Jump to content
Phoros

Хонда Акорд проблем?

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Бях пуснал тема преди няколко дни за оборотите че не са ми наред и че не пали колата.В същност се оказа,че оборотите са ми нормални.И може би точно заради невярното ми обяснение за проблема,никои не ми отговори.Извинете ме!Значи сега проблема ми се оказа друг..може би някой се е сблъсквал.Става въпрос за Акорд 97 ма 1,8i.,когато дадете на контакт ключа всички знаем че от бензиновата помпа се чува едно "съскане".Значи качва бензин.При мен се случва от време на време да не се чува това" съскане" и именно тогава колкото и да въртя не мога да запаля.Та аз правя така чакам и слушам като дам на контакт и чуя съскането въртя и паля без проблем,но понякога трябва да давам на контакт по 6,7 пъти.А когато запаля веднъж колата не гасне сама и всичко е нормално,нито прекъсва.Спред вас какъв е проблема???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе се пишат за едни майн релета ако го има твоята, потърси там :) Дано ме разбра де ,че така го обясних :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах на едно място и там ми казаха че сигурно е някъкво реле,ама струвало 180 лв :) ...Тук прочетох че нещо ги презапоявали тия релета..знаеш ли къде ги правят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да не е релето а помпата.Като дадеш на контакт чуваш ли да щрака реле ако чуваш релето а помпата не потарси това реле каде щрака и го смени невярвам да е повече от 30-40лв или ако много пари както казваш взимаш втора ръка успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парво проваи със замерване ако на помпата има ток значе не е релето ако почнеш дакопуваш реле после помпа а мои и да е нещо друго като слаба вразка успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блааа , стига сте го лъгали колегата :D Нарми къде ти е майн релето - на Сивик 5г стои точно над левия крак - знам го защото и аз имам този проблем и като го прави подритвам нещо - някъде си и дори след като съм го дал на контакт , а не съм чул помпата да прикачва гориво се задейства :lol: Направи следното , контакт и ако не чуеш релето , наведи се под волана и ако имаш защитни кори ги свали и се оглеждай за кутийка , ако имаш предположение както колата е на контакт а ти чакаш да ти цъкне помпата я чукни с пръст или твърд предмет ( да не е чук ;) ) и виж дали ще цъкне кутийката и съответно помпата :D Друг начин е да даваш на контакт - успешно , т.е. да ти се пуска помпата и да се ослушваш или бараш кое цъка :P Надявам се ме разбра :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...