Jump to content
Jorjo

Японски Tdi Vs. немски Tdi

Recommended Posts

Палячо...ти вярваш ли ,че с един чип се вдигат 70-80 нютона...вярваш ли ,че кораба майка гори 3.8...въпросната ибиза е на 40 хил.км...откъде знам ли,ами просто пича си я купи таваносана на 10. хил км...сиреч колата от към мотор е перфектна...ГОРИ 10.8 ПРИ 190 КМ ПО-БОРДОВИ ...еми насери се толкова гори...аре повече не ми замесвай името в твойте дълбокомислени словоизлияния.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кво ви пука,колко гори,важното е да върви :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за ТДИ-то на ауди и ФОЛксваген те са еднакви :Dдоста динамика съчетана с приятен разход според мен.наи бързата дизеловакола в БГ Е ИМЕНнО ТДИ СЕАТ КУПРа 1.9 (като пример)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не спрете с тая тема всеки кара каквото може да си позволи. Който иска икономия да си намери икономична кола дали бензин дали дизел всеки сам си го решава. Варианти колкото иска човек. Всеки сам се обеждава какво е по добро. Да ви кажа ли кое най добре да си имате служебен автомобил райска работа. Не ти пука изобщо колко гори чупи се пак не ти пука, ударил те е някой пак не ти пука има кой да мисли за всичко. Ама няма всеки късмет да кара служебна кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва модовете бати свободията са оставили. Тая тема трябваше да е спряла досега.Само се чудите как да се нахраните!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, модовете са виновни :D Надявах се поне една тема да се дискутира нормално, някои хора да се усетят сами и да се спрат на време.. УВИ! Затворените теми са повече от активните, нормални теми. И бройката им се увеличава. Мисля, че всички трябва да се замислим вече и да спрем с простотиите. Уж хондаджии, апък ще се избием по между си. Грозна картинка... Надявам се това да е последният такв случай! Ееехх мечти... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, модовете са виновни thumbsup.gifЯ тихо, че ще взема Сеата и ще ти скъсам гащите със дизелака ;):D :D И да не съм офф - немския дизел е по-добър :D

Редактирано от Most_Wanted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.ГОРИ 10.8 ПРИ 190 КМ ПО-БОРДОВИ ...еми насери се толкова гори...аре повече не ми замесвай името в твойте дълбокомислени словоизлияния.....

Насери се ти, защото моята повече от 9 не вдига разхода, както и да я карам.. :D Но ти казах вече, това ти няма как да го разбереш, защото нямаш база за сравнение..От един строшен Сеат, не могат да се вадят генерални заключения за разхода на всички дизели..Такива заключения може да прави, само тъпанар като тебе..Това последното е в твой стил, но ти сам си го изпроси..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...