Jump to content
Busat

Влизам в клуба

Recommended Posts

Здравейте колеги, Днес и аз си купих ХОНДА Сивик 1.4 iS D14A8 1998г.. До преди тази кола съм карал само VW и Audi, последната ми кола беше Audi A6 Avant 2.5 TDI 2002г., и виждам доста голяма разлика не само от Audi-то. Ненамерих нищо за плюсовете и минусите на тази ХОНДА, ако може помагайте с мнения и литература.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!Давай снимки, да видим колата.Инфо ще намериш много из форума, използвай търсачката.Слезнал си от А6,2002г. Ще има доста разлики.Двете коли са различен клас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! С колко врати е колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба колега. Както каза колегата преди мен слезнал си в по-долен клас автомобили така,че не очаквай кой знае какво от колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако наистина си слязъл от А6-и се метнеш на тая умряла 6та-или не си добре здравословно,или се ебаваш с нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако наистина си слязъл от А6-и се метнеш на тая умряла 6та-или не си добре здравословно,или се ебаваш с нас

От този авант да слезнеш и да се качиш на това хонде си е малоумие,нещо будалкаш народа тук ама ай. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Към останалите колеги: Момци какво се очудвате че човека слязъл от ауди, макар и по-висок клас от сивика, като всички в тоя форум сме болни от една и съща болест :P;):P :P При някой е временно и се лекува но при други болестта е хронична и остава до живот ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл при лудите глави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл и много безаварийни километри с Хонделата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако наистина си слязъл от А6-и се метнеш на тая умряла 6та-или не си добре здравословно,или се ебаваш с нас

От този авант да слезнеш и да се качиш на това хонде си е малоумие,нещо будалкаш народа тук ама ай. !!!
Не будалкам никого, ако и ти трябваше да смениш 2 дюзи и 8 носача и други малки но скъпи неща, които са = долу-горе на цената на Хондата, пък и ниската цена на Audi-то, щеше друго да говориш, но както и да е. Хондата е с 5 врати, клима, 4 ел.стъкла и т.н., цената беше 3800 лв., направих бартер и взех 3500 лв., смятам че сделката е добра. Днес и регулирах предницата, сложих 4 нови гуми и колата се промени доста. Общо взето колата ми хареса. Редактирано от Busat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита кола!5 врати, D14A8... това значи европейската версия на 6-та генерация (сглобявана в Англия) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само чакаха да кажеш че е с 4 врати и да ти лепнат етикета на англичанка и черната овца на хондите !!! ама споко колата е много готина аз също бих взел за втора кола една такава англичанка пък нека да я гледат с подозрително око. Дори тук си има отбор на англичанките маи беше в раздел оф топик, никои с нищо не се е оплакал от тях !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си е добре даже. Не сме раздавали етикети моля моля. Аз не успях да убедя приятел да веме точно такава, който избра пак четириврата, но Daewoo. Сега се чуди защо гори повече от Хонда, по-мощна е, но не върви за конете си !!! Дане говорим, че след 100км/ч е страшно да му въртиш волана, понеже не знаеш дали предните колела са на асфалта !!!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами щото знам че англичанките не са много на почит и за това !!! Не виждам кавки недостатъци имат пред японките, при положение че японски хеч или комби няма с 5 врати, а пък искаш Хонда, ще трябва да се спреш на англичанка. Мен си ме кефят винаги си ги заглеждам !!! Преди да купя ЦРВ-то търсех такава, след това преустанових търсенето за около половин година а после рипнах направо на тази :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...