Jump to content
Aleksandyr

Няма такава случка..

Recommended Posts

Мале мале ... е такова нещо не бях срещал до сега. (Не намерих никъде това да е пускано във форума, тъй че дано не се повтаря)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Трагично, без коментар;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамуууу....Ама тоя техния приятел,дето им е дал копието от ППЗДВП яко се е избъзикал с тях,ама кой да мисли,с мозък като аспиринче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:);) ;) ;) Егати случката........... почти като от виц! За жалост това е реалността в БЪЛГАРИЯ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още утре си купувам черен джиБ и закона да го *уха! Уникални са просто.Винаги съм знаел,че по пътя се срещат всякакви,но никога не ми е идвало на ум,че сред нас има такива примери за уникалната интелектуална еволюция на част от българските "бизнесмени" !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо страхотно аз като имам черен ДжиБ значи нямам проблеми :):lol: Добре, че ни светна колега защото не знаех за тази малка подробност в закона ;) ;) :D;) Много на зле отива този народ, ебати масовото затъпяване, ужас :(

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Това щеше да е яко,ако беше виц,уви е истина :) Бая народ се е замозабравил и тук си ги имаме по неше село няколко такива,даже и на бой налитат като им изсвириш.... Направо спирачко,спира на средата и крешти,точно като 99% от голфистите,но това е др тема.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затъпяване не, ми незнам какво :) Ама най-зле сме в България, спор няма. Ама как тъй баш най-паралиите са толкова тъпи бе??? Тва ако е един умен човек, няма да си вземе черен джиБ, а бяла хонда ;) ...черен джип е с предимство!!..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Only seen in Bulgaria! Come visit us! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе общо взето трябва да си тъп колкото ония че да си вземеш черен джиБ и толкова умна приятелка! :) Погледнете го от тази гледна точка.. по-лесно се преживява ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако извади и видео, ще черпя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от provideoz.com има материaл вече, могат да направят една пародия. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а що непише какво е станало с актовете ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз да добавя всички джиБове са с предимство колкото по голям толкова по голямо предимство имат ако не им го дадеш те са нагли и си го вземат убедил съм се :) ....може и да членуват в клуба Наглите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с джиБа го има в интернет , пародия на листовки . Даже и картинка има ! Преди година някъде го бях гледал .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко малумен народ има .. кой и е дал книжка на тая мърла !!! па мани другото кара джиБ, ше и дам аз една черна жигула да види кой е с предимство !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я ми го принтирайте този правилник, но в 2 екземпляра, че карам два черни джиБа. Аз си зная, че съм си винаги с предимство, ама нека си имам и документ за всеки случай, че явно хората не четат закона....... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно щом винаги черен джиБ е с предимство, какво става като на нерегулирано кръстовище се засекат 3 черни джиБа например.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. По-скъпия и респектиращ по-голям материален статус...е с предимство.2. Удрят се и тримата, понеже и трите са с предимство :D

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и накрая излизат трима пиклиовци по 30 кила и започват да се заканват един на друг и да скачат като "маймунки" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ако си купя едно черно HRV ще имам предимство? :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...