Jump to content
Very Fast Coupe

Ангренажен ремък на Civic Coupe 5 ген.

Recommended Posts

Здравейте колеги, понеже ми е време да сменям ангренажния ремък и съответно и ролките, та въпроса ми е има ли марка, която ще ми препоръчате, както и ориентировъчно цени на частите и труда. Предварително Ви благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ремък SUN, водна помпа и ролка не знам кви беха моите мн сам доволен GMBако не се лажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sun са никак не лоши, но за съжаление имат перфектни ментета ...гледай да не попаднеш на такова:blink:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ролката ми е NSK, водната помпа GMB, а ремъка GATES на 50000 км са и за сега няма проблеми мисля след още 10000 да ги сменям, цената за смяна е около 40-тина лв, за ролка и ремък беше по около 40 лв броя и водната помпа 50 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с GATES + ролка NSK + работа = 160 лева.Чух за ремък Sun е прфектен но аз вече бях си купил моя.

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги,Ще обиколя по магазините да видя какво ще излезе.....а в кой сервиз препоръчвате да го сменя и съответно цена ако може.Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...моя ремък е Гудиър 40лв. ролката беше 35 лв. ма не помня марката освен,че е японска.Трудът ми е безплатен щото сам ги сменям :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...моя ремък е Гудиър 40лв. ролката беше 35 лв. ма не помня марката освен,че е японска.Трудът ми е безплатен щото сам ги сменям :)

Браво бе колега...майстор ли си или просто си разбираш...че там ми се вижда опасно да се пипа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опасно е да. Може да си прецакате някой пръст, да счупите някой нокът, или да се оцапате. Все страшни неща :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...