Jump to content
slus4o©

ГОДИШНИ ТЕХНИЧЕСКИ ПРЕГЛЕДИ

Recommended Posts


Колеги, днес ми правиха Технически Преглед
и бях изумен от цената която платих 20 лева, :)
като няма и преди месец бях с моята си кола и за нея ми взеха 39 лева :(

за тия смешни парици ми прегледаха амортисьорите, спирачките и газов
анализ с уред който мери дигитално оборотите и температурата на маслото :dry:
за да не се поставяте в моето набутано положение споделям детайли които може би
важът и за всички останали градове където има София Ауто :(




Необходими Документи:

1. Гражданска Застраховка
2. Голям Талон или копие от него

Цена: 20лв.

Контакти: 1839 София
ул. "Челопешко шосе" 40
тел. 02 42 141 78

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде из дълбоката провинция...днес ме обрулиха 30 кинта като колата дори не е влизала в пункта за проверка... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз В Габрово си я направих март за 18 лева :PГаброво все пак :rolleyes::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах на "Диана"-та в Люлин. Там си ходя от 3 години вече и днес ми взеха 30 лв., миналата година беше нещо от сорта на 25-28 лв. (не съм сигурен). Странно впечатление ми направиха спирачките: с оригиналните накладки спирачната ефективност беше 55%. За да минеш прегледа трябва да е над 50%. На следващата година (вече с дискове и накладки на EBC) на същия тест - 75-80% (не помня точната стойност) спирачна ефективност, а дори не бях ги "разтрил" подобаващо (трябваше да са загрели за да спират добре) преди да отида на теста! Сега съм с накладки TEXTAR и днес едва го добутах до 60%, т.е. над нормата и малко по-добре от оригинала, но несравнимо с предните. Я освен, че сте минали, се похвалете и с какви накладки и колко е била спирачната ефективност?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете къде мога да отида в Люлин на ГТП ( с газова уредба съм)?

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако някой е ходил скоро да каже дали искат документ за платен данък :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли се прее.ах с 42 лева ? Не е истина !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се си най пре...ния спи спокойно аз февруари платих 70 лв. Нямах платен данък и не търсих много на първият съгласил се минах. Но по принцип такава им беше цената и за редовните ;)http://www.bgmaps.com/link/66CC266B5F84FB0F6B287904529460F8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли се прее.ах с 42 лева ? Не е истина !

Не си се прее...л , споко, спи спокойно :) Цената за прегледа в момента е около 40-50лв в зависимост от сервиза, ниските цени които са те притиснили са от 2010г.От тогава насам,въведоха камери и електроно издаван талон за преглед със холографски стикер,което беше основание да се вдигнат цените :) Стикера за предното стъкло се калкулира към 8лв, на бланката пак там някъде,и ето ти преглед двойно по скъп от 2010г. , тъпанарски, типично по Български, начин да ти вземат повече пари, за нещо което не би трябвало да струва нищо.Един вид косвен,скрит данък.Колкото на въпроса на колегата за бележката за платени данъци, в момента е почити невъзможно или поне много трудно да намериш място където да минеш без нея, то Дянков как ще изпусне някой лев, от 1 януари ще има данък върху влоговете, а скоро и като се изсереш, пак ще плащаш данък :) Редактирано от nightfighter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още има варианти да се мине без данък, въпроса е че тръгне ли системата ще почнат да връщат. Ако някой се интересува за такъв пункт в Люлин или Младост да ми се обади ;) По разбираеми причини тук в темата няма да дам координати.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих днес на ГТП + АГУ в Люлин 3 (зад пощата). Платих 46 лв. Има още 2-3 места в Люлин, които знам, но там първо, че беше със записване на часове и второ искат 60лв. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия луди ли са? 30тина кинта дадох преди 3 месеца. Тук при нас. Имах си данък и паспорт на газовата и си минах като пич :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...