не ми се занимава.Освен това Пищигово е 400м от край до край и резултата няма да е много реален.На пъпчивкото по горе няма да му отговарям

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спец и аз не съм започнал спора, просто ти предизвика всички и пича се съгласи, а ти започна да го храниш и това беше тъпо.Иначе като каза че в понеделник те няма, реших че във вторник си свободен, затова го предложих. На мен пък в неделя ми е невъзможно да дойда защото имам ангажименти, а и да се разкарвам 50км (в едната посока) за една гонка не ми се занимава.Освен това Пищигово е 400м от край до край и резултата няма да е много реален.На пъпчивкото по горе няма да му отговарям

Айде мир и любов да е ще се засечем някога :)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пъпчивкото по горе няма да му отговарям

Ей шапшал я се съобразявай малко бе .... нали сте бързооборотни .... много знаете пред мониторите .... аз може да нямам кола и да сам още зелен ама знам какво искам, кога го искам и не бягам за разлика от повечето тук ..... такаче си натисни парцалите и си седи на гъза ....
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: ходи стискай пъпките дечко, след някоя година тати може да ти купи скейтборд и да си и ти на 4 колела. Мълчи си, за да не ставаш за смях с ограниения си капацитет на сиво вещество. Хубаво е че знаеш какво искаш, но нали знаеш че едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го постигнеш :shock: п.п. виж си потърси пешеходски форум и ги предизвиквай да си тичате, само да не забравиш да си обуеш маратонките за мокра настилка, защото го дават дъждовно.п.п.2. спирам със спама в темата аз, не ми се занимава със безсмислени спорове с хора, който се возят в "рекаро" седалка, която се поставя върху задната седалка.Късмет в неделя, ама в това време не знам какви стартове ще станат.
  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бре момчета,не ви познавам много ,ама да си ходнаджия не значи да превръщате форума в казан с лаина! Не искам никои да убидя,но вземете се малко в ръце и се срещнете някъде пък се раберете,като мъже,като жени или като поберитети вие си знаете! Като се раберете със или без бои,със или без състезания тогава ползваите форума по предназначение! Не познавам много и Спезов ,но от последния му пост си мисля че и тои не иска вече глупави приперни,които знаете къде се решават,нали??? Нямам нищо лично във поста си:rolleyes:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след някоя година тати може да ти купи скейтборд и да си и ти на 4 колела. Мълчи си, за да не ставаш за смях с ограниения си капацитет на сиво вещество.

Да не би на теб Тати да ти е купил скейтборд и да мислиш, че е кола може и така да е станало...

п.п. виж си потърси пешеходски форум и ги предизвиквай да си тичате, само да не забравиш да си обуеш маратонките за мокра настилка, защото го дават дъждовно.

Страх те е от пешеходец ли какво немога да разбера

Късмет в неделя, ама в това време не знам какви стартове ще станат.

Времето ще е супер защото теб няма да те има :) :) :rolleyes: Спирам да не би голямото бебе да заплаче и да иде да се оплаче на Мамап.п Рико аз го предизвиках той макар и да сам пеша той Отзака .... негов проблем :shock: Редактирано от Николай П.
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде СТИГА моля ви днес времето е гадно дано утре изгрее слънце и исуши пистата, че иначе няма никакъв смисъл да се иде овсен ако на някой не му се гледа как братята Роми си трошат бмв-тата.П.п. Да речем че спора е решен и квото ще се казва вече е на чертата когато му дойде времето Rulemaker може да не е утре ама ще те издебна все някога :):shock::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страх те е от пешеходец ли какво немога да разбера

 

п.п Рико аз го предизвиках той макар и да сам пеша той Отзака .... негов проблем :D

 

Фен, наред ли си ? Как няма да го е страх ? Ти колко кила си (пеш), той колко кила е с колата ? Изравнявате килограмите и тогава се пускате :):D:shock:

Ще видиш че не си нищо особено от към перформънс. Ще го биеш ама с "малко" :)

 

 

spezov , твоята ли беше 6-тицата дето се пускахте с Дока на Японския трак дей ? :rolleyes:

п.п. И да наказваш здраво , няма се даваш :D

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Страх те е от пешеходец ли какво немога да разбера

 

п.п Рико аз го предизвиках той макар и да сам пеша той Отзака .... негов проблем ;)

 

Фен, наред ли си ? Как няма да го е страх ? Ти колко кила си (пеш), той колко кила е с колата ? Изравнявате килограмите и тогава се пускате ;):P;)

Ще видиш че не си нищо особено от към перформънс. Ще го биеш ама с "малко" ;)

 

 

spezov , твоята ли беше 6-тицата дето се пускахте с Дока на Японския трак дей ? :thumbs1:

п.п. И да наказваш здраво , няма се даваш ;)

 

Spezov : Аз бях колега ама ся малко сме понапреднали от тогава :P а за наказването ще се погрижим ;) хаха Редактирано от Николай П.
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не твърдя че съм по-бърз, а че конкретно тая б16-ка е слаба за характеристиките си. Все пак карам сток автомобил, не мога да претендирам, че съм по-бърз

Уффффффффф.....я стига дрън-дрън ами кажете кога ще ходите да се организираме повече хора и да погледаме малко шоу??? А между другото каква е тая б16-ка 105 коня без витек? Не съм отворен на двигателите но не знам за такава.
Ами д16у7 е двигателя, спеца в понеделник няма да е в Пазарджик, аз в неделя не мога да ида на Пищигово, така че предполагам във вторник може да имам работа към Пазарджик и да му се обадя.Място за гонки има в Панагюрище, но се правят 1-2 старта и след това идва полицията, та ако ще са много стартове няма как да стане.п.п. пак казвам, не мисля че съм по-бърз от б16-ката, а че при изравнено тегло, ще падна с много малко
абе еи рулемакер ли си ролкови канки ли си нете знам ама нешто много ти знае устата до сега се старпявах да непиша ама ти се оля недеи да лазиш по на хората нервите да невземеш да налазиш нещо друго разбрали и да говориш за б16-ките колко варвят като незнаеш шушляк щото на спеца мотора беше мои и аз занм как варви и колко а ти като се си много барз с тея д16-ки и на патя които ти казваш от рали шампиота на бг за които аз се сещам за асарел медет мога да доида и да ми покажеш колко си барз ааа или ако искаш на калояново немам притеннции спри да спамиш и да дранкаш глупости и простотии из темите малко се саобразяваи яото тарпението е до едно време нищо лично но ми писна и внимаваи какво ще пишеш за напред бади по реален и коректен с колегите от форума никои неиска дати слуша глупостите сас здраве от мен , извинявам се на другите колеги от форума за спама ми но се сдаржах вече
  • Нагоре 2
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не твърдя че съм по-бърз, а че конкретно тая б16-ка е слаба за характеристиките си. Все пак карам сток автомобил, не мога да претендирам, че съм по-бърз

Уффффффффф.....я стига дрън-дрън ами кажете кога ще ходите да се организираме повече хора и да погледаме малко шоу??? А между другото каква е тая б16-ка 105 коня без витек? Не съм отворен на двигателите но не знам за такава.
Ами д16у7 е двигателя, спеца в понеделник няма да е в Пазарджик, аз в неделя не мога да ида на Пищигово, така че предполагам във вторник може да имам работа към Пазарджик и да му се обадя.Място за гонки има в Панагюрище, но се правят 1-2 старта и след това идва полицията, та ако ще са много стартове няма как да стане.п.п. пак казвам, не мисля че съм по-бърз от б16-ката, а че при изравнено тегло, ще падна с много малко
абе еи рулемакер ли си ролкови канки ли си нете знам ама нешто много ти знае устата до сега се старпявах да непиша ама ти се оля недеи да лазиш по на хората нервите да невземеш да налазиш нещо друго разбрали и да говориш за б16-ките колко варвят като незнаеш шушляк щото на спеца мотора беше мои и аз занм как варви и колко а ти като се си много барз с тея д16-ки и на патя които ти казваш от рали шампиота на бг за които аз се сещам за асарел медет мога да доида и да ми покажеш колко си барз ааа или ако искаш на калояново немам притеннции спри да спамиш и да дранкаш глупости и простотии из темите малко се саобразяваи яото тарпението е до едно време нищо лично но ми писна и внимаваи какво ще пишеш за напред бади по реален и коректен с колегите от форума никои неиска дати слуша глупостите сас здраве от мен , извинявам се на другите колеги от форума за спама ми но се сдаржах вече
:lol: ако си сериозен, съм навит да видим колко вървиш по пътя за асарел медет :lol: даже и преднина ще ти дам
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам че посещаемостта на форума ще падне драстично след като във всяка тема се плюете и заяждате и заплашвате :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не го приемам това като заплаха от колегата. просто е нормално да се подразни от нещо, всички сме хора.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готвите ли щайгите момци :) хахаа. Моя кашон е почти готов ся заминавам да довършвам ще се видим на пистата :D1 и 30 до 2 чеса съм там стига да не се развали времето :)

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spezov ще има месечна момчетата може и да им се яде и пие :) а на други да им се покара :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генчо аз пиша в темата за Пищигово следователно очаквам да четат хората който ще дойдат на пистата :) а пък вие имайте месечна хубаво е да се сабирате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щв се видим там!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щв се видим там!:)

ок ,ама да не идете пак много рано и после да бързата да са пребирате, аре този път да по останете повечко да се видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,водя ти една б-18-ка да се тестваш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не твърдя че съм по-бърз, а че конкретно тая б16-ка е слаба за характеристиките си. Все пак карам сток автомобил, не мога да претендирам, че съм по-бърз

Уффффффффф.....я стига дрън-дрън ами кажете кога ще ходите да се организираме повече хора и да погледаме малко шоу??? А между другото каква е тая б16-ка 105 коня без витек? Не съм отворен на двигателите но не знам за такава.
Ами д16у7 е двигателя, спеца в понеделник няма да е в Пазарджик, аз в неделя не мога да ида на Пищигово, така че предполагам във вторник може да имам работа към Пазарджик и да му се обадя.Място за гонки има в Панагюрище, но се правят 1-2 старта и след това идва полицията, та ако ще са много стартове няма как да стане.п.п. пак казвам, не мисля че съм по-бърз от б16-ката, а че при изравнено тегло, ще падна с много малко
абе еи рулемакер ли си ролкови канки ли си нете знам ама нешто много ти знае устата до сега се старпявах да непиша ама ти се оля недеи да лазиш по на хората нервите да невземеш да налазиш нещо друго разбрали и да говориш за б16-ките колко варвят като незнаеш шушляк щото на спеца мотора беше мои и аз занм как варви и колко а ти като се си много барз с тея д16-ки и на патя които ти казваш от рали шампиота на бг за които аз се сещам за асарел медет мога да доида и да ми покажеш колко си барз ааа или ако искаш на калояново немам притеннции спри да спамиш и да дранкаш глупости и простотии из темите малко се саобразяваи яото тарпението е до едно време нищо лично но ми писна и внимаваи какво ще пишеш за напред бади по реален и коректен с колегите от форума никои неиска дати слуша глупостите сас здраве от мен , извинявам се на другите колеги от форума за спама ми но се сдаржах вече
:angry: ако си сериозен, съм навит да видим колко вървиш по пътя за асарел медет :angry: даже и преднина ще ти дам
колега аз винаги сам бил сериозен и колегите го знаят така че неми говори за сериозност нети искам преднината и несе изхварлям като теб кав си бил и ко си правил и колко караш то си има начини за това неме караи да спамвам темата ако обичаш повече като му доиде времето ще доида да покараме окс.
  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имам едно питане аз си трагнах кам 4 часа от пистата , този клип от тази неделя ли е или е стар http://vbox7.com/play:c9cac1e0 много неприятен зблъсък се получил иначе срещичката беше яка имаше доста хондички абе яко си беше :)

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това се случи на 31.10.2010

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема позамря. Явно тази година няма да се ходи вече на писта Пищигово, но няма нищо това значи, че е дошло време да стягаме кашоните, за да можем да ги изпочупим пак през лятото :ph34r: хаха е сега е времето да се ходи по кръчми не когато е хубаво времето ( с риск пак да ме нападнат хиляди хора за думите ми :D )

Редактирано от spezov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май май на 5 декември закрихме сезона :lol: но на пролет живи и здрави пак сме там :) имам недовършени сметки с една калибра :lol::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок сезона е закрит засега но грабвайте кънките и да се правят пируети . Винаги има повод . Хайде васели празници на всички .А на пролет с песен нова година нов късмет.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите състезатели! Към края на седмицата го дават позатопляне и се чудих дали няма да поизпържите клапаните на Пищига? Ако има желаещи може да организираме някоя колона до там...знае ли човек???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...