Jump to content
Майната

Месечна среща Пловдив

Recommended Posts

Здравейте приятели, другата седмица предстои месечната среща в Пловдив. Пускам темата отрано, за да уточните мястото и часа на срещата, но аз за съжаление ще съм извън страната и ще пропусна сбирката. Пожелавам ви да си изкарате приятно, в което изобщо не се и съмнявам. Поздрави на всички фенове! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя съм ви на гости, ама като гледам няма да има кой да ме посрещне. Кво става, няма ли да има месечна?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам, че няма никаква активност по темата за месечната, а аз и "музикантската" :) група ще заформяме една сбирка на тема "пиене и ядене" ви каня ако има желаещи да дойдете...Вече го предложих на няколко колеги и са съгласни :DЕто инфо:http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=27&t=182541

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страхотна е идеята .след три седмици писта краино време беше някои да предложи нещо по такаи без тва с бмвистите на глава няма да излезете и 5 седмици поред още да имдоказваме ,че сме по добри от тях.като се има в предвид че съм присъствал на сбирка ма музикантската група на "Рожен" и на "Сатовча" и впечатленията от тях са ми великолепни заставам зад предложението на колегата Недко- "rollin"да направим месечната среща заедно с тях и така да затворим сезона и да направим един страхотен купон.имам педвид че все пак е криза и разходите не са малки ама като си помисля само колко бензин отиде на пистата.......трябва да отделим малко и за душата. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението не е лошо,но аз не мога да зацепя за къде точно става въпрос? От линка към форума не можах да разбера за мястото на събирането .Даите малко повече инфо. . . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на коя дата ще е това събиране момчета ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за тази Събота и Неделя, аз тръгвам още в Събота който желае може да дойде от Събота а може и в Неделя.Телефона ми го има писан по долу ако има въпроси не се притеснявайте да питате, може и на ЛС :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм извън града тази седмица, така че ще отсъствам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре по някое време тръгвам аз(сигурно към 11ч) ако някой иска да идва още от утре да пише или звънне да пътуваме заедно, може и да варираме във времето за тръгване...За тези които само Неделята им е свободна и искат дад дойдат може да звънкат ако нещо не е ясно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недко какъв ще е маршрута на нас от Пловдив ни е по- удобно през с. Баня и от там на подбалканскатаможе би ще тръгнем към 12ч !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тоше освен ще се чакаме на Село Шипка преди да почнем да качваме, че мене ми е най близо тука по Магистралата Стара Загора > Казанлък > Шипкапп... то от Пловдив тръгват още няколко коли включително и най свирещия автомобил в БГ(от към качество) и естествено Honda :), но не съм се чувал с тях да ги видя те от каде ще ходят и кога, но мога да ги питам ако искаш !!!

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ви приятно прекарване ,но ми е невъзможно да доида там,а ми се искаше:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета наближава месечената среща за декември. Какво мислите да правим. Некво преложение да дадете? Къде ви се ходи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нещо за ходене и времето е с нас нека да измислим нещо. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нещо за ходене и времето е с нас нека да измислим нещо. :thumbs1:

времето няма да е добро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в Пловдив днес няма да се проведе месечна.Така да разбирам???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако не е някаква тайна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...