Jump to content
pgh

И без стикер ще ме познаете :)

Recommended Posts

Все още не съм се докопал до стикер на клуба, лента за номера или подобно, но пък вече ще можете да ме познаете по това :

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това е много ценно. От къде си го купил или направил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е колега, браво. Това през задните прозорци ли ще се вижда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аууу искам и аз такова :) Че там на огледалото си трябва нещо дребничко, минах от зарче, сега съм закачил презерватив, ама искам такова :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се получи по следния начин:На морето имаше една по-скоро сергия отколкото магазин, където продаваха тениски с най-различни щампи. Като се загледах по-обстойно забелязах тези миниатюрни тениски, които ги ползват за щампи "Бебе в колата". Фокусирах принтера за трансферен печат, лаптопа и пресата и се зароди идеята. Човека се оказа доста отзивчив. Влезнахме в нета свалих логото на хонда и му показах горе долу какъв е шрифта "Fan club" и след няколко минути имах 2 такива на цена 6.00лв за брой. По принцип това могат да ви го направят във всяка фирма която се занимават с щампи и тениски, стига да имат заготовки от тези малките.И да на задното стъкло ще седи закачено с вакуумче.За под огледалото не мисля че ще е подходящо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност чак сега забелязах химикала до него, наистина е за отзад, на огледалото ше пречи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност чак сега забелязах химикала до него, наистина е за отзад, на огледалото ше пречи :)

Spezov Мите ти си циганин :D само глупости мислиш за твоята кола и искам презерватива. Иначе тениската е много яка браво :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[ искам презерватива.

Ей я да му върнеш презерватива !!! Човека си го ползва редовно как така ще му го вземаш :) Относно това - по скоро някъде из нас до сувенирчетата, не и в колата :D Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хитра идейка кефи ме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но с тази малка тениска ми навява асоциация на БЕБЕ в колата. По-скоро знаменце да бъде или нещо друго. Иначе идеята ти е била супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наистина си имам и бебе в колата от време на време така че.... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от каде взе тая глезотийка фен ? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се получи по следния начин:На морето имаше една по-скоро сергия отколкото магазин, където продаваха тениски с най-различни щампи. Като се загледах по-обстойно забелязах тези миниатюрни тениски, които ги ползват за щампи "Бебе в колата". Фокусирах принтера за трансферен печат, лаптопа и пресата и се зароди идеята. Човека се оказа доста отзивчив. Влезнахме в нета свалих логото на хонда и му показах горе долу какъв е шрифта "Fan club" и след няколко минути имах 2 такива на цена 6.00лв за брой.

Хитра идейка кефи ме :D

от каде взе тая глезотийка фен ? :D

:angry: аз ли съм нещо :D или ..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен,чукча не читател,чукча писател....затова не се чуди. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само при мене ли не излиза т'ва чудо.Нещо не се показва снимката ;)

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...