Jump to content
dima78

Защо браузъра забива на страницата на този форум?

Recommended Posts

Въпроса ми е отправен най-вече към управляващите този форум..Това съм забелязал на не 1 компютър и поне 3 браузъра - ИЕ, Операта и Хрома на гугъл.Забиването е сигурно, ако отвориш повече от 1-2 страници на браузъра.

Редактирано от dima78

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Хром и отделно Опера на Покет PC-то и от толкова години никога не ми е забивал Форума :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с опера и не е имало проблем - работи си и това е.Виж най- вероятно комповете на които си пробвал са за преинстал или удряй направо форамта - най - добре освежава :o или има конкретно заговор срещу теб и по някакъв начин са проникнали в компа ти и правят мизерииии - съмнителни са тука модовете ;) може да са биле агенти на ДС :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

съмнителни са тука модовете ;) може да са били агенти на ДС :o

Айде ся ше се обиждаме били сме. Бивши няма.А забиването нямам никаква идея защо. Нито има java, нито flash че да причинява това. Може да е някой зловереден софтуер който да го причинява.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми отваря идеално всичко и с трите браузъра :o Проблема може да е в компа ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми отваря идеално всичко и с трите браузъра ;) Проблема може да е в компа ти

Наи вероятно ще му е в компа,и аз нямам никакъв проблем:o Работя единствено с Мозила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е във Вашия телевизор. С нито един от 3-те браузъра (IE, Firefox, Opera) нямам проблем. Особено пък с Опера, която ми е браузър по подразбиране :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е в компютъра ти. Аз от както си смених лаптопа и Google Chrome ми забива на Замунда 100 от 100 пъти :o :o ;) с другите браузери няма ядове и преди с предния ми комп нямах ядове.... Не мога да си го обясня но явно и при теб става нещо подобно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам проблем. Нито с Firefox, нито с Chrome, на 4 различни компютъра.Пробвай да изчистиш cache-a, cookies, всички temp файлове и виж дали няма да се оправи :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам проблем. Нито с Firefox, нито с Chrome, на 4 различни компютъра.

Пробвай да изчистиш cache-a, cookies, всички temp файлове и виж дали няма да се оправи :)

Meрси, колега, това бе най-ползотворния отговор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам проблем с Firefox 3 от поне 5 различни ПЦ-та като пиша нова тема, или цял отговор, в полето за писане не се вижда никъде скрол-а в смисъл мигащата черна чертичка деазнам как да го обясня :) и където и да цъкна с мишката мога да пиша само на последния ред текст :) п.с. дано някой да ме е разбрал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук повечето пишат че нямат проблеми със сайта, ок. Това обаче не ми помага. Определено форума не може да се зареди коректно в Хрома на чичко Гугъл. В момента пиша през неотменимия при Виндойса ИЕ и засега засечки няма. Но го ползвам единствено само за настоящия уеб адрес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...