Jump to content
lasthit

въпросче

Recommended Posts

значи млад шофьор сам и искам да си купя кола спрял сам се на honda civic или mitsubishi galant но мога да отделя до 5000-5500 лв и се чудя коя е подобре да си зема за тези пари и коя ще ми гори по малко и коя щте ми излезе по отдачно да си взема извинявам се за малко тапия вапрос но сам начинаещ и неразбирам много :huh::wub:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амми колега за тези пари можеш да си вземеш читава д16-ка 125 коня... със климатик и още тем подобни екстри зависи какво искаш хондата-ще ти прави по голямо одуволствие ако си 20-25 годишен и ако ти харесва да караш бързо няма спор хонда....

Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амми колега за тези пари можеш да си вземеш читава д16-ка 125 коня...

Та две и една за части :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амми колега за тези пари можеш да си вземеш читава д16-ка 125 коня... със климатик и още тем подобни екстри зависи какво искаш хондата-ще ти прави по голямо одуволствие ако си 20-25 годишен и ако ти харесва да караш бързо няма спор хонда....

Извинявай, ама тая хонда по бърза ли е от 163 коньовия галант ? .. :huh: Ма защо ли те питам :wub: , то по отговора ти личи колко си запознат с галантите.. ;) Иначе правилно го насочваш към Сивика, защото за тея пари ще вземе най скапания галант на пазара и докато го вкара в пътя, пак ще му легне 8-9 к. колкото си вървят и читавите..Галанта си е по- кола отвсякъде, но е за хора с по високи финансови възможности ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си взема сивик няма какво да мисли ще си го стегне.... галант нали казах ако си семеен.... (голям колкото една катафалка) :wub: бъдзикк...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галанта, не е като да не гори... Сивик-а определено ще ти е по-изгоден, а и пари ще ти останат да го постегнеш след като го купиш :wub: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама брат какъв сивик търсиш определено... хеч, купе, седан ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами зависи купето става за тунинг... а и хеча не остава по назад... купето е по голямо... даже преди време видях един червен хеч с Б18ц4 169 коня за 5000 още се продава... но вече тука си е твоя работа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ето ти няколко оферти http://www.cars.bg/u195999 тази кола е на колега от форума даже си има и тема колата ми изглежда доста лачена ето я темата и http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=33604, другата е http://www.cars.bg/u154629 пак на колега от форума, и последната оферта си е много добра http://www.cars.bg/u150742 вти за 5500 като има предвид виждал съм го на живо добре изглежда от тук нататък работата е твоя... ако мога да помогна с нещо пиши...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не вдявам как въобще ги сравнявате двата автомобила ? :angry:

Галанта си е по- кола отвсякъде, но е за хора с по-високи финансови възможности ..

Това е. Като нямаш достатъчно средства взимаш Сивик, като имаш взимаш Галант . Все едно да почна да се чудя да ли да си взема Сивик или Леген .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си намериш читав Галант скачай в него :D Просто няма място за сравнение със Сивик :D Вземи това,което най ти допада :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако ти трябва кола за юркане Сивик ВТИ,ако е за возене и удобство Галант .Галаната гори повече и има по скъпа подръжка,но има страхотна визия и возия и също подлежи на тунинг :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно да почна да се чудя да ли да си взема Сивик или Леген .....

Теро, ако още се чудиш ;) избери Сивика, особено ако Легена ще е за 5000 лв.. ;)

Ако си намериш читав Галант скачай в него ;) Просто няма място за сравнение със Сивик ;) Вземи това,което най ти допада ;)

Колега, то е ясно, че ако ги сравни и покара двете коли, Галанта ще му допадне повече ..Въпроса е дали си струва за тези пари да вземе Галант, а отговора е не.. ;) Читавите Галанти струват двойно на това, което е заделил колегата, така че ще му трябват още едни 5000 лв. за да кара наистина Галант..Най добрият избор в неговият случай е Сивика .. Подръжката му е по евтина и е по икономичен..Галанта е голям кеф ;) но си има цена.. ;) Редактирано от mar_tod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих препоръчал сивика.Както пише колегата горе по-евтина за подръжка и ще се изкефиш много повече.А и не мисля че Галант е за млад човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи млад шофьор сам и искам да си купя кола спрял сам се на honda civic или mitsubishi galant но мога да отделя до 5000-5500 лв и се чудя коя е подобре да си зема за тези пари и коя ще ми гори по малко и коя щте ми излезе по отдачно да си взема извинявам се за малко тапия вапрос но сам начинаещ и неразбирам много ;) ;) :P

хондата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...