Jump to content
Майната

Месечна среща Пловдив +++

Recommended Posts

Здравейте отново колеги, наближава по традиция първата неделя от месеца, така че давайте да решим набързо НАКЪДЕ? Единият вариант е да говоря с Митака отново за паркинга на Егоиста - гледам ремонта е приключил там, втория вариант е набързо да си спретнем поредното излетче сред природата. Разполагаме вече с всички необходими декори за това, мръФки и барбекюта има, времето ще е стабилно, така че давайте си мненията. Разбира се ще се радваме да се включат всички колеги от съседните градове. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това се казва ХОРА АЛЯКЧИИИИИ :D само за моабети ги търси и това си е хахаха ,но пък кои бяга от една пържола дет се вика ще се опитам да я оважим тази месечна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ВЕЧЕ И МОЯ МУГЕН Е ГОТОВ И ЩЕ СЬМ НА ЛИНИЯ :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КВО ЩЕ КАЖИТЕ ЗА 40-те ИЗВОРА. :huh::D:huh:

МЕЖДУ ДРУГОТО КУПИХ СТРАНИЦИ ЗА ШАТРИТЕ

Редактирано от ПРЕКЬСВАЧА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40-те извора ми харесва! Въпроса е дали има и други мераклии за там? Нещо постно върви темата, отдавам го на липсата на интернет у доста колеги, но дали не ви идват множко срещите напоследък? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нещо не се наложи да осъствам ще дойда че доста на последък ми се случва да ме няма и ми се иска да се видим групата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
АЙДЕ ПО СЕРИОЗНО ЧЕ ТАЗИ МЕСЕЧНА МАЙ ЩЕ Е ПОСЛЕДНАТА СРЕД ПРИРОДАТА. :lol::lol: Редактирано от ПРЕКЬСВАЧА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Определено е добро решението за 40-те Извора. На Цигов Чарк си изкарах страхотно , на БАКАДЖИКА неможах да дойда, но на тази мисля да дойда само нещо да не ми се обърка плана и да съм на работа, но 96% съм за идване. Дано да е хубаво времето и да не вали хаха да не се налага пак да се крием като мишоци под шатрите. :) Дано повечко се съберем. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там :offtopic: ще видя колко ще събера с мене ии идваме ама час нещо да се даде ? или кой кога ще тръгва за да се чакаме и да караме заедно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също мисля да дойда до 40-те извора :lol:, само кажете към колко ще сте горе, че да не се разхождам чак до Асеновград :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани че направо съм си забравил за емблемата, но няма страшно тя си седи в жабката и си чака хондичката. Ще трябва да съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се но не всички са от Пловдив нито едно от двете места не ми говори нещо.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се но не всички са от Пловдив нито едно от двете места не ми говори нещо.....

Братле спокойно нали заедно ще пътуваме т'ва като излизаме от плд от тракия по път за фунийките дето взимаш! Преди тва може да ме вземеш от нас или да се чакаме някъде и напрао отиваме на срещата до Мебелна къща и газз към Асг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10.30 не е ли малко раничко за попрепилите от предишната вечер а??? Доста хора ползват съботната вечер за душата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10.30 не е ли малко раничко за попрепилите от предишната вечер а??? Доста хора ползват съботната вечер за душата.

Добре казано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се но не всички са от Пловдив нито едно от двете места не ми говори нещо.....

Едното е на излизане от Пловдив по посока Асеновгра предпоследния сфетофар от ляво ти се пада голям магазин за мебели Миебелна къща срещу ня има спирка след спирката паркираш.А другото място е на влизане в Асеновград след първия сфетофа и гледаш в дясно търговски център Сани .Аз ще гледам да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10.30 не е ли малко раничко за попрепилите от предишната вечер а??? Доста хора ползват съботната вечер за душата.

Добре казано
ха хах ах :) Еххх това препиване. Цял ден ще има да се излежявате на поляната. 10:30 си мисля че е нормалноо да се събереем на изхода на Плд- да можее всичко да се подготвим и да си изкараме добре. Дано времето да е с нас :( Айде Rikooo да видим под голям камък каква риба се крие ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само предлагам, предлагайте конкретен час който не е съгласен с този, няма проблеми да се промени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10.30 не е ли малко раничко за попрепилите от предишната вечер а??? Доста хора ползват съботната вечер за душата.

Добре казано
ха хах ах :( Еххх това препиване. Цял ден ще има да се излежявате на поляната. 10:30 си мисля че е нормалноо да се събереем на изхода на Плд- да можее всичко да се подготвим и да си изкараме добре. Дано времето да е с нас :) Айде Rikooo да видим под голям камък каква риба се крие ;):D
Ква риба бре,цял смок се крие:) Аиде да го направим 11.15-11.30 ! Мисля че ще е по-добре и за момчетата от другите градове,че те още по-рано от нас трябва да стават. . . . .нали?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10.30 не е ли малко раничко за попрепилите от предишната вечер а??? Доста хора ползват съботната вечер за душата.

Добре казано
ха хах ах :( Еххх това препиване. Цял ден ще има да се излежявате на поляната. 10:30 си мисля че е нормалноо да се събереем на изхода на Плд- да можее всичко да се подготвим и да си изкараме добре. Дано времето да е с нас :) Айде Rikooo да видим под голям камък каква риба се крие ;):D
Ква риба бре,цял смок се крие:) Аиде да го направим 11.15-11.30 ! Мисля че ще е по-добре и за момчетата от другите градове,че те още по-рано от нас трябва да стават. . . . .нали?????
Мдаамм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колкото решите за мен не е проблем часа Правилно каза Рико за хората от другите градове :) Но колкото повечко коли се съберем толкова повече шоу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА но даваите по бързо с конкретния час че няма време а на мен ще ми е за първи път да доида с вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то на харабия стана като ловно-рибарско дружество,направете една в града за разнообразие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой да ли ще си води и жената че искам да взема моята на сефалък . Та ако има 6те е хубаво да не скучае. :) Пък и някой ако се контузи не дай се боже ще му дадем първа помощ :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбира се аз ще взема моита жена та в колко часа се разбрахме ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам 10:30 на всеки е рано - Ако искате 11:30 на Мебелна на изхода и 12 ще сме в Сани в Асг. и от там 40-те на Цър Пър :) Ако сте съгласни с 4аса пишете че няма време ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ето няколко бързи снимки на местото, което сме избрали за утре.Снимки

Редактирано от Ванкича

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото е супер часа 11 и 30 е идеален ТАМ СМЕ ! а въдици ще взимаме ли ... как е там с риболова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДНЕСКА БЯХМЕ НА ОГЛЕД ОКОЛО ЯЗОВИРА И СЬС АДАША ИЗБРАХМЕ ИДЯЛНО МЕСТЕНЦЕ,АДАША Е ПУСНАЛ СНИМКИ.

СТАВА И ЗА РИБОЛОВ,КОЙТО ИСКА МОЖЕ ДА ИЗКЬПИ ЧЕРВИЙТЕ. :)

Редактирано от ПРЕКЬСВАЧА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За голямо съжаление ще пропусна! Сега се връщам от един язовир и виждам, че съм си изпуснал телефона докато си товарехме въдиците. Сутринта се налага да отивам пак там да го търся, че нали разбирате......6-700 контакта губя, майната му на апарата ;) Направо не съм на себе си! Пожелавам ви весело изкарване, намеря ли си тела, обезателно ще ви се обадя към 12ч!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога точно ще сте горе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ваня,от коя страна е това място и дали се влиза с ниските коли,че от тези пътеща и бабуни,размърдаха се трабите от долу ;) .Ааа и приятно гледане на бързи и яростни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз до колкото ми е позбнато мястото на мене има само един вход или греша?От Асеновград за Първомай и после в дясно по един път до язовира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,мястото е от страната на стената няма ппроблеми за ниските коли до местото където ще оставим колите е асфалт,и до поляната ще слезнем пеша много е близо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз до колкото ми е позбнато мястото на мене има само един вход или греша?

От Асеновград за Първомай и после в дясно по един път до язовира?

ОКОЛО 12:3Оpm МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ СМЕ ХА ЯЗОВИРА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на Майната дано да има късмет да го намери телчето че е много неприятно да си го изгубиш. Крали са ми телефона и много гадна работа всички номера нямат намиране.Късмет Братле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина къмсет Майна с телефона ! Значи остава 11: 30 на мебела последно и от там се запътваме към Асг. към Санито ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...