Jump to content
vesivanova

Пловдив-въпрос за платен паркинг

Recommended Posts

Ще ходя из Родопа планина -10 дни.Начална и крайна точка на маршрута ми е Пловдив - автогара Родопи, мисля, че е до гарата.Търся добър паркинг, на който да поверя колата си за 10-тина дни.Моля за съвет колегите от Пловдив и точно местоположение.Благодаря Ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ходя из Родопа планина -10 дни.Начална и крайна точка на маршрута ми е Пловдив - автогара Родопи, мисля, че е до гарата.Търся добър паркинг, на който да поверя колата си за 10-тина дни.Моля за съвет колегите от Пловдив и точно местоположение.Благодаря Ви!

Точно до гарата не знам да има , но километър след гарата има доверен паркинг :D Намира се точно до 1-во районно - гара Родопи се намира в кв.Кичук Париж ( малкия Париж :D ) на бул.Македония , в края на бул.Македония е 1-во Районно(има бензиностанция Шел) , а срещу него е и паркинга . Не мога вече да ти кажа цени , но преди половин година плащах по 40 лв на месец :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно до гарата не знам да има , но километър след гарата има доверен паркинг :D Намира се точно до 1-во районно - гара Родопи се намира в кв.Кичук Париж ( малкия Париж :D ) на бул.Македония , в края на бул.Македония е 1-во Районно(има бензиностанция Шел) , а срещу него е и паркинга . Не мога вече да ти кажа цени , но преди половин година плащах по 40 лв на месец :D

Не е важна цената, може ли помощ - Google-Earth или точен адрес?Извини ме, не познавам Пловдив. :D PS: Не се рови, по описанието ще го намеря. Мерси! Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук е паркинга, а автогарата е еииии при оня стадион до ул. Д талев :Dhttp://www.bgmaps.com/map.aspx?city=plovdiv&tip=1〈=bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно до гарата не знам да има , но километър след гарата има доверен паркинг :D Намира се точно до 1-во районно - гара Родопи се намира в кв.Кичук Париж ( малкия Париж :D ) на бул.Македония , в края на бул.Македония е 1-во Районно(има бензиностанция Шел) , а срещу него е и паркинга . Не мога вече да ти кажа цени , но преди половин година плащах по 40 лв на месец :D

Публикувано изображение

Това ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата Tino ти говори за този паркинг ,а автогарата е само нагоре по бул.македония

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за платения паркинг в началото на пешеходния мост? Надежден ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надежден е,има охрана.главно двукрилни гардероби си оставят там джиповете.говоря за от страната на главната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я стига дивотий!Имам гараж свободен.Живея наблизо.Обади ми се като пристигнеш или по-рано да се срешнем,да те водя.-0888 509 617.И ще ти е безплатно. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно до гарата не знам да има , но километър след гарата има доверен паркинг :D Намира се точно до 1-во районно - гара Родопи се намира в кв.Кичук Париж ( малкия Париж :P ) на бул.Македония , в края на бул.Македония е 1-во Районно(има бензиностанция Шел) , а срещу него е и паркинга . Не мога вече да ти кажа цени , но преди половин година плащах по 40 лв на месец ;)

Публикувано изображение

Това ли е?

 

Vesi това е паркинга ;) нямах възможност да ти го постна вчера . Или иначе Емчо предлага много добра оферта също ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надежден е,има охрана.главно двукрилни гардероби си оставят там джиповете.говоря за от страната на главната

Мерси много. Понеже в Пловдив отсядам на около 300м оттам, а не ми се ходи пак до наказателния паркинг до гребната база :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Извинявам се, че ви връщам към стара тема, но имам следния въпрос:Може ли някой от вас да ми каже дали в района на Автогара ЮГ има голям паркинг, на който можем да паркираме наш автобус?Ние се занимаваме с редовни автобусни линии до Р. Гърция, и всеки следобед в Пловдив пристига наш автобус за 1 нощувка, като на следващата сутрин в 7:30 отпътува за Солун.Ще бъда много благодарна, ако някой от вас ни помогне с контакти на денонощен охраняем паркинг.По - горе беше посочен един на ул. Македония, можете ли да дадете тел. за контакти?Като цяло ние сме със седалище и адрес на управление в София и се оказа доста трудно дистанционното намиране на паркинг.Предварително благодаря!Поздрави,Веселина МТТ - София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...