Jump to content
paRADOx

Купих си нова кола

Recommended Posts

Ето и снимки на хубавицата:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Има всички екстри на модела, даже и повече:

оригинални поставки за чаши на корите отзад (за задните места)

3-и стоп

12V

икономайзер :cry:

аудио система :lol:

оригинални калобрани TRABANT

3-та чистачка (отзад)

пръскалки за предния прозорец

оригинална кора за багажното отделение

и др.

 

 

Днес си взех Траби-то и съм много щастлив. Дано хвана много трофейни екземпляри с него, на вилата ;)

:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТОТО,не се познаваме,но се радвам за тебе:cry:Ама и се замисли,дали да я трошиш по язовири,или да я водиш по ретро ралита,понеже от снимките ми се вижда доста запазена.....:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'RadoslavKZ' Ами да ти призная, отидох да си я взема с идеята за риболов по чукарите, но като я видях направо ми разтопи сърцето. Уникално запазена е. Като бонбонче. Ще си я къткам с кеф, и ще си я лъскам всеки ден на вилата. :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, да си я пазиш че верно е запазена доста. Да ти донесе много риболовни трофеи и не само :cry: Супер е колицата.пс: има ли Viteck? :honda:

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cry: . Сложи и една лепенка отзад: "Когато порастна ще стана EG6" :honda::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! Ще сложа лепенка: "Другата ми кола е Prelude" :cry::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :honda: и междудругото е доста проходима кола , когато е с хубави гуми ще останеш очарован как се катери по кални чукари и заснежени участаци. Преди 4,5 години точно такъв същият звяр комби ме остави доста замислен на един язовир как ни измъкна от сериозна кал след сериозен дъжд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EEE наи накрая да се качиш на готина кола :honda:;):cry: .Шегата на страна ма вместо да земеш да лъснеш прелюда се занимаваш с глупости. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за подкрепата приятели.

Мислех че ще ме нахраните яко, но се оказахте изключително разбрани. :honda:

 

пп: Мите, като се видя у пари, ще направя Prelude-a си най-лаченият Prelude в България! Обещавам! :cry:

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитио колега. А за колко го взе, ако не е тайна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти утрепа коня с ластик,ама ако искаш да му правиш СУАП-обади ми се веднага да ти дам един H22A8 за 300лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избухна :lol::cry: Тука нашите рибари си ходят с хондите :honda: Ти защо пребягна до толкова брутален вседеход ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може би защото вилата ми е в Смолянския регион, и от там до реката са 10км черен път. Два шарнира на Прелюда - 200лв с ремонта; Цял Трабант - 200лв! Разход Прелюд - 14.5/100. Разход Траби - 4.5/100.

Данък Прелюд - 136лв. Данък Траби - 6лв...... :cry::honda::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Просто доста елементарна и рационална сметка. :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Добре дошъл в отбора на трабантите :honda: Имам същият екземпляр 601S Deluxe! 87-ми набор. Там където минава Трабанта минава само Уазката. Много да му се радаваш и не забравяй да сипваш масло като заредиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, честито!Баси удара си направил - paRADOx-ално, но факт :cry:Тва е уникален вседеход - сняг, кални наклони - пробвано!Само виж дали ръжда някъде не е тръгнала, че все пак е на доста години :lol:И лепенка на клуба май ще трябва да търсиш :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не им ръждясват веждите като Хонда, имат вечна антикорозионна защита :cry: Екстра е колата за целта отвсякъде :honda: След 4500 оборота не дърпа вече, ама Хондата компенсира тоя недостатък..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

След 4500 оборота не дърпа вече

Амииии това е двутакова машина. Кривата на мощността върви нагоре по оборотомера :honda::cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, само като доближиш язовира го гаси да не наплаше рибата :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега доста запазен екземпляр :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, само като доближиш язовира го гаси да не наплаше рибата :whistle:

:):D :D xaxa :D :D :D Мерси на всички!Ще го изпробвам след две седмици в полеви условия. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа в отбора на двутактовите с Wartburg 353W 1986 с електронно запалване и преден радиатор.Много добра машина и с мн голям багажник - 525 литра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много риба да пренесеш с нея:whistle:Между другото сега очаквам да се разпишеш в темата "Сгоних се ама" с тоя звяр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХахаахАха! Ще снаправя клип като се сгоня с някой циганин(с 2 релси под ръка), но си мисля че съм обречен на загуба.... :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, липсва ти само една караванка да му закачиш и да му махнеш едната свещ да не я обърне по нанагорнището :whistle: иначе колицата е екстра за риболов, аз съм карал трабатула 601S :D много проходима машинка е наистина :) имаше един лаф.... подържаш мотор караш кола :D да ти е честита :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,честито и от мен!Готин дзвер си взел! :whistle: Остава само целия да го напълниш с рибоци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе гледам купих си кола тема, викам някой нов колега не поглеждам кой е писал темата, пък то ти :(:) ей викам къв вседеход ли си е взел, чакай да видя, а нашия избухнал с траби :D Ееее возили са ме в такова нещо, ма то не беше ли със скорости горе до волана :( .Ми мога да те поздравя и и много безаварийни километри :P п.п На прелюда напиши: Другата кола ми е траби :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде предизвикал съм те на месечната,да те пробам със скутера.Или вече е на вилата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде предизвикал съм те на месечната,да те пробам със скутера.Или вече е на вилата.

Вече е на вилата :)

Днес успешно премина 300км без проблем!

:D

 

 

Ще продължа темата със снимки след първия ми успешен риболов с него.

 

Поздрави, и пожелавам на всички такива малки щастливи моменти като този, който изживях последните 2 дни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...