Jump to content
rothmans101

Тема за размисъл, нормално ли е мъжете да си скубят веждите?

Recommended Posts

Аз съм на мнение че вежди трябва да се скубят само ако си нечовешки космат,или по други части на тялото,останалото е педерастия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol::D :D :D ебахти темата и аз съм на мнение че трябва да се скубят ако ти пречат да виждаш! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Педалска работа !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хич не е педалска работа ако питате мене защото жените харесват това ама вие си знаете :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя жена обича веждите на мъжа и да са по-оскубани и по-добре оформени от нейните :D :D :lol: И аз съм на мнение, че това е мярка когато си с една вежда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суетата се отнася както за жените, така и за мъжете. Нормално е мъж, за който външния вид има значение и не харесва нещо в себе си и може да го промени, то защо да не го направи :D Дали ще си оскубе веждите или бръсне краката(футболистите), или тялото(бодибилдърите). По мое мнение няма не суетен човек. Има суетни и суетни, които вече стигат до крайности :DЖивотът никак не е лек, а на мен направо и идва си оскубя веждите хаха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение ако си така :lol: ,според мен трябва да си махаш поне веждите ,но ръцете не ги одобрявам и аз ! Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че досега се появи една мека китка, очакваме още разкрития :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е редно да си разграничиш отделните космати зони,щото ако веждите ти са свързани в една,а те пък с бакенбардите и ако не си личи къде ти свършва вълната на врата и почва тази на гърба,а оттам и ако брадата ти се е сляла с гърдеокосмението,за по надоле от корема неа да говорим :lol: Ама да си прайш веждите на коцкарско мустаче си е гейщина е.П.С.Краката ги бръснем само лятото,че зимата бахър :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на мен са ми скубали веждите и смело мога да кажа че изглеждам по -добре, разбира се леко оформяне, не правене на някакви чертички, ами самата вежда в по - приличен вид и разбира се разделена от сестра си.Аз обаче като видя космати ръце и ми се повдига, аре мъж иди дойди, да кажем закоравял традиционалист, ама жена - ааа мани мани :D да не говорим за космати крака- тюююю че ми стана гадно амааааа :D п.п Това че човек се поддържа не значи че е изпедерастял. Темата удачна ли е за хонда форум ? оф топик ама то много в оффа отиде :lol:

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих попитал - педерастко ли е толкова много народ да стоим във форума събота вечер и да пишем глупости? Свърши бензина в хондите, бирата в магазините или жените/мъжете? :lol:По темата - аз нямам против обезкосмяването, даже съм привърженик, но в разумни граници. Ако работата е много зле, без значение къде, трябва да се вземат мерки. Стига с тия закостенели схващания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако веждите са ти като на Петко Страшника, малкият внук, първи братовчед... е наложително да го направиш. Но нали сме си тъмни балкански субекти :lol:За колегата по-горе- братле, наистина няма пари за бензин :D Как успя да оцелиш само, затова отивам в студентски да се нашмоля. Ако има колеги дето и те са в района, да се чувстват поканени :D

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен си е педалска работа ма всеки си го разбира както му изнася, бавно но сигурно света отива у лево ама все пак защо да ускоряваме нещата :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A веждите над фаровете скубят ли се?

Търся връзката вежди / авто-форум просто, а вежди на фаровете нямам, и ми е любопитно как им се прави естетическа поддръжка на тях :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То, че не е за тоя форум не е ама.. не мога да разбера кога ще спрете да гледате другите хора кво правят?Кво те интересува кой се обезкосмява някъде си и кой не .. гадже ли ще ти става кво ??Да не сме 18 век..Всеки се поддържа така както се харесва и не виждам смислена причина това да се обсъжда..Да не би някой като е космат като маймуна да е много мъжествен?Тия разбирания са били при първобитните хора...Вече като влеза във форума и се чудя... в hondabg ли съм попаднал или в bg-mama :DХайде лека вечер на всички .. и започнете да обръщате повече внимание на себе си, а не на другите хора :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм ЗА епилацията на ръцете и крака на мъжете..особено ако имат хубави, стегнати ръце... :D а за веждите... хубаво е да се скубят, но само ако наистина има нужда и да не се прекалява : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно съм против повечето такива манипулации. Но всичко е относително. Ако веждите на мъжа са като на осма генерация сивик фаровете - права непрекъсната черта - мисля, че е препоръчително. Но, ако не е, а се прави само за да се "разкрасиш" или да си ги оформиш - не мога да го разбера. Нито пък да си обезкосмиш ръцете и краката, не дай боже гърдите...... Не казвам, че е гейско, въпреки че е присъщо предимно за хората с меки китки, просто ми се струва нелогично, освен ако не си професионален и фанатичен атлет и космите ти пречат. Но това, което не мога да го разбера - да си го причиниш това, защото "мацките такива мъже обичат", или щото "гаджето не се кефи на косми". МИ като не се кефи на косми - да хо'и при некой охлюв! Аз съм си космат и не ми пука, който не му е кеф - да ми яде гъзЪ космат :D :D :D . Даже си се кефя на космите, щото зимно време си имам естествен чорапогащник, топла, пухкава и мека вълна, която си ми пази топло. Тия с бръснатите крака нека мръзнат. Нека новопоникналите косми им бодат като пирони. Вънка вали снег, мен си ми е добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...