Jump to content
Very Fast Coupe

Задни тампони

Recommended Posts

Здравейте,Имам едно питане: Някой правил ли е скоро ходова част от зад, понеже ми казаха че всички тампони на задното окачване са за смяна и се интересувам какви са цените горе долу някой ако има впечатления да ме ориентира, че искам преди зимата да ги оправя. Пък в сервиза, в който ходих нещо не им имам доверие за цените на частите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, наскоро сменях задните тампони на носачите/големите/ 1бр.=67.50лв. / оригиналдъ/ . Тампони на стабилизиращата щанга /предни/ 1бр.=17лв.. Друго не се е налагало, това е от мен като инфо!Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Имам едно питане: Някой правил ли е скоро ходова част от зад, понеже ми казаха че всички тампони на задното окачване са за смяна и се интересувам какви са цените горе долу някой ако има впечатления да ме ориентира, че искам преди зимата да ги оправя. Пък в сервиза, в който ходих нещо не им имам доверие за цените на частите :)

Мерси колега,Бах тия тампони 67лв :) амасичките са заминали те са си големи де....... май ще трябва да се изръся някой лев че положението не е на добре..отзад в

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега наскоро питах в MSAuto точно за тампони на задницата. И аз съм със 5-та генерация Сивик, но седан. Цената на всички тампони ще е около 450 - 500 лв. Така ги сметнахме. За труд съм питал в Обмре и ми казаха около 200 лв. Сам прецени дали си заслужава, но аз мисля поетапно да ги правя.

Редактирано от Sisqo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега наскоро питах в MSAuto точно за тампони на задницата. И аз съм със 5-та генерация Сивик, но седан. Цената на всички тампони ще е около 450 - 500 лв. Така ги сметнахме. За труд съм питал в Обмре и ми казаха около 200 лв. Сам прецени дали си заслужава, но аз мисля поетапно да ги правя.

Абе и на мен в един сервиз горе долу толкова ми ги сметнаха и за това се усъмних ама....явно са си скъпи..и аз така мисля поетапно да ги правя като ще започна с тези големите...(скъпите :lol: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега те са си доста като бройка - 16 ако не се лъжа. По около 20 - 25 лв. на брой си става голяма сума, като говорим за хубавите тампони (ако все още има такива на пазара). Има и по евтини варианти, но според мен като правиш, прави с по - скъпите части. Но не се хвърляй да сменяш всичко наведнъж. Бих ти препоръчал ms auto, прави и добри отстъпки и обслужването е отлично!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега горещо ти препоръчвам оригиналните тампони за големите по 67лв. аз сложих български плътни за 25 лв. има разлика в държането при преминаването през дупки ако си го закъсал с парите може и българските от Пловдив е фирмата работи с еконт. Иначе не се лъжи по разни по евтини ментета които твърде вероятно е да ги сменяш всяка година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хъмм незнам аз дадох преди време 35лв за големия тампон и издържа няма и 3 седмици :blink: дано тези от 67лв са добри ?! ще ги тествам по натам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 задни и 4 предни-90 лв.устройва ли те.направени пред очите ми за 10 мин,в цех в който се занимават с направа на тампони.шефа се избъзика че им давал гаранция 6 години,ако не се кара колата.намират се в Пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 задни и 4 предни-90 лв.устройва ли те.направени пред очите ми за 10 мин,в цех в който се занимават с направа на тампони.шефа се избъзика че им давал гаранция 6 години,ако не се кара колата.намират се в Пловдив

И на мен колега ми ги правиха задните в такъв цех ли да го нарека или си беше малка работилничка точно до училище Елин Пелин в Пловдив за по 25 лв бройката имаха ги направо готови,един приятел кара с такива от там от 2 години и не са мръднали.Майстора там се бъзикна че стават за 200 коня хонда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тампоните от елин пелин са различни зависи на какъв каучук ще попаднеш имам познати са си купували от там казвали сами че 1 година карат нямат ядове други се оплакват има и друг вариант от които аз си взех за на брата 5-тата от един магазин и мисля че бяха към 30лв броя хондовски .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, за тоя цех става дума.склонен съм да вярвам на момчето,което се занимава с колата ми.ако си вземеш от магазина ква гаранция имаш,че ще карат.предпочетох да се доверя на родното.хората знаят кво прават и работат с пълна пара.цената също е фактор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от толкова писания някой ще разясни ли кой е магазина в Пловдив...адрес, телефон. Понеже и аз имам много гумени неща отзад за смяна а цените варират от 20 до 70лв за бройка и искам да се обадя и да си ги поръчам от Пловдив, Елин Пелин или където и да било, ако пращат с Еконт и така :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от толкова писания някой ще разясни ли кой е магазина в Пловдив...адрес, телефон. Понеже и аз имам много гумени неща отзад за смяна а цените варират от 20 до 70лв за бройка и искам да се обадя и да си ги поръчам от Пловдив, Елин Пелин или където и да било, ако пращат с Еконт и така :)

Еми колега то не е магазин,малка работилница в която правят всякакви видове тампони.Вариянта е да се разбереш с някой колега или твой приятел от Пловдив да обясниш каква е колата и той да ти ги купи и да ти ги изпрати по куриер ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То май така излиза...че трябва да ползвам помощта на някой форумец...а колата ква да е - жаба, 5 генерация (цвик) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си прави безсмислени експерименти...............купи ги от Хонда Представителство и забравяш за проблема за години на пред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да подпрекпя мнението на Омбре в смисъла, че преди 40 000 си смених мойте с оригинални и не съм имал проблеми от тогава :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям тези които са ЗА тампоните от магазина на Хонда.Тези задните които са по 25 лева в Пловдив до у-ще Елин Пелин освен че каучука е различен както казва колегата KU4E_DUX ми казаха , че излизали от леглата . Иначе другите по ходовата стават .Аз ще дам по 67 лева за 1 брой от колкото накрая да излезе няколко пъти по 25 лева за 1 брой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех всички на Energy Suspension, дадох 300 лв. за пълен комплект + големите отзад, 3 нощи ги слагах но ефекта е много голям, цената също е доста по-ниска от ако ги вземаш на парче на знайни и незнайни производители. Само двата задни големи струват 20$, шипинга не знам колко им е.

Редактирано от Mirchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде някой да ми вземе от тия по 25лв парчето дето са до училището Елин Пелин - драскайте на лични които е навит и му се занимава....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Up... :honda: Някои желаещ да ми поръча 2 големи тампона за отзад Made in BG (Plovdiv) за 5 генерация жаба :( - ...и евентуално да ми ги прати с наложен платеж към Варна... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен правите грешка с тия тампони. Вземете си оригинални, защото първо са по-дългосрочна инвестиция и второ определено ще издържат много по-дълго време по нашите пътища. Мойте задни тампони са оригинални на няма да спомменавам колко години, а колата е карана постоянно по нашите пътища. Тия тампони се смачкаха едва тази година и задницата почна да прискърцва!Вие сами си решете, но това не е течност за чистачки, че да подбирате по цена!Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за ремонт,това ми изглежда добре http://drive.bg/product_info.php?cPath=10113_10308&products_id=1506598&ModelId=4725 не са плътни и са известна марка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора,не се бъркайте и не се самонавивайте на скъпите тампони.направата в цехчето им е много добра,каучука е много дебел и здрав.момчето,което ми ги направи ми вика-лошото е че който си вземе от тук повече не се връща.наистина прават много добър български продукт.предните излизат по 10 лв.като имате пари за трошене ходете в бултрако.не че подстрикавам някой да ходи в цеха,просто хората са много свестни,цените са наполовина,а и предпочитам родното.отделно ми каза,че няколко пъти в седмицата прават тампони на хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...