Jump to content
paRADOx

Визуален тунинг No.10

Recommended Posts

Този път смятам да ви затрудня максимално с тази задача:

Публикувано изображение

 

Тук освен външният облик, трябва да промените и всичко под капака на автомобила!!!

Може да добавите нов двигател, турбо пътища, кулери и др.

Освен това забелязвате, че колата не е в един цвят, и няма да е толкова лесно да я 'пребоядисате', както беше в предишните задания. :mellow:

 

От вас се иска творчество, изобретателност и качество на работата. Времето го имате:

 

краен срок за предаване на творбите чрез ЛС или e-mail: radocar@abv.bg - 26 Септември 2010

 

Надявам се тази задача да ви амбицира, и с този предостатъчен срок за действие да се справите отлично!

Пожелавам успех на всички!

 

 

пп:Дано този път се съберат максимално много творби, за да дадем кураж и на останалите колеги които може би се двоумят дали да участват и те във вече придобиващия популяризация Визуален Тунинг на БГ Хонда Форум!

 

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това наистина е интересна задача, :mellow: щеше да е по-добре обаче ако се виждаше цялата кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съгласен с колегата над мен! :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То отстрани какво да й се тунингова чак толкова. Под капака обаче ще е интересната част :mellow: Който събере в коша някоя К20-ка турбо, според мен е победител :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми доизрадетея :mellow: нарисувайте :) и останалото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми доизрадетея :mellow: нарисувайте :) и останалото.

Правилно. Оформете я цялата кола. Нали сме (полу)професионалисти. :)

Имате свобода на действие. ВИЕ сте от тук нататък! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми доизградете я :mellow: нарисувайте :) и останалото.

Правилно. Оформете я цялата кола.
Как не се сетих по-рано. Трябваше и това да го включа като задължително условие. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не е късно :)Това ще е сигурно най-трудното състезание. Усещам как само про-та ще участват :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се надявам на масовост и на поне 10 различни проекта. Много ще се изкефя ако стане така. За това дадох и 10 дни срок за работа. Всяка вечер човек да си отдели по 20 мин и ето ти един завършен проект! :)

 

Приканвам всеки който има желание да участва!

 

:mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги снимката е много НЕподходяща. Не очаквайте добри резултати(ако въобще има такива). Идеята на това състезание не е да покажем колко добре умеем да работим на Photoshop, а да се покажат оригинални идеи и креативност. Тази снимка ще затрудни всички, но поважното е, че голяма част от хората ще се откажат.Да не цапам темата, но ето една подходяща според мен CRXпоздрави

Редактирано от rockDrive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги снимката е много НЕподходяща.

Напълно съм сагласен че снимката е неподходяща , и съм несагласен за рекса :angry: да не сменяме стила на темата може да сменим снимката ...И на мен ми се струва че почти няма да има кандидати за слава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо снимката е неподходяща? Не ви харесва качеството предполагам? В това ли е проблема?

 

Или мислите, че много малко хора ще се заемат със задачата? Аз не мисля така.

Който го е страх от мечки - не ходи в гората! Задачата е трудна - ДА! Това е идеята!

А не просто да се смени цвета на колата и хайде ето ти тунинг. Сега ще видим кой го е страх от мечки и кой - не! :)

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо как се справят хората с ВТ 10. Има ли вече шедьоври

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а каква е целта всъщност на това упражнение?че гледам имаше и други подобни животоспасяващи теми от преди време.да видите колко хора са безделници и имат свободно време ли?:Pи за какъв кур ви е да рисуват друг двигател и турбо пътища,ако го правят хора дето си няма идея кое - къде трябва да отиде и защо е там?приятно занимаване от мен,но наистина ми е чудна подбудата в целия този труд дето кипи.п.п.аз все още имам една баня дето има нужда от проект,но нямам нахалството да си поискам от друг да ми свърши работата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'prelude' Не разбрах идеята на поста ти, но то си е и твоя работа.Няма развитие по темата. Не съм получил нито една разработка. ВТ 10 пропада. Ще пусна ВТ 11 с нов модел автомобил, който да ви амбицира, и да може да се оцветява лесно, за да се спести време и труд. И задължително ще е с много добро качество, за да няма оправдания..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'prelude' Не разбрах идеята на поста ти, но то си е и твоя работа.Няма развитие по темата. Не съм получил нито една разработка. ВТ 10 пропада. Ще пусна ВТ 11 с нов модел автомобил, който да ви амбицира, и да може да се оцветява лесно, за да се спести време и труд. И задължително ще е с много добро качество, за да няма оправдания..

На бъгларски сън го написал,какво има дето не може да се разбере?Каква е идеята на тези твои теми?Награди ли раздаваш,изложби ли организираш някъде с тях?Предаваш ги в работата от твое име,за да трупаш престиж за работа с фотошоп ли?Какви са тия крайни срокове,какви са тия задачи?Просто не схващам и затова питам.Ти можеш ли да ми отговориш на чист български език,за да те разбера и аз?Едно от предположенията ми е че си водиш статистика колко от хората тук са безделници и ще се хванат на въдицата,но може твойта идея да не е точно такава , затова те питам да я споделиш.Не знам дали само на мен ми изглежда странна една такава тема,но наистина не виждам смисъл да плюсваш по някоя друга таратайка с марка Хонд или някой wallpaper на S2000 и да очакваш някой да си изтече очите на монитора за да я преправи в своя собствена трагедия.Затова питам дали даваш награди накрая или правиш изложби с тези изкуствени хонди?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не толкова градивна критика, няма смисъл. Правиме го за удоволствие, може пък някой да почерпи идея, а и те кара малко да помислиш. Да вложиш въображение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неговата критика е доста далеч от 'градивна'. Усещам че влага лично отношение и то спрямо мен. Можеше да ми го напише на ЛС, но въпрос на преценка. Не смятам да се занимавам с безпочвената критика като тази.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Whoa :D

 

@prelude, ти винаги си ми изглеждал много адекватен и здравомислещ във всички теми . Сега много странно разглеждаш "състезанията" по визуален тунинг. Крайни срокове са нужни, защото иначе хаотично всеки ще пуска разни работи, а целта уж е да се направи анонимна анкета, за да се избегне субективния елемент " пил съм бира с тоя пич, ще гласувам за него, въпреки, че оня другия пич се е справил по-добре!" примерно ...

Не знам защо определи тунинговащите виртуално като безделници :) Когато правиш нещо което ти е приятно - например да създаваш или променяш нещо спрямо твоето виждане, това не е загубено време. В началото ( първите няколко теми за визуален тунинг ) беше малко странно наистина, защото се предлагаха някакви награди, имаше опити да се наложат някакви странни ограничения от сорта на кои части трябва да се сменят по колата за да се сметне за виртуален тунинг, но сега за мен, а както виждам и останалите колеги, това"състезание" е просто приятно упражнение с фотошопа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да спрем пиш*омеренето сега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...