Jump to content
Milen_Sto

Шампионска лига сезон '10 - '11

Recommended Posts

Предлагам тук да обсъждаме предстоящи мачове, както и играни такива през стартиращия сезон, всеки да каже кой е фаворитът му.....Като фен на Ман Юнайтед съм те да грабнат купата, с времето ще видим ;) Иначе очаквам големи неща тази година от Реал и Моуриньо, стискам палци и за любимия италиянски клуб - Милан. Ааааа, довечера Иванков играе в ШЛ ;)))))))))))), това за всички ЛЕВСКАРИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барселона винаги е бил мой фаворит и смятам че ще са непобедими ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tо и миналата година уж непобедими апък.. То затова футболът е интересна игра, а топката е в женски род ;) Аз лично симпатизирам на Арсенал и силно се надявам най-накрая играта им да се възнагради подобаващо. Adi0, така като гледам ще има доста словестни престрелки с теб в хода на турнира ;) ( шега разбира се ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реал, Юнайтед и Браса, винаги са фаворити, има незабравими мачове по между им, но когато някояа скрита лимонка ги изхвърли от турнира умирам от кеф, за това обичам този спорт никога не се знае какво ще стане след 90 мин. няма непобедими. А спецялно за Реал мисля че сбъркаха с Жозе, той залага на защитна тактика а това не е в стила на този клуб, тази година (като предишните две) ще са зле, мое мнение. Моя фаворит тази година е Челси ;) крайно време е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на Арсенал вече чакам този сезон нещо по-запомнящо се, че в последните години нищо не сме взимали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Манчестър Юнайтед е моят отбор.

Редактирано от ivan_77

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн силен мач за Барса снощи, Ман се сетиха в края да играят, но това 100% е някоя идея на Фъргюсън, той си знае. Трънчо, винаги съм имал респект към Арсенал :P За "жалост" ще пийна тая вечер и няма да гледам съвсем мачовете, но се очертават интересни двубои - Байерн-Рома, Шахтьор-Партизан, Марсилия-Сп Москва, Реал, Милан, Челси и Арсенал мисля са фаворити в първите си двубои, въпреки че на Моуриньо, според мен, ще му е трудно с Аякс, Клуж-Базел - за тях никаква идея :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен фаворитa си е Байерн :dry:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е Челси да вземе купата :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има само 1 Шампион тази година и той е МИЛАН! :mellow::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да добре започнахме! :mellow::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е Челси да вземе купата :mellow:

Даааа, жалко че нямах никакви пари, вчера се изкараха лесни от Челси и Арсенал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на света има само един отбор и той се казва- Байерн Мюлхен :mellow: стискам им палци да не става като миналата година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се запише и един фен на настоящкия носител.Надявам се да се преставим добре въпреки неубедителния старт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на света има само един отбор и той се казва- Байерн Мюлхен :) стискам им палци да не става като миналата година

:) :) :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Манчестър, както винаги, дано наш Бербо, кат не ще да играе за национала, поне там да я свърши няква :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не и МАНЧЕСТЪР тези мрасни гадни гнусни ... :) :) :):angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...