Jump to content
oncho-brodi

защо подяволите ми заключихте темамичката

Recommended Posts

и кво понеже беше много разглеждана ли понеже много хора се включиха ли понеже някои има лично отношение към мен ли админа реши да ми заключи темата засегнах ли някои или просто някои аотговори не харесват на обикновенния юзер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, баче, айде стига като малките деца ... Тука не е предаването "Защо така?" .. Питай на лично някой от модераторите, което естествено няма да направиш. Пиши по четливо, което пак няма да направиш. Айде малко по-сериозно де човек ... баси чудото ... И тая тема ще я заключат .. даже ше я изтрият. По принцип не се обаждам в такива теми, ама нещо тоя път не ми се получи. Без да се засягаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпроса беше защо не ви изнася тази тема за някои разбрах за други разбрах че не харесват правописа ми дреме ми а за доктора разбрахче го боли гъза бе лошо брат ходи на лекар може да е сериозно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Хаха-и аз съм фен на Светльо и смислените му песни от малък даже съм си лафил няколко пъти с него :P По темата-колега,темата ти беше неудобна и засегна някой,като предизвика поредната вълна на недоволство от подредбата и аранжирането на форума ;) Ако чакаш публично обяснение няма да стане:beer: Пиши лично на мога,затворил ти темата,ама пак няма да останеш доволен лесно-от опит го знам ;)п.п.Правописа е нещо много важно:P

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да пробваш колко теми ще успеят да ти заключат за ден :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има толкова глупави теми в тоя форум такива простотии пишат(става вупрос за отделни теми де не за всички) че можеш да умреш от смях обаче не бе точно тази която аз бях пуснал и даже беше сериозна един вид просто исках (и не само аз) да видя мнението на хората защо аджаба не харесвате новите в форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да пробваш колко теми ще успеят да ти заключат за ден :beer:

ми това също е един много интересен въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да взема да ти отговоря, дано мирясаш. В момента сам си го правиш - да не те харесват имам предвид. За двете седмици, в които си регистриран, освен някакво мрънкане , не виждам да си написал нещо друго. Това защо, онова защо - а кажи ми, защо пък трябва да ти харесвам мърморенето?Другото нещо е наречено правопис - в 12-те си поста нямаш една запетайка, точка, тире или някакъв такъв знак. На никой не му е приятно да гадае какво точно си написал и къде сменяш изречението. На всички ни куца правописа сигурно, ама това твойто си е ............ . А и като не ти пука за мнение от колеги, кво точно правиш тук. Айде със здраве.Мисля си, колко ли време ще ти дадат почивка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък неможах да разбера, как стигна до извода че не харесваме новобранците и бля бля бля, всеки един от нас е тръгнал от там където тръгваш ти, няма никакво значение колко поста имаш, кога си регистриран и тн. това със старите кучета и новобранците ми понамерисва на едни други времена :P П.П търси грешката в себеси а не хвърляй обвинения насам и на там П.П 2 уважавай другите за да те уважават и теб :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина май само теми-мрънкане.Мислиш ли че на някой му се четат такива?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от поредната такава тема ми хрумна идеята да се направи едни раздел (МРЪН-МРЪН) и там да си пишем мрънкащите теми..................................... :sayjin:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един вид просто исках (и не само аз) да видя мнението на хората защо аджаба не харесвате новите в форума

...ми защото не черпят като се нанесат във Форума ти до кога мислиш да пускаш теми без да черпиш :sayjin:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и на всичкото отгоре днес си се родил. Да си жив и здрав!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изреченията започват с главна буква, съществуват запетайки и други препинателни знаци...момче за BAN си с тоя правопис!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...