Jump to content
bojeto

Търся си сток ВТИ за Проба (София)

Recommended Posts

Здравейте колеги Търся си Сток ВТИ за проба с моя дизел :) Някоя вечер на бояна ,старт от място от летящ както се разберем за мен без значение Колата е Сеат Ибиза 1.9 ТДИ с чеп :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, не пак ли :(- ЦЪКНИ ТУК -ПС: Крайният резултат може да видиш в последните мнения от темата.

Редактирано от Newbie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ща помоля да замълчиш :(:) аз не съм некаф лаладжия да дрънкам глупости.Щом съм преценил ,че искам старт с вти значи колата ми е конкуретна.(Преди години за времето си карах доста бърз CRX VT).Имам представа колко върви едно ВТИ..... офф:РИБА намери ми вти за сверка Поздрави на Форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои Ибизки могат да бъдат много лоши :(Аз лично имам спомени........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе всички подценяват яко дизелите ама колегата иска СТОКОВА VTI за сверка.... според мене работата е кантарна щото ако Ибизата е 160 коня заводска, а и чип... :(

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибизата не е купра демек 160 коня мотора а е по слабата 131 коняДрагича добре го каза :( На Иво му върви добре колата :) Намерих вече ВТИ не е сток но е без значение тези дни ще има проба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам А3-ка със същия двигател и ми се струва,че на колегата бинокъл няма да му трябва.Доста интересна гонка ще е,пишете какво се е получило

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново днес след като се разбера с останалите момчета ще драсна в колко часа и къде ще са гонките който иска да заповядаа за бинокъла ще си го взема :)

Редактирано от bojeto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вярно е. Знае се, че печка с чеп = на по-мощна печка! Такаче има много голям шанс колегата с VTI-ката да падне. Но нали затова е спорт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да докажеш, че правената ти Ибиза върви повече от СТОК VTI ли?! Имам абсолютно стокова VTI-ка и въпреки това не бих се пуснал с теб, по простата причина, че търсиш именно стокова кола, въпреки че твоята не е такава - това за мен е простотия! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божо ти най-накрая да не я зглоби :) ся щи се обада да видим що търсиш стокови :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам координатите на събитието! :) Ще бъде интересно! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Преди години за времето си карах доста бърз CRX VT).Имам представа колко върви едно ВТИ.....

...синичък беше рекса нали гледал съм гонки с него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да докажеш, че правената ти Ибиза върви повече от СТОК VTI ли?! Имам абсолютно стокова VTI-ка и въпреки това не бих се пуснал с теб, по простата причина, че търсиш именно стокова кола, въпреки че твоята не е такава - това за мен е простотия! :)

Ти с нищо не се пускаш от страх да не паднеш.
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако под правена кола наричаш чипната да значи с моята правена ибиза 131 конски сили + чип искам да се пусна със вти даже и да не е сток. днеска със колега от форума имахме желание да направиме стартове но на магистралата имаше много трафик и неуспяхме да направиме нормални стартове се някой ни пречеше.Ще го отложиме или за тази вечер на бояна или за друг път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Преди години за времето си карах доста бърз CRX VT).Имам представа колко върви едно ВТИ.....

...синичък беше рекса нали гледал съм гонки с него :thumbs1:
същия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да докажеш, че правената ти Ибиза върви повече от СТОК VTI ли?! Имам абсолютно стокова VTI-ка и въпреки това не бих се пуснал с теб, по простата причина, че търсиш именно стокова кола, въпреки че твоята не е такава - това за мен е простотия! ;)

Ти с нищо не се пускаш от страх да не паднеш.
ее ма не може всички да сме непобедими като рулмеикъра :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го отложиме или за тази вечер на бояна или за друг път

Не разбрах там ли ще бъдете, тая вечер на Бояна, и към колко часа?! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не сме се разбрали още чакам рибата да видиме ко ще каже по късно ще пиша ако ще има стартове на бояна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде загряваите гумите и да не забравите да вземете фотоапарата ;) ако искате и имате възможност извикаите и хеликоптер да снима отгоре :thumbs1: (туй е шега) Аз си мисля че работата ще е на кантар можеби с малко предимство на вти-то защото е по леко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде загряваите гумите и да не забравите да вземете фотоапарата ;) ако искате и имате възможност извикаите и хеликоптер да снима отгоре :thumbs1: (туй е шега) Аз си мисля че работата ще е на кантар можеби с малко предимство на вти-то защото е по леко ;)

моите очаквания са подобни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не сме се разбрали още чакам рибата да видиме ко ще каже по късно ще пиша ако ще има стартове на бояна

В такъв случай аз отпадам от стартовата решетка, щото по-късно изчезвам от Софията! :thumbs1: Ще мина през Баумакса да видим има ли рейсъри там! ;) Вие пишете какво е станало и ако може видео ще е екстра! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да докажеш, че правената ти Ибиза върви повече от СТОК VTI ли?! Имам абсолютно стокова VTI-ка и въпреки това не бих се пуснал с теб, по простата причина, че търсиш именно стокова кола, въпреки че твоята не е такава - това за мен е простотия! ;)

Ще ме извиняваш но точно с твоята кола нямам мераци да се премеря върви по малко от Сивия ми голф 2 гти ;) ако имащ нещо против ще дойда пак на месечната ви среща да ти покажа!Искам да се извиня на останалите колеги но за мен исказването на колегата е простотия :thumbs1: все пак искам да сравня кола 131 к.с с кола 160 Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като слага чипа колко коня ти показа на динто едва ли е било пак 131коня. ;) така че не е кола 131 вс 160 :thumbs1:

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега мисля ,че не ми схвана мисълта точно защото колата ми е 131 к.с + чип по мои сметки е около 150-160 коня искам да се пусна със вти н а дино не е качвана още надявам се в понеделник и това да стан

Редактирано от bojeto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля ,че темата се разводни доста намерил съм си вти за сверка така ,че спокойно може да се затвори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я затворят спок ;) поне първо да напишете какъв е резултата от гонката успех с ибизата ;):thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да докажеш, че правената ти Ибиза върви повече от СТОК VTI ли?! Имам абсолютно стокова VTI-ка и въпреки това не бих се пуснал с теб, по простата причина, че търсиш именно стокова кола, въпреки че твоята не е такава - това за мен е простотия! ;)

Ти с нищо не се пускаш от страх да не паднеш.
ее ма не може всички да сме непобедими като рулмеикъра :thumbs1:
Хахахахах говори ми за рулмейкъра , клавиатурния рацер, А сега по темата немога да рабера що за хора сте. Човека с ибизата си е сложил чип и иска да я пробва дали си е заслужавало. А вие тоа с чип аз сток вти няма да се пусна... ами недей се пуска никой няма да ти се моли. До кога ще сме такива все със злоба влезе някой иска да се пробва с нещо и всички му отгоре .... нямам думи., или отиваш и се пробваш за шоу или си мълчи, никой няма да ти се моли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, не пак ли :thumbs1:- ЦЪКНИ ТУК -ПС: Крайният резултат може да видиш в последните мнения от темата.

Краен резултат няма, защото не е срещу сток VTI, а такъв който ще ви дере почти от всиччки във форума на лягане и на ставане ;) Taка, че там там темата все още е активна. И гонката е само срещу Сивик, а не срещу другите хонди с VTI мотори.И да направя бърза прогноза. Ако Сеат-а е наистина само с чип... Ще падне от която и да е VTI-ка. Но ако е с по-голямо турбо, кулер и както си му е реда... Ще се наложи да се намеси някоя турбо хонда. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;);):thumbs1:;);):lol: това да не ви е на ивчо от варна купрата !! :lol::lol::lol: за да се направи такъв сеат да върви кофа пари трябватРомане ти поне трябва да ги разбираш . Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха а ти па как реши,че ще падна ? ми е много интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;);):thumbs1:;);):lol: това да не ви е на ивчо от варна купрата !! :lol::lol::lol: за да се направи такъв сеат да върви кофа пари трябватРомане ти поне трябва да ги разбираш .

точно тук мога да поспоря доста тази кола със минимални средства става 200+ на мотор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;);):thumbs1:;);):lol: това да не ви е на ивчо от варна купрата !! :lol::lol::lol: за да се направи такъв сеат да върви кофа пари трябватРомане ти поне трябва да ги разбираш .

Прав си, че трябва пари за случая, но не го знаеш човека какво е налял. А такава ибиза с турбо, кулер, колектор, генерация и качествен ремап вади 200+ коня на мотора. Доколкото знам и тежи 1150 кг. А за купрата на Иво въобще не се говорим защото там са много повече от 200 коня и за там ви трябва нещо в ниски 13-ки да извадите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха а ти па как реши,че ще падна ? ми е много интересно

Защото знам как върви тази кола само с чип. И е всеизвестен факт, че след 150-160 спира да върви. Пробвал съм го. Евентуално при някакви добри обстоятелства може да има някакъв спор на 400м. но не и нагоре.Задоволих ли интереса ти? Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата ми както върви до 140 така върви и до 200 .А това ти какви подобия на такава кола си карал не знам имал съм стартове със Купра 200+ и познай до 200 съм 1 кола и половина от пред.Така ,че айде като нямаш такава кола да не ми обесняваш колко върви :thumbs1: Мисля ,че имам повече наблюдения от теб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата ми както върви до 140 така върви и до 200 .А това ти какви подобия на такава кола си карал не знам имал съм стартове със Купра 200+ и познай до 200 съм 1 кола и половина от пред.Така ,че айде като нямаш такава кола да не ми обесняваш колко върви :thumbs1: Мисля ,че имам повече наблюдения от теб ;)

ТОчно аз ще ти обяснявам. Дай клипа с Купрата 200+ коня как вървиш 1 кола отпреде.Всичко друго е празни приказки. Или лъжеш за колата си , че е само с чип или лъжеш въобще. ТУка хондаджиите може да ги мяташ по черешата, ама мен не си уцелил.П.С. 130-ка Помпа дюза с чип и оригиналното GT1749V турбо не вади повече от 30-40 коня. Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже,това "сектант" под снимката ти всъщност за коя секта е? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално е как във форума на Хонда, спорят собстениците на испански и италиански автомобил :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...