Jump to content
boban

Hr-v от предно на 4 по 4 , как

Recommended Posts

Здравейте колеги , ще ми се да я направя 4 x 4 ,знам че става , всичко е вьзможно, но струва ли си ? HR-V 105 к.с. 4 вр.

Редактирано от boban

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова скоростна кутия , евентуално пласмаси в купето , кардан , диференциал , нови носачи , топка на лоста , може би компютър , амортисьори , пружини , кажи го направо окачване , монтиране и разпробиване на купето .... Нямам опит , но предполагам картинката ще е такава :lol: Заслужава си ако ти излезе изгодно някое блъснато , на което да му вземеш частите и да си ги монтираш сам :) Предполагам , ако си плащаш за цялата процедура на някой 3-4000 лв може и да те оправят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , ще ми се да я направя 4 x 4 ,знам че става , всичко е вьзможно, но струва ли си ? HR-V 105 к.с. 4 вр.

Със тези 105 к.с. определено не си струва....Слабичък е този мотор за такава система ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Honda HR-V (Gh) / 1.6i 4WD (105Hp) 5dr не знаят че 105 коня е слабо за таия система.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва си е адски много и сложна работа но не мисля че 105 к.с. са и малко... Има Витара 80 коня ама си варвят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто забрави, не е невъзможно ама по добре си продаи тая и си купи такава 4х4 инак може да ти излезе колкото още една кола и пак няма да е същото. И за кво ти е тва 4х4 като то се включва чат пат при нужда, реално 90% пак ще си караш на предно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм црв без 4х4, там разликите бяха в кардана, задния диф, тампоните му, кутията имаше тапа вместо изхода за кардана. Иначе казано, трябва да се купят тези неща.Не знам дали ще ти трябват задни носачи, според мен, ако намериш частите ефтино за трду ще ти трябват 500-700лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто забрави, не е невъзможно ама по добре си продаи тая и си купи такава 4х4 инак може да ти излезе колкото още една кола и пак няма да е същото. И за кво ти е тва 4х4 като то се включва чат пат при нужда, реално 90% пак ще си караш на предно.

Много е прав тук колегата :P:) Вземи си такава с 4x4 оригинално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам два броя HR-V и двете са ми 4х4 Според мен ще си е играчка да го направиш. Горе долу като цени на това което ще ти трябва- втора употреба.-кардан с висящият лагер 100-180лв-заден диф.с щангите и тампони 200-300лв-лява и дясна полуоска с каретата 300-400лв-задни главини 2х50лв = 100лв-със ск. кутия незнам как стоят нещата чувам, че имало тапа на тези които са само с предно но незнам като се махне тапата дали директно ще може да се мушне опашката на кардана там?-и накрая ТРУД около 200-300лвЦялата работа излиза около 1100-1300лв при условие ,че кутията си остава същата.Вече сам може да си прецениш дали си струва всичко това или ще е по лесно да продадеш своята и да си вземеш друго с оригинално 4х4 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите, но 1200 -1500 ми се струва по - добре , отколкото да продавам .... да купувам ... и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом излиза толкова малко според мен , значи си заслужава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите, но 1200 -1500 ми се струва по - добре , отколкото да продавам .... да купувам ... и т.н.

здрасти boban да ти кажа и аз имам сащите мераци незнам ти дали си си абгреиднал колата но ако си ще се радвам за малко обмяна на информациа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...