Jump to content
pettto

поставяне на плазмен километраж - ПЛОВДИВ

Recommended Posts

Всеки момент чакам куриерът да ми донесе плазменият километраж. Въпросът ми е , къде или към кого бих могъл да се обърна за поставянето му ?

От Пловдив съм. Плазмата е закупена от bktuning.

Ако ли не, поне някой да ми даде упътване за поставяне . !!!

Благодаря предварително !

;)

 

Другото което чакам е скоростен лост : Публикувано изображение

само да видим как ще го закача към 12V по-скоро искам да е вързан към ключа за фаровете. Май-май ще е голямо разкачане ? Идеи ... ?1?

Редактирано от pettto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста теми за плазмите, лесно се слагат, те са гъвкави и ги огъваш леко за да ги промушиш през стрелките, като много внимаваш със същите. Кажи за каква кола става на въпрос, за да може да те опътим по добре кое, как и защо.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам на англичанката как е но принципа е един и същ, сваляш километража, махаш стъклото отпред, Циферблатите се подпъхват без да се свалят стрелките и без много много да ги бъзикаш. Аз моите много лесно ги сложих. леко ги огъваш и ги прекарваш през стрелката. Кабелите вързах за една от лампите за да могат да светят само на фарове. Може да се вържат и към копчето на халогените.

 

За друго в момента не се сещам. Ако има нещо пиши. Дано някой колега с Англичанка ти удари едно рамо че аз съм с 5-та ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич ме няма в тея неща ! Предпочитам да си платя на някой да ми ги постави. Аз работя на този принцип ! Ще почакам още малко ако някой иска да изработи някой лев ... ако не .... ще видим.А върху старите уреди ли се слагат или те се махат ? И как аджеба да прекарам тея кабели там където им е мястото !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да върху старите се слагат, кабелите се прекарват от вътре и излизат отзад. Далеко си ми иначе бих помогнал за монтажа. Дано някой ти удари едно рамо :thumbs1:Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправихме се с един приятел ! Много ти благодаря все пак :(Стана супер . Обаче се чува един много малък /дразнещ/шум когато са включени фаровете. Предполагам ще е от инвертора . Нормално ли е ?Стрелките не светят , но ... това е . сега си чакам лостчето :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно пищене ли има? Ако е така е от инвертора, и при мен го има, но аз си реших проблема, сложих си "спортно" гърне :( Така и не разбрах как се оправя това пищене, казаха ми с нов инвертор но ........ няма пара :thumbs1:Пусни някоя снимка да видим как светят.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще пусна снимки утре . А стрелките има ли някакъв начин да се открояват ? Понеже сега в тъмното почти не ги виждам. Не ,че ми трябват де :( но все пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно си махнал лампичките от таблото, ако е така- върни ги и ще се виждат и стрелките. Ако искаш да изпъкват повече има да се продава и фосфорицираща боя за стрелки. Първия път като си слагах плазмен килиметраж махнах лампичките от таблото, като си мислех, че ще намалят ефекта от плазмата, но стрелките направо изчезнаха. Като ги върнах започнаха да се виждат и стрелките без да се губи ефекта :(

Редактирано от Prelude98

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ме върна в 1-ви клас :( Верно ги махнах лампичките да се еб@ ..... И сега .. наново да разглобявам :) б@сиЩе я видим тази работа . БЛАГОДАРЯ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко снимки

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Вечер ... цепят мрака !! !!!

 

като сложа лоста пак ще кача снимки !

Редактирано от pettto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малко снимки

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Вечер ... цепят мрака !! !!!

 

като сложа лоста пак ще кача снимки !

A колко пари ти излезнаха с куриера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми е любопитно колко пари е излязъл километража и лоста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можели да покажеш как се сжаля таблото и къде има скрити болчета защото и аз имам англичанка и вчера ми пристига километража само че не знам точно как се сваля таблото, благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можели да покажеш как се сжаля таблото и къде има скрити болчета защото и аз имам англичанка и вчера ми пристига километража само че не знам точно как се сваля таблото, благодаря предварително.

Колега отвърташ болтчетата лпито са над таблото те са две на брой,после дърпаш таблото към теб то е щипки като го извадиш има букси за копчетата които са на таблотомахаш ги и таблото трябва да ти е в ръцете,след това за да махнеш пласмасата отпред има щипки трябва едновремено да махнеш,че лесно се чупятвиж тези теми може да са ти в помощhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=50215&st=0&p=442033&hl=+%D0%A0%D2%91%D0%A0%D1%91%D0%A0%D1%95%D0%A0%D2%91%D0%A0%D0%85%D0%A0%C2%B0%20+%D0%A0%C2%BB%D0%A0%C2%B5%D0%A0%D0%85%D0%A1%E2%80%9A%D0%A0%C2%B0&fromsearch=1&&do=findComment&comment=442033http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57752&st=0&p=1057190815&hl=+%D0%A0%D2%91%D0%A0%D1%91%D0%A0%D1%95%D0%A0%D2%91%D0%A0%D0%85%D0%A0%C2%B0%20+%D0%A0%C2%BB%D0%A0%C2%B5%D0%A0%D0%85%D0%A1%E2%80%9A%D0%A0%C2%B0&fromsearch=1&&do=findComment&comment=1057190815

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, абе ще се поизмъча малко ама ще го направя :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...