Jump to content
FuckHonda

Да се похваля и аз

Recommended Posts

Ето я и нея

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Има малко забележки, но постепенно ще се оправят.

Предстои смяна на талони и номера с Варненски

Зимни гуми

Обслужване

Малко ремонтче по предницата и реглаж

Климатика не бачка - има в багажника един радиатор с перка и останалата климатична инсталация, дядо ми е монтьор и в момента гледа кво става от тях

На шофьорската врата дръжката от вън е прецакана и вратата от вътре се отваря или се влиза от дясно

Годишна Винетка от януари и прочие

 

Интериора е сивия, нещо което не ми е много на сърце, но се преживява, няма централна конзола, няма шибидах, ел стъклата са мудни, особено при вдигане иначе съм адски доволен и щастлив в момента

А да и двигатела е д15б2 ;):plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам снимките хваща окото :plane: Честито !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам снимките хваща окото :plane: Честито !

със здраве да си я карашсупер е колицата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, открадна ни някой хубавичка от града. Да си я караш със здраве ;)П.П Защо ще сменяш номера, така ще имаш повече сила, особено по варненските пътища :plane:

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! За стъклата - отиваш и си купуваш силиконов спрей за табло, след което напръскваш добре уплътненията на стъклата и раздвижваш няколко пъти нагоре-надолу. Ако не усетиш подобрение (което е много малко вероятно) можеш да свалиш корите, и да напръскаш движещите части на механизмите с WD40 :plane:Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите са мудни... ;) дали не е щото са тип "ножица" :plane:

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито :plane: много безаварийни!не искам да съм гаден, просто мнение - тъй като съм перфекционист и забелязвам детайно всичко - огледай отпред за възможен удар, луфта между капака и бронята не ми се струва еднакъв, няма емблема отпред, но няма и дупки за нея и предната броня е без тези гумени ли са какви са в двете страни, които имат по-старите модели, ако не се лъжа, и каквито има и на задната броня. иначе е уникална, тези коли в черно или бяло са един път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола я гледах още като си търсех аз(това става преди лятото), но ме спря това, че беше на много километри(ако не се лъжа на 250 000).Иначе добре изглежда, да си я караш със здраве и много безаварийни километри ти пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега да си я караш със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито ;) много безаварийни!не искам да съм гаден, просто мнение - тъй като съм перфекционист и забелязвам детайно всичко - огледай отпред за възможен удар, луфта между капака и бронята не ми се струва еднакъв, няма емблема отпред, но няма и дупки за нея и предната броня е без тези гумени ли са какви са в двете страни, които имат по-старите модели, ако не се лъжа, и каквито има и на задната броня. иначе е уникална, тези коли в черно или бяло са един път ;)

Значи 95 та е по ВИН и човека каза че е сменял педния капак ръжди избили нещо и взел такъв без емблема, а иначе е възможно и да има удар :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола я гледах още като си търсех аз(това става преди лятото), но ме спря това, че беше на много километри(ако не се лъжа на 250 000).Иначе добре изглежда, да си я караш със здраве и много безаварийни километри ти пожелавам.

За километрите си прав сега е на 256 хилки, но ако са реални това мисля, че не е проблем за една хонда, предпочитам да пи6е 260 000 отколкото да я взема от автокъща на 130к. и да живея със страхове, че може да са я върнали от над 400кВсъщност като се замисля тези 250к може да са с върнатото :) но двигателя е девствен и си мърка като коте и се държи супер адекватно, и диагностиката показа че е наред, вдигнах я на подемник, и ми направи впечатление че цялата генерация ОТ-ДО е Сток без нито 1 гърне да е рязано и сменяно без заварка, да не говорм за ръждичка, дано да съм уцелил и този път, Вече 3-та хонда пу пу :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече , при кола втора ръка винаги има изненади.Няма значение , ти така или иначе от тук нататък ще си я правиш по твой вкус и каквото има ще го оправиш.Аз вчера карах почти стоково купе , днес моето и нямат нищо общо , направи си я както ти харесва на теб.Изглежда добре колицата и със здраве да си я караш :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да попитам защо и на двата Сивика като си пусна фаровете и часовника губи светлина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не дразни светлината му в тъмното ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога точно да ти отговоря защо, но мога да ти кажа че е нормално, не се притеснявай :rolleyes:относно лайсните на предната броня, ок че колата е 95та, но на задната имаш такива, нова имах предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, колега, изнасяте ни Хондите от Добричка околия :rolleyes: Честита да ти е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,Да си якараш безаварийно и с кеф !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито колега! Много безпроблемни километри то пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги.

Вече е с нови номерца и талони, нова гражданска преглед, гуми(зимни) сменени задни големи тампони носачи и предни носачи, реглаж отпред и отзад

Останаха ми само 3 крушки :D и е готова :) и годишна винетка след 1 януари

На пролет Цялостно боядисване

Впечатленията са ми много добри, търговеца се оказа коректен пич :dunno:

Само ме дразни сивия интериор всеки път като се кача :):)

 

:)

 

тука 1 ден преди да мине в КАТ на село я полях с маркуча

 

Публикувано изображение

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, какво масло се долива на ръчните скорости на д15ката ? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално на Хонда МТФ или двигателно 10в40.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MTF със сигурност, но най добре не го доливай, а го смени, хваща 1,9-2,0 литра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MTF със сигурност, но най добре не го доливай, а го смени, хваща 1,9-2,0 литра.

Колко е литъра и само в Бултрако ли го има :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го при вас в Карада, мисля 22-25 лева беше литъра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с това МТФ бре, на 5 генерация в скоростната кутия се слага двигателно масло 10W40. МТФ е за 6г и нагоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених го днес с 10W40 събра почти 2 литраЦелта на занятието беше не толкова, че нямаше масло, ами да знам, че всички течности са сменени по колата :)Мерси на отзовалите се. Скоро може да направя нови снимки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега ! Много безаварийни километри :) Чакаме новите снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и да я слушаш :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.Някакви модификации очакват ли я ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислям се за лек swap пълна инжекция + втек глава и еку, нещо гледам че имам катализатор, а колата е на доооооооооста пробег, да зема да го махна като сложа тръба/ резонатор, или да го избуша тоз оригиналния да да върна тялото на мястото му, какво ще ме посъветватеИ ламбдата нали няма да дава грешка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) волана не ми се връща като си направя завоя! Ляв-десен няма значение :D Хуква си и ако не го връщам ще стане беля ;хЗа Шарнири ли съм. По колко са 2 от лево /2 от десно Колко деньги да приготвям Реглажа е задължителен нали ?HELP Please ;) Искам да си я направя технически 100% изправна :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! волана не ми се връща като си направя завоя! Ляв-десен няма значение :) Хуква си и ако не го връщам ще стане беля ;хЗа Шарнири ли съм. По колко са 2 от лево /2 от десно Колко деньги да приготвям Реглажа е задължителен нали ?HELP Please !!! Искам да си я направя технически 100% изправна :):P

Смених ляв шарнир всичко се оправи цената му е към 28 лева Волана започна да се връщаИмаше леееко потропване във волана преди - сега го нямаАбе предницата ми е ЧУК :) задницата съшоРеглаж се направи - абе яка работа като се прави нещо да е като хората :) Замислям се за шумоизолации :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...