Jump to content

Recommended Posts

Колеги доиде време и аз да прогледна в мрака, искам да попитам има ли оригинално инсталация за халогени и копче за включване на халогените на 5 генерация хеч, има едно до копчето за люка то ли е но няма окабеляване до него, моля помагаите че не ми се реже инсталация и да окабелявам на ново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 43 преглеждания неможе никои да не знае отговора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...моята нямаше прекарана инсталация предполагам и твоята ако не е имала преди това халогени.Копчето моето оригиналното не му пасна буксата с тая на халогените които бях закупил и сложих копчето което вървеше с тях макар и по грозновато,иначе халогените си вървяха с кабели бушони и реле комплект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални ли ще си купуваш или ментета, или оригинални на старо от морга? И аз съм се чудил да си слагам и просто питам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оригинални марка STANLEY съм си взел но без инсталация благодаря на колегите за информацията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,моята има халогени,които баща ми е слагал още навремето когато я е купил (92 година).Инсталация няма прекарана заводски,но към комплекта оригинални халогени има окабеляването,гумени тапи за преминаването на инсталацията от купето към коша,релета и всичко друго необходимо.Режат се решетките на бронята,прекарва се инсталацията,монтира се копче на таблото (отстрани над бутона за ел огледалата) в едно от празните местенца и се включват халогените с букси към инсталацията и всичко е 6 :lol: Надявам се да съм ти помогнал.Ако се интересуваш точно как стават нещата,някъде имам и user manual,направен много подробно,където всичко е описано :worthy: успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оргинално инсталация нямат,освен ако не си имал преди.ибейските идват с всичко.на мен ми изгоря диода в копчето и сега си търся.а,и няма да прогледнеж хич даже и ксенон да им сложиш.самовнушението е голяма работа.просто ще имаш един красив фейс.

няма как тая пучи въшка да извади определен сноп светлина,че да освети

 

Публикувано изображение

 

ето ги само с халогени колко, светят чисто нови са

Редактирано от W-POWERRRRR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата kazadores даи тази схема да видя каде,какво и как

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо ти е схема, те са 5 неща на кръст? Не се сещаш от къде да прекараш кабелите ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оргинално инсталация нямат,освен ако не си имал преди.ибейските идват с всичко.на мен ми изгоря диода в копчето и сега си търся.а,и няма да прогледнеж хич даже и ксенон да им сложиш.самовнушението е голяма работа.просто ще имаш един красив фейс.

няма как тая пучи въшка да извади определен сноп светлина,че да освети

 

Публикувано изображение

 

ето ги само с халогени колко, светят чисто нови са

С този пост няма да съм много полезен на колегата dan4o (за което се извинявам), по пък искам да отбележа, че не съм сгласен с този отговор. Имам приятел с 6 ген сивик и неговите халогени светят като късите на фаровете. Мисълта ми, е че явно имат значение марка, модел. Неможе да се вадят такива заключеня от еденичен случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,естествено,че има значение какви са халогените.Разликата в светенето между оригинални и китайски е двойна.Виждал съм го с очите си като паркирахме 2-те коли една до друга и ги пуснахме.Затова съветвам,ако гоните ефект - решението е само оригинални (разбира се и на двойна и тройна цена) :dry: но ако е само за красивия външен вид,китайките също стават.Аз съм използвал моите в мъгла и определено твърдя,че вършат работа. Колега (dan4о),в момента не мога да ти дам схемата,понеже не е при мен,но края на седмицата ще я взема и ще ти сканирам всичко необходимо и новата седмица ще ти драсна лс да се разберем как да ти я пратя.Поздрави :)

Редактирано от kazadores

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм с оргинални марка STANLEY наистена светят в пъти по вече от китаиските затова съм сагласен пробано и е доказано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...